Смерть в "Сімс 4": як вбити дітей і дорослих

209 0 Новини високих технологій

Серія The Sims відома своїм реалістичним підходом до зображення найрізноманітніших життєвих ситуацій. Не стала винятком і смерть. При цьому персонажі можуть гинути як природним шляхом, наприклад, від старості, так і з волі випадку. Другий варіант, як правило, залежить від дій самого гравця. Іншими словами, користувач може самостійно вершити долі віртуальних чоловічків, вирішуючи не тільки буденні справи, але і обставини смерті. Ось уже протягом кількох років шанувальники серії придумують різні способи умертвіння своїх симов. І, як би суперечливо це не звучало, але сьогодні ми спробуємо розібратися з цією темою детальніше. Отже, смерть в "Сімс 4". Як вбити дітей і дорослих? Нижче ми розповімо про найбільш популярні способи відправки свого сіма на той світ.

Загибель при пожежі

Смерть в "Сімс 4": як вбити дітей і дорослих
Один з найпопулярніших способів убити свого віртуального підопічного в The Sims. Влаштувати пожежу може будь-який кулінарний профан, якщо він почне готувати що-небудь на плиті. Зазвичай на це йде кілька спроб. До речі, при пожежі можна вбити і дітей. Як же в "Сімс 4" це працює? Досить помістити дитину в потрібний час у потрібному місці, а полум'я вже подбає про решту (але ми рекомендуємо здати дитину в дитячий будинок). І так, краще позбутися від будь-яких протипожежних систем, інакше вогонь швидко погасять.

Утоплення

В The Sims 4 можливість втопити свого персонажа з'явилася разом з оновленням 1216.10. Досить простий спосіб, який працює з першої спроби. Відправляємо сіма купатися в басейн, а потім будуємо паркан, щоб заблокувати будь-який вихід. Після цього доведеться чекати. Як у "Сімс 4" вбити дітей, використовуючи басейн? Так само, як і дорослих. До речі, утоплення — це другий і останній спосіб, крім пожежі, від якого можуть загинути сіми-діти.
Смерть в "Сімс 4": як вбити дітей і дорослих

Смерть від удару електричним струмом

Ще один надійний спосіб позбутися свого підопічного в "Сімс 4". Як убити сіма смертельним розрядом електричного струму? Для цього потрібно виконати наступні умови:
  • Сім повинен бути повним профаном в механіці. Будь-який прогрес у навичці ускладнить завдання.
  • Купуємо додому кілька стереосистем (десяток або трохи більше буде достатньо). Включаємо їх всі разом.
  • Стереосистеми гарантовано вийдуть з ладу через кілька днів, тому доведеться почекати.
  • Нарешті, посилаємо сіма лагодити поломку. Якщо поступово переходити від однієї сломавшейся стереосистеми до іншої, то рано чи пізно нашого сіма неодмінно шарахне смертельним ударом струму.
  • Вітаємо, ви стали професійним вбивцею в світі The Sims! А якими способами подобається вам відправляти віртуальних чоловічків на той світ?

    Популярі новини
    Загрузка...