Як у "Ворді" накласти текст текст без картинки?

111 0 Новини високих технологій

Функціонал програми Word досить широкий. Він дозволяє оформити документ в точності так, як того хоче користувач. Однією з корисних функцій є накладення тексту. У "Ворді" добитися цього ефекту досить легко.

Для чого може знадобитися накладення?

Як у "Ворді" накласти текст текст без картинки?
Перш ніж вивчити, як в "Ворді" накласти текст текст, варто відзначити низку завдань, які потребують виконання цієї функції. Однією з найпопулярніших є використання на підкладці документа певних слів з метою чітко позначити його особливість, але при цьому не погіршити читабельність. Прикладом такого документа може стати лист, використовуваний в якості зразка, де задній план має напис "ЗРАЗОК".


За допомогою чого можна накласти текст?

Щоб не користуватися створенням спеціальних картинок для фону кожного з документів, достатньо розібратися, як в "Ворді" накласти текст текст, використовуючи кошти програми. Реалізувати накладення можна за допомогою підкладки - у версіях Word 2012 року та пізніших ця функція розташована у вкладці "Дизайн". Виберіть на панелі "Фон сторінки" кнопку "Підкладка", відкриється меню, що містить ряд шаблонів, а також пропонує створити власний тип фону.
Як у "Ворді" накласти текст текст без картинки?
Вибравши одну із запропонованих або створивши свою підкладку, користувач може з легкістю змінити її в подальшій роботі. При цьому проводити роботу з нею, як із звичайним текстом, змінювати шрифт, розмір і колір тексту. Якщо підкладка виявиться зайвою, то її можна видалити, вибравши в тому ж меню пункт "Видалити підкладку". Варто зазначити, що функція підкладки дозволяє використовувати в якості фону не тільки текст, але і картинки, які програма пропонує автоматично знебарвити.

Особливості накладення Word 2003 і 2007

Вирішення питання про те, як у "Ворді" накласти текст текст, в програмах версії 2007-20102003 року і попередніх, має декілька відмінностей. Вони не є суттєвими - підсумок роботи у всіх випадках однаковий, але шлях створення підкладки дещо відрізняється. І щоб не шукати додаткову інформацію про те, як у "Ворді" накласти текст текст для кожної з версій, досить ознайомитися з відмінностями в сучасному і старому варіанті. Як описано вище, поставити підкладку можна в групі "Фон сторінки". Але якщо у версіях 2010 року і вище цей пункт знаходиться на вкладі "Дизайн", то у варіанті 2007-2010 рр. він розташований в розділі "Розмітка сторінки" панелі швидкого доступу, а в 2003-му в меню "Формат". В іншому процес створення індивідуальної підкладки аналогічний у всіх існуючих версіях "Ворда".