Докладне керівництво, як спуститися в кратер в The Forest

113 0 Новини високих технологій

У світі гри The Forest багато загадкових місць. Одне з них – кратер. Тубільці постійно знаходяться поруч з ним. Пов'язано це з ритуалами, які вони в ньому проводять. В старих версіях програми потрапити в це місце було неможливо. З виходом «Фореста» з режиму тестування у геймерів з'явилася можливість потрапити в кратер.

Як спуститися в кратер в The Forest

Докладне керівництво, як спуститися в кратер в The Forest
Більшість людей роблять це з допомогою читів. Для деяких способів потрібно скілл гри. Людині потрібно вміти підніматися по схилах. Крім цього, знадобляться знання механіки гри. Як спуститися на дно кратера в The Forest:
 • Знайти сьому печеру. У кратері є 2 двері. Якщо людина їх відкриє, то у нього вийде потрапити в це місце. Геймеру потрібно ходити в печери і досліджувати їх.
 • Спуститися по схилах. Гравцеві потрібно стрибати з одного виступу на інший. Для цього людині знадобиться багато аптечок, так як у нього буде відніматися здоров'я. На самому початку це важко зробити. Користувачеві слід постійно практикуватися.
 • Використання чітів. Найпростіше потрапити в кратер таким методом. Для цього потрібно завантажити програму, яка дасть головному герою нескінченне життя. Далі просто зістрибнути в кратер. На дні вимкнути чит-програму.
 • Розробники вважають, що єдиний вірний метод спуску - це печера, однак на її пошуки піде багато часу. Деякі геймери будують великі сходи, щоб спуститися на дно кратера. Для цього потрібно нарізати багато дерев.

  Інший метод

  Докладне керівництво, як спуститися в кратер в The Forest
  Досвідчені гравці вважають, що людина сама повинна придумати, як спуститися в кратер в The Forest. Розробники додали в додаток спеціальний інструмент. Називається він льодоруб. Його можна знайти в дев'ятій печері. Після цього геймеру залишається тільки спуститися в кратер. На деяких місцях людина не зможе пересуватися. Це пов'язано з тим, що він дійшов до платформи. На неї потрібно просто переступити, після цього людина зможе далі спускатися.

  Популярі новини
  Загрузка...