Як спавнить машини в Unturned і поводитися з ними

268 0 Новини високих технологій

У версії 214 гри Unturned був присутній лише один транспорт для переміщення – це були автомобілі. В даний час, так як відбулося оновлення, також з'явилися водний і повітряний транспорт, а отже, грати стало набагато приємніше і цікавіше. Тепер всі автомобілі відрізняються не лише своїми зовнішніми параметрами, але також і окремими характеристиками. У кожного нового виду транспорту з'явилися фари, які гравець без проблем може включати і вимикати правою кнопкою миші, а за допомогою лівої кнопки миші можна включати клаксон.


Завдання

Сьогодні ми вирішили поговорити про те, як спавнить машини в Unturned 3 0. Нова версія гри трохи відрізняється від своєї попередниці, тому не кожен гравець знає, як це виконується. Однак після уважного прочитання огляду до самого кінця у вас не буде виникати запитань з цього приводу.
Як спавнить машини в Unturned і поводитися з ними
Якщо попадеться автомобіль з сиреною, тоді ви можете також використовувати її за бажанням: вона приводиться в дію за допомогою лівої кнопки Ctrl. Перед тим як зайнятися питанням, як спавнить машини в Unturned, варто небагато поговорити про паливо для цих автомобілів.

Паливо

Весь транспорт в грі, в тому числі повітряний і водний, працює на бензині. Звернувши свою увагу на кожен автомобіль або будь-який інший транспортний засіб можна виявити те, що з'являються вони з різною кількістю палива. Найчастіше вам будуть траплятися транспортні засоби з невеликим запасом пального, яке не досягає навіть п'ятдесяти відсотків від повного бака. Звичайно, якщо ви дізналися, як спавнить машини в Unturned і все ж таки вирішили зупинитися на одній моделі, тоді ви зможете самостійно заповнювати бак автомобіля, а для цього вам в наявності будуть потрібні спеціальні каністри з написами Gas.


Деталі

Також транспортні засоби мають здатність втрачати свою міцність, подібне може відбуватися за різних дефектів, наприклад, це може бути будь-який удар або навіть постріл. Слід знати не тільки, як спавнить машини в Unturned, але також і про те, що зомбі здатні завдавати шкоди на невеликій швидкості автомобіля. Якщо ж ви будете їхати швидше двадцяти п'яти кілометрів на годину, тоді самі зомбі будуть вмирати.
Як спавнить машини в Unturned і поводитися з ними
Якщо знати, як спавнить машини в Unturned правильно, тоді, в загальному, у вас проблем з транспортом виникати не повинно, звичайно, якщо ви будете часто змінювати засіб пересування. Фахівці стверджують, що в новій версії також очікується поповнення нових автомобілів, тільки поки невідомо, яких.

Популярі новини
Загрузка...