Хто контрит Вайпера: слабкі і сильні сторони героя

222 0 Новини високих технологій

Хто кого контрит в Dota 2? Це найбільш актуальне питання після виходу чергового патча з оновленнями в одній з найпопулярніших онлайн-ігор сучасності. Серед сотні героїв є дуже неприємні персонажі, і до них належить Вайпер. Своїми періодичними уронами і сильним уповільненням він просто не залишає шансу втекти з поля бою. Необхідно знати його слабкі і сильні сторони, щоб утримувати лінію з максимальною вигодою для себе.

Чим набридає чемпіон

Перед тим як з'ясувати, хто контрит Вайпера, необхідно дізнатися сильні сторони свого ворога. У бою він користується тим, що його втрата посилюється за кожні зняті 20% смужки здоров'я супротивника. Таким чином, вже після початкового обміну атаками він отримує перевагу, яка може швидко реалізувати. Його пасивні вміння повністю ґрунтуються на отрутах, тому шкоди часто вороги отримують навіть після припинення бійки. З ультимативною умінням персонаж просто накидається на жертву, уповільнює її разом зі швидкістю атаки і вбиває за лічені секунди.
Хто контрит Вайпера: слабкі і сильні сторони герояСлабкі сторони

Хоча цей персонаж має сильні показники в штурмових здібностях, на питання про те, хто контрит Вайпера, дається проста відповідь усіма гравцями – телепорт. Насправді це не зовсім так, але сувій переміщення дійсно може врятувати від вбивства на середній лінії. Якщо персонаж повісив на вашого героя своє уповільнення, то варто відразу ж застосувати телепорт для порятунку. Вайпер не може його збити, адже у нього немає знерухомлення, мовчання або повного контролю в уміннях. Це його головне вразливе місце, яким варто користуватися при виборі того, хто контрит Вайпера (іншого чемпіона).
Хто контрит Вайпера: слабкі і сильні сторони героя
Серед інших мінусів йому зараховують відсутність масових атак у командних боях п'ять на п'ять. Він може тільки по черзі розстрілювати ворогів, а це частіше всього робити не дозволяють. При цьому мета з цілим здоров'ям йому краще не атакувати, адже тоді вбивство затягнеться на зайві секунди (пасивне вміння діє тільки на поранених). Останнім явним мінусом є його відкритість до відвідування лінії лісників команди. У нього немає ніяких стрибків для догляду, а тому він може стати легкою жертвою.


Головні контрперсонажи

Якщо поглянути на всі позитивні і негативні сторони Вайпера, то можна зробити висновок, то першим і найбільш неприємним суперником для нього буде Фантом Лансер. Цей герой з допомогою пасивного вміння постійно створює свої копії і може легко ховатися серед них. Вайпер ж не має інструментів для виявлення справжнього серед дзеркальних зображень, а тому йому доведеться шукати методом вгадування. При цьому він не може вбити всі копії за один захід. Його атаки розраховані лише на одну мету, а шкоди по області відсутня.
Хто контрит Вайпера: слабкі і сильні сторони героя
Таким чином, доводиться вибирати: зосередитися на фармі і не вступати в бій або ж шукати справжнього противника і втрачати золото. Другим хорошим варіантом, якщо Фантом Лансер не підходить під стиль користувача, буде Дроу Рейнджер. Цей лучник з великою дальністю атаки може виграти дуель за рахунок величезної втрати зі свого ультимативного вміння. Досить уповільнити ворога крижаними стрілами, поблизу кинути мовчання проти його головною здібності і добити його за цей період. Комбінація нескладна, і після одного-двох матчів будь освоїть її при виборі Дроу Рейнджера.

Інші можливості вибору

На двох вищевказаних осіб список тих, хто контрит Вайпера, не кінчається. Непоганим вибором також є і Брюмастер. Цей веселий пандерн при наближенні ворога просто накидає на нього здатності промаху автоматичними пострілами, а сам ділить себе на три частини (стихії землі, шторму і вогню). За допомогою цього універсального вміння можна легко пережити нападу і навіть вбити Вайпера. Якщо той стане атакувати земляну копію з імунітетом до магії, то шанс вбити супротивника зростає.
Хто контрит Вайпера: слабкі і сильні сторони героя
Останнім у цьому списку, але не по корисності в протистоянні, є Хаос Кнайт. Цей масивний танк має великий запас здоров'я і тривалі здатності контролю. Такий набір навичок допоможе втекти, але краще цього не робити, а, навпаки, йти в наступ разом зі своїми ілюзіями. Тут така ж проблема, як з Фантомом – відсутність масового утрати. При нападі Вайпер просто не зрозуміє, хто справжній, і почне тікати або цілитися не в справжнього ворога. За ці пару секунд король накладе на нього контроль і вб'є потужними ударами.

Популярі новини
Загрузка...