Формат EML: чим відкрити

90 0 Новини високих технологій

Зіткнувшись з проблемою відкриття поштового вкладення з EML, ми, як правило вдаємося до допомоги інтернету і за допомогою пошуковика намагаємося знайти відповідь на питання про те, що ж таке EML, ніж відкрити його. Відповідь на питання важливий, так як лист з вкладенням прийшло від надійного і перевіреного адресата і може містити важливу інформацію. На сьогоднішній день є декілька програмних продуктів та методів відкриття файлів даного формату.

Що таке EML

Щоб розібратися, необхідно зрозуміти, що ж це за формат. Даний формат, з розширенням EML (скорочено від E-MaiL), є повідомленням електронної пошти, перетвореним спеціальною програмою – поштовим клієнтом.


Формат EML: чим відкрити
У ряді випадків достатньо лише порівняти асоціацію даного формату з вже встановленою в системі програмою (Microsoft Outlook, Outlook Express або інший поштовий клієнт), як правило, це робиться з використанням правої кнопки миші відкривається контекстне меню, в якому вибирається «Відкрити файл за допомогою», і потім з списку, що з'явився, можливих програм вибирається потрібна. Якщо її немає, зазначається через провідник шлях до виконуваного файла, який запускає дану програму. Даний спосіб застосовується практично для будь-якої операційної системи сімейства Windows і дозволяє впоратися з поставленим завданням. Тепер ви знаєте формат EML ніж відкрити. Але це всього лише один спосіб, а працювати він може не у всіх, тому перейдемо до наступного.

Поштові клієнти

Існує велика кількість поштових клієнтів, розглянемо деякі з них.
Формат EML: чим відкрити
 • Mozilla Thunderbird— один з безкоштовних поштових клієнтів,
 • The Bat! — ще один з поштових клієнтів, що мають обмеження при безкоштовному використанні
 • За допомогою цих програм ви легко відкриєте файл або вкладення електронної пошти. Програми прості і зручні, мають широкий набір функцій. Тепер ви знаєте другий спосіб того, як розібратися з EML, ніж відкрити, але він не останній.


  Переглядачі

  Free EML Reader – програма-переглядач файлів поштових програм, призначена лише для читання файлів, що мають формат «.eml». Це практично весь набір функцій програми. Програмне забезпечення на англійській мові, що призводить до труднощів при роботі з нею. Одним з переваг FreeEmlReader є здатність розшукати всі EML файли, які були збережені на вашому персональному комп'ютері, але згодом були забуті. Ось вам ще один спосіб впоратися з питанням про те, що робити з EML, ніж відкрити.

  Перетворення файлів

  У разі неможливості встановлення додаткового програмного забезпечення на ваш персональний комп'ютер, розглянемо ще один варіант того, чим відкрити EML файл. Робити це ми будемо за допомогою стандартного набору програм. Подивитися текстову складову EML файл можна за допомогою звичайного веб-браузера або програми «Блокнот» із стандартного набору Windows. Для можливості відкриття досить вручну при перейменуванні файлу змінити розширення з *.eml на *.mht або *.txt, що дозволить відкрити файл за допомогою браузера або програми "Блокнот". Проте варто пам'ятати, що якщо сам лист містив вкладення, а саме зображення або файли, на жаль, даний спосіб не дозволяє їх побачити.
  Формат EML: чим відкрити
  Крім озвучених можливостей, що дозволяють формат EML відкрити, можна скористатися і безліччю інших способів. В даній статті розглянуто лише мала частина з можливих способів, намагаючись охопити найбільш прості і легко реалізовані варіанти відкриття. Незалежно від того, який із способів ви вирішили використовувати, якою програмою вирішите відкривати, витратьте додатково п'ять–десять хвилин на перевірку файлу антивірусною програмою. Цей простий крок дозволить вам не тільки уникнути зараження вашого комп'ютера можливими вірусами, але і дозволить зберегти ваші дані в цілості й схоронності, а також запобігти проникненню небажаного програмного забезпечення (наприклад, троянів) на ваш персональний комп'ютер.