«Майнкрафт»: як на TLauncher встановити скін

86 0 Новини високих технологій

Якщо ви недавно почали грати в «Майнкрафт», тоді напевно вам зустрічалися інші учасники, які були одягнуті не так, як ви. Насправді не варто дивуватися, оскільки ці користувачі застосували для себе особливе доповнення і спокійно користуються ним. Відразу ж виникає питання, як на TLauncher встановити скін. Насправді неважливо, скільки часу ви граєте в «Майнкрафт» - змінити вигляд може будь-який бажаючий. Якщо ви не знаєте, як це робиться, то слід уважно прочитати цю статтю.


Додаток

«Майнкрафт»: як на TLauncher встановити скін
Вирішення питання, як встановити скін на TLauncher 19 не займе у вас багато часу. Радимо бути гранично уважними, щоб знову не повторювати цей процес. Отже, щоб встановити абсолютно новий скін для свого персонажа, вам буде потрібно використовувати спеціалізовану програму. За допомогою цього інструменту ви зможете швидко вирішити питання, як на TLauncher встановити скін.

Інсталяція

Якщо ви вже завантажили цю програму, тоді її слід запустити. Після відкриття користувачу потрібно авторизуватися, тому заздалегідь варто пройти реєстрацію на офіційному сайті гри, після чого ввести ті ж дані у вікні програми. Якщо бажаєте знайти відповідь на питання, як на TLauncher встановити скін безкоштовно, тоді ви на вірному шляху. Після авторизації ви зможете отримати досить великий каталог з скінами, обравши будь-який із них, ви зумієте переодягнути свого ігрового персонажа.

Ручна робота

«Майнкрафт»: як на TLauncher встановити скін
Також в програму можна завантажувати і свої скіни. Деякі користувачі самостійно створюють образи для своїх персонажів, після чого просто використовують додаткову програму для їх застосування. Природно, після всіх встановлених параметрів не забувайте зберігати налаштування. Тепер ви знаєте, як на TLauncher встановити скін, і в цьому немає абсолютно нічого складного, варто лише один раз спробувати.