Зі скількох років можна сидіти в "ВК"? З якого віку за законом дозволена реєстрація в соцмережах?

151 0 Новини високих технологій

Важко уявити собі сучасну людину, яка жодного разу не користувався соціальною мережею. Подібні сайти допомагають і вчитися, і пізнавати новини, і відпочивати, і спілкуватися. Але зі скількох років можна сидіти в "ВК"? Чи є які-небудь обмеження щодо такого питання? І якщо так, то що буде за порушення встановлених правил користування соцсестью в Росії? Відповіді на всі ці запитання і не тільки представлені нижче. Насправді все простіше, ніж здається.

Рекомендовані обмеження

Зі скількох років можна реєструватися у "ВК"? Для початку варто звернути увагу на рекомендований вік використання різних соціальних мереж.
Зі скількох років можна сидіти в "ВК"? З якого віку за законом дозволена реєстрація в соцмережах?
На даний момент "Фейсбуком" рекомендується користуватися дітям від 13 років, а "Ютубом" — повнолітнім. Такі обмеження викликані контентом, розміщених на веб-ресурсах. На "Ютубі" діти можуть з легкістю відшукати небажані і навіть небезпечні для психіки ролики. Зі скількох років можна сидіти в "ВК"? Експерти рекомендують не допускати дітей до цієї соціальної мережі до 16-18 років. Але на практиці ситуація виглядає інакше. Як саме?

Що потрібно для реєстрації?

Замислюючись над тим, зі скількох років можна створювати акаунти в соц. мережах, користувачам необхідно розуміти, що потрібно для реалізації поставленої задачі. Без будь даних та відомостей не обійтися?

Зі скількох років можна сидіти в "ВК"? З якого віку за законом дозволена реєстрація в соцмережах?
У випадку з сайтом "ВКонтакте" для реєстрації нового профілю юзеру необхідно вказати номер мобільного телефону, а потім — e-mail. Як правило, видача SIM-карт доступна тільки при наявності паспорта. А електронну пошту в тому ж Гуглі можна створювати лише особам, які досягли тринадцяти років. Звідси випливає, що до 13-14 років сидіти в соціальних мережах проблематично. У всякому разі, якщо діяти сумлінно.

Є реальні обмеження?

Зі скількох років можна створювати акаунт у "ВК" та інших соціальних мережах? З вищесказаного випливає, що тільки підлітки і дорослі люди можуть працювати з згаданими веб-сайтами. Тільки насправді ситуація виглядає інакше. Зі скількох років можна сидіти в "ВК"? Реальних обмежень щодо використання соціальних мереж в Росії немає. А значить, зареєструватися у "ВК" та на інших сервісах можна в будь-якому віці. Перевірити достовірність вказаних в анкеті юзера відомостей ніхто не може. Тим не менш батьки залишаються у відповіді за своїх дітей та наслідки використання соц. мереж неповнолітніми. Деякі законні представники неповнолітніх навіть не підозрюють, що їх дитина має профіль у "ВК" або на "Фейсбуці". Це рідкісна ситуація.

Зі скількох років можна сидіти в "ВК"? З якого віку за законом дозволена реєстрація в соцмережах?

Чи буде відповідальність?

Як вже було сказано, в Росії немає ніяких заборон щодо мінімального віку реєстрації в соціальних мережах. Тому кожен бажаючий, що має номер телефону та електронну пошту людина зможе приєднатися до обраної ним проекту. А якщо особа не підходить за віком, можна просто збрехати про нього. Така практика зустрічається досить часто. Так як в РФ немає заборони на реєстрацію дітей в соціальних мережах, ніякої відповідальності за подібне діяння не буде. А отже, навіть дошкільник зможе зареєструвати собі профіль "ВКонтакте". Це досить поширена ситуація.

Найбільш часта поява дітей

Зі скількох років можна сидіти в "ВК"? З урахуванням того, що жодних законодавчих обмежень немає, варто зробити лише один висновок — як тільки дитина навчиться читати і працювати в Інтернеті, у нього може з'явитися аккаунт у соціальній мережі. Найчастіше діти реєструються у "ВК" та на інших сайтах ближче до школи, в початкових класах. Соціальні мережі допомагають хлопцям не тільки розважатися, але й вчитися, консультуватися та просити один в одного допомоги. Групи класів, створені батьками, вчителями або самими учнями, — це вірний помічник дитини в освітньому процесі.
Зі скількох років можна сидіти в "ВК"? З якого віку за законом дозволена реєстрація в соцмережах?
Деякі не з'являються в соціальних мережах до підліткового віку, але це не часте явище. В умовах сучасного процесу без "ВКонтакте" і месенджерів спілкуватися стає проблематично. Люди забули про реальному спілкуванні, що його заміщує віртуальний чат і смайли.

Чи варто обмежувати дитину?

Багато батьків задаються питанням про те, чи потрібно повністю захищати свою дитину від соціальних мереж На подібних ресурсах є не тільки корисний контент, але й небезпечний. Наприклад, різноманітні "групи смерті" або непристойні медіафайли. На жаль, повністю захистити дитину від соціальних мереж не вийде, як би батьки цього не хотіли. Зі скількох років можна сидіти в "ВК"? Як тільки буде достатньо навичок і знань для роботи в Інтернеті. Як тільки дитина починає проявляти інтерес до подібних ресурсів, краще просто підтримати його у починаннях і "м'яко" контролювати. Батькам рекомендується самостійно зареєструвати аккаунт в "ВК" для своєї дитини, запам'ятати пароль і час від часу непомітно стежити за тим, чим займається ваша дитина в інтернеті. Але так, щоб про це ніхто не знав, — можна втратити довіру.
Якщо ж забороняти школяреві соц. мережі, він все одно знайде спосіб зареєструватися на подібному ресурсі. Тільки з однією невеликою різницею — батьки про це не в курсі, вони не зможуть контролювати поведінку неповнолітнього.

Інструкція - як приєднатися до "Вконтакте"

Зі скількох років можна реєструватися у "ВК"? Відповідь на це питання більше не поставить людину в глухий кут. Але як впоратися з поставленим завданням?
Зі скількох років можна сидіти в "ВК"? З якого віку за законом дозволена реєстрація в соцмережах?
Реєстрація нового профілю "ВКонтакте" забирає всього кілька хвилин. Для цього користувачеві доведеться зробити наступне:
 • Зайти на офіційну сторінку в соціальній мережі.
 • Клікнути на кнопку "Реєстрація".
 • Вказати прізвище та ім'я юзера, дату його народження та статеву приналежність.
 • Клікнути по зеленій кнопці з написом "Продовжити реєстрацію".
 • Виставити країну, в якій проживає людина.
 • Написати номер телефону, до якого необхідно прив'язати обліковий запис.
 • Підтвердити дії.
 • Прописати у вікні код підтвердження реєстрації. Він прийде у вигляді СМС на мобільний пристрій.
 • Клацнути по кнопці "Зареєструвати", а потім заповнити профіль користувача.
 • От і все. Як можна було помітити, нічого важкого або незрозумілого в процесі немає. Тепер ясно, зі скількох років можна створити аккаунт у соціальній мережі "ВКонтакте", а також як саме це зробити.

  Популярі новини
  Загрузка...