Кращі моделі A4Tech (навушники)

125 0 Новини високих технологій

Навушники користуються величезним попитом серед сучасного населення. Навіть з тим, що вони з'явилися в нинішньому вигляді порівняно недавно, вже існує величезна кількість виробників, які займаються створенням подібного роду гаджетів. Однією з відомих компаній є A4Tech. Навушники цієї фірми користуються популярністю. Вони займають як бюджетний сегмент на ринку, так і дорогий. У статті розглянемо деякі популярні моделі.

A4 Tech HS-28-3

Розглянемо одну з відомих моделей компанії A4Tech. Навушники HS-28-3 мають змінні амбушюри. Наголов'я регулюється легким рухом руки. Вбудований мікрофон з функцією шумозаглушення, що дозволяє з максимальною зручністю розмовляти зі співрозмовником. За рахунок щільних амбушюрів шумоізоляція на високому рівні. У комплектацію входить гачок, що дозволяє кріпитися гарнітурі на моніторі. Мається клавіша для регулювання гучності.


Кращі моделі A4Tech (навушники)
Частотний діапазон – від 20 до 20 тисяч Гц. Стандартний роз'єм міні-джек. Шнур має довжину 18 м. Гарантія – 1 рік.

A4 Tech HS-200

Навушники A4Tech мають свої переваги. Наприклад, пластик якісний, дужка та кріплення виконані з металу. Форма навушників зручна, розташування мікрофона комфортне. Провід подовжений. З недоліків споживачі відзначають маленький запас гучності, тому навушники тихі, а також зустрічаються хрипи і скрипи на високих рівнях відтворення. Ці навушники підійдуть тим, хто воліє мати справу з якісною і надійною технікою. Однак якщо користувач бажає слухати музику на великих гучностях, то варто придивитися собі варіант краще.


A4 Tech HSB-500U

Продовжуємо розглядати продукцію компанії A4Tech. Навушники з мікрофоном моделі HSB-500U призначені для комфортного прослуховування музики і розмов з співрозмовниками. Гаджет здатний працювати в якості комп'ютерної акустики. Досить підключити сабвуфер і розташувати чашки в бік слухача. Шнур має довжину 18 м. Діапазон відгуку – від 20 до 20 тисяч Гц.
Кращі моделі A4Tech (навушники)

A4 Tech HS-12-3

Навушники мають цікавий і сучасний дизайн. Вони подають якісний звук за рахунок наявності системи активного шумозаглушення. Вбудований мікрофон, що забезпечує комфортне спілкування з абонентом. Кліпса здатна повертатися на 360°. Це дозволяє її використовувати як зліва, так і справа. Ці навушники знадобляться тим, хто часто вважає за краще спілкуватися в VoIP-чатах.

Навушники A4Tech Bloody G500

Модель має динаміки 40 мм, в які вбудовані магніти неодимового типу. Таке рішення дозволяє добитися максимально чистого звучання як на високих, так і на середніх діапазонах. Баси глибокі і потужні. За рахунок того, що навушники мають закриту конструкцію, їх система шумозаглушення виконує своє завдання на відмінно.
Кращі моделі A4Tech (навушники)
Мікрофон видвижний у моделі від A4Tech. Навушники зроблені таким чином, якщо користувач не застосовує мікрофон, то його з легкістю можна заховати і експлуатувати гарнітуру як звичайного пристосування. Чашки обертаються таким чином, що здатні приймати будь-яку форму вух. Наголов'я регулюється, дозволяючи користувачеві отримувати максимальний комфорт від застосування гаджета. Амбушюри покриті абсолютно м'яким матеріалом, який схожий на шкіру. Гарнітура має стандартний роз'єм, тому її можна використовувати з будь-якими приладами.

Переваги A4Tech Bloody G500

Оцінюючи відгуки покупців, можна виділити ряд переваг. Що ж власникам подобається? Дизайн вони оцінюють на тверду «п'ятірку». Звучання також подобається багатьом. Більш того, баси – відмінна риса пристроїв серії A4Tech Bloody. Навушники G500 характеризуються якістю збірки і застосованих матеріалів, що можна віднести до позитивних сторін. Деякі покупці відзначають невелика вага і зручність при використанні. Геймерам подобається, що навушники не потрібно налаштовувати, витрачаючи на це час, особливо якщо використовувати їх для ігор. На навушниках є кнопка «Скидання», яка помітно полегшує роботу з гаджетом. Тривалий експлуатаційний термін дозволяє оцінювати цю гарнітуру на вищий бал.
Кращі моделі A4Tech (навушники)
Власники рекомендують як звичайним користувачам, так і геймерам ці навушники. Вони відмінно передають всі можливі звуки, не створюючи дискомфорту. Гарнітура підійде тим, хто не любить бездротові конструкції, віддаючи перевагу проводах.

Негативні сторони A4 Tech Bloody G500

Кожна людина має свої критерії оцінки того чи іншого гаджета. Тому те, що для одного власника плюс, для іншого – відвертий мінус. Що ж не подобається покупцям в даній моделі від виробника A4Tech? Навушники, на думку деяких, отримали поганий мікрофон. Однак проблеми з ним максимально рідкісні, тому, швидше за все, цим власникам попався бракований варіант, або вони придбали підробку. Для того щоб працювати з портативним комп'ютером, деяким довелося вручну оновлювати і встановить необхідні драйвери. У літній період носити дані навушники занадто жарко. Цей недолік часто обговорюємо покупцями. У деяких споживачів пристрій спадає. Проте всі переваги перекривають наявні недоліки.