Як включити флеш-плеєр в "Яндекс"-браузері? Установка, оновлення

484 0 Новини високих технологій

Яким нудним і безбарвним був би інтернет без цікавих відеороликів, фільмів, які можна спокійно дивитися онлайн, без браузерних ігор! Мало хто знає, що за програвання цих самих улюблених і кумедних роликів на «Ютубі», а також серіалів онлайн-ігор відповідає саме флеш-плеєр. А точніше, Adobe Flash Player – безкоштовний вбудований плагін від Adobe.

Як встановити "Адобе флеш-плеєр" для "Яндекса"?

Adobe Flash Player - це технологія, що дозволяє розміщувати на сторінках сайтів різний мультимедійний контент. А користувачам мережі - переглядати цей контент. У зв'язку з величезною популярністю даної технології зловмисники-хакери регулярно проникають на комп'ютери користувачів під виглядом повідомлення про те, що флеш-плеєр застарів, і просять оновити його для коректної роботи браузера.


Як включити флеш-плеєр в "Яндекс"-браузері? Установка, оновлення
З метою захисту користувачів від зломів, фахівці компанії «Адобе» регулярно випускають все нові версії Adobe Flash Player, щоб зменшити шкоду, що наноситься хакерськими зломами.

"Яндекс"-браузер побудований на базі движка Chromium

Багато браузери, в тому числі і "Яндекс", вже містять у собі плагін, завдяки движку на базі "Хромиум", тому яких-небудь дій по встановленню флеш-пєєра окремо проводити не потрібно.
Як включити флеш-плеєр в "Яндекс"-браузері? Установка, оновлення
Але якщо при спробі включити будь-ролик з'являється ось такий сумний смайлик або попередження про те, що плагін відключений, більшість користувачів зададуться питанням про те, як включити флеш-плеєр в "Яндекс"-браузері.
Як включити флеш-плеєр в "Яндекс"-браузері? Установка, оновлення
Іноді віруси на сайтах проникають в браузер і відключають флеш-плеєр, з метою спровокувати користувача мережі завантажити заражений плеєр, який дасть шахраям доступ до особистим даними, гаманцях, електронною поштою.
Як включити флеш-плеєр в "Яндекс"-браузері? Установка, оновленняРекомендовано качати флеш-плеєр тільки з офіційного сайту розробника.

Включення через меню налаштувань

Як включити флеш-плеєр в "Яндекс"-браузері, якщо він був відключений шахраями або вами випадково?
 • Введіть в адресний рядок браузера запит: browser://plugins - та натисніть Enter на клавіатурі. Серед вбудованих плагінів шукаємо флеш-плеєр, якщо він відключений – включаємо його.
 • Як включити флеш-плеєр в "Яндекс"-браузері? Установка, оновлення
 • Або через пункт меню натискаємо на «сендвіч» у правому верхньому куті браузера (кнопка, схожа на три горизонтальні смужки).
 • Далі вибираємо пункт «Налаштування».
 • У самому низу тиснемо на посилання «Показати додаткові параметри».
 • Шукаємо розділ «Особисті дані» і натискаємо на «Налаштування вмісту.
 • Ще гортаємо вниз до пункту меню «Додатки». Тут вибираємо «Управління налаштуваннями вмісту.
 • Тепер ви знаєте, як включити флеш-плеєр в «Яндекс»-браузері, тиснемо на кнопку «включити» і перевантажуємо оглядач.
 • Відзначати пункт «Запускати завжди» не обов'язково.
 • Чиста установка флеш-плеєра на комп'ютері

  Якщо вищеописані рекомендації не допомогли і плеєр все одно не працює, це може бути наслідком дій шкідливого софту на зараженому комп'ютері. В першу чергу слід провести повне сканування антивірусною програмою. Потім видалити флеш-плеєр для «Яндекса» з комп'ютера повністю, а також видалити сам браузер і провести повну, чисту установку.
 • Зробити це можна з "Панелі управління". Тиснемо кнопку «Пуск», потім «Панель управління» (у версіях Операційних систем Windows 8.1 і 10 виконуємо правий клік на кнопці меню «Пуск» і в випадаючому меню вибираємо «Панель управління»).
 • В налаштуваннях параметрів комп'ютера вибираємо вид перегляду «Категорія».
 • Далі в розділі «Програми» тиснемо «Видалення програм».
 • Знаходимо в списку програм флеш-плеєр, виділяємо натисканням лівою кнопкою миші по рядку з програмою і видаляємо його, клікнувши по однойменній кнопці «Видалити».
 • Тут же можна видалити і браузер, а також інші програми, які не використовуються або пошкоджені.
 • Іноді навіть після повного перевстановлення браузера відео не відтворюється, нова версія має стандартні налаштування і нічого не залишається, як включити флеш-плеєр в «Яндекс»-браузері вручну. Все залежить від версії самого браузера. Так як «Яндекс» вже містить вбудований флеш-плеєр, і він повинен самостійно оновлюватися без втручання користувача, в більшості випадків звичайного оновлення самого браузера вистачає.

  Звідки качати флеш-плеєр?

  Щоб встановити флеш-плеєр самостійно, якщо з якоїсь причини вбудований вас не влаштовує, слід:
  Як включити флеш-плеєр в "Яндекс"-браузері? Установка, оновлення
 • На сайті Adobe Flash Player за адресою https://get3.adobe.com/ru/flashplayer/update/ppapi/виберіть версію вашої операційної системи в лівій колонці – Крок 1 і версію завантаження плеєра – Крок 2.
  Флеш-плеєр для «Яндекс»-браузера – це та ж версія, що для «Опери» і «Хрому», можна сміливо вибирати цю версію.
 • Бажано зняти галочки з додаткових пропозицій у центральній колонці сторінки завантажувача, якщо не хочете отримати ще кілька програм на свій комп'ютер разом з плагіном.
 • І клікнути «Завантажити».
 • На комп'ютер буде завантажено файл, за замовчуванням він завантажується в папку «Завантаження» на системному диску, але якщо ви налаштували в браузері інший шлях, тоді відкрийте папку, куди скачати файл, клікніть на нього два рази або виконайте правий клік мишкою і виберіть пункт «Відкрити».
  Як включити флеш-плеєр в "Яндекс"-браузері? Установка, оновлення
 • Запуститься майстер установки, слідуйте підказкам. Установка зазвичай триває недовго, залежно від швидкості інтернету.
 • При первинній установці флеш-плеєра майстер запитає: «Дозволити Adobe встановлювати оновлення автоматично?». Відзначте рекомендований пункт і натисніть «Далі».
 • Як включити флеш-плеєр в "Яндекс"-браузері? Установка, оновлення
  Після установки не потрібно перезавантаження комп'ютера, але щоб уникнути яких-небудь неполадок краще все-таки перевантажити.

  Популярі новини
  Загрузка...