Як знайти череп Арвака в «Скайриме»: квест в Каирне Душ

175 0 Новини високих технологій

Арвак — примарна кінь в TES V: Dawnguard, невинне істота, квест на яке видає блукаюча в Каирне душа. Як почни череп Арвака в «Скайриме», і що за нагорода чекає Довакина, піде мова в статті.

Як знайти череп Арвака в «Скайриме»: квест в Каирне Душ

Завдання

Опинившись в Каирне Душ, протагоніст зустріне примари на шляху до гробниці Валерики. Незнайомець повідає про напад невідомих, під час якого вірний скакун Арвак зник. Знайти череп Арвака в «Скайриме» не складе труднощів: він лежить на п'єдесталі схід притулку Валерики. Навколо зібралися привиди, які не чинитимуть опору по наближенні протагоніста. У Каирн відведе Сьорана після відвідин замку Волкихар, де дівчина неодмінно захоче знайти матір. При проходженні квесту герой дізнається зловісні таємниці вампірської сім'ї і зуміє битися з Лордом Харконом. Квест доступний в аддоне Dawnguard. У Каирн веде ланцюжок завдання Варти Світанку, в рамках яких головний герой стикається в підземелля з Сераной.

Нагорода

Після повернення черепа Арвака в «Скайриме» душа дарує Довакину заклинання призову примарного скакуна. Череп залишиться в рюкзаку і буде використовується за бажанням геймера: він може його викинути, продати або використати, як прикраса для дому.

Якщо залишити на столі або полиці, то при наступному візиті предмет зависне в повітрі — баг. Гра довільно вилітає, якщо череп залишається в рюкзаку при незавершеному квесті в Каирне.

Заклинання

Хто покликаний од за допомогою чаклунства кінь є нежиттю, але технічно вважається твариною, бо він несприйнятливий до заклятиям проти ходячих мерців. Арвак з'являється на хвилину, але не зникне, поки Довакин не спешится. Це корисно, коли рюкзак переповнений і потрібно перевезти речі в нове житло. Скакун не призовется на нерівних поверхнях, скелях, печерах або в приміщеннях.
Як знайти череп Арвака в «Скайриме»: квест в Каирне Душ

Вердикт

Череп Арвака в «Скайриме» — не самий цікавий квест, як і сама кінь. Є інші скакуни, які використовуються заради бага, пов'язаного з сходженням на прямовисні схили гір. У грі багато предметів, на які варто звертати увагу. Череп Арвака не є фрагментом сету крутий броні і не дає гравцеві відчутних переваг - черговий побічний квест для галочки. Застосування читів для отримання предмета ніяк не вплине на ігровий баланс і не зробить Довакина сильніше в битві з " драконами або стражниками. А отримання двох або трьох черепів не закличе додаткових Арваков. При прокачуванні заклинання на максимум призовутся два коні, більше не буде, бо багато гравці ігнорують квест через непотрібність.

Популярі новини
Загрузка...