Як підвищити ФПС в "Вар Тандер": поради та рекомендації

167 0 Новини високих технологій

Проблеми з продуктивністю в іграх зазвичай пов'язані з недостатнім споживанням оперативної пам'яті або поганий оптимізацією комп'ютера. War Thunder є одним з тих продуктів, які прославилися серед геймерів своїми лагами і вильотами. Як правило, після перших скарг розробники поспішили випустити патч, який оптимізував гру майже на 30%, однак далеко не у всіх гравців проблеми із просіданням FPS після цього розв'язалися. У чому ж може критися причина втрати частоти кадрів навіть на потужних комп'ютерах і як підвищити ФПС в "Вар Тандер"?

Погана оптимізація системи

У більшості випадків дана проблема є основною причиною втрати продуктивності в комп'ютерних іграх. Більшість початківців користувачів геть забувають про те, що різні фонові процеси і завдання можуть споживати величезну кількість оперативної пам'яті. З-за цього грі просто не дістає ОЗП під час битв або навіть на стадії запуску. Як підвищити FPS в "Вар Тандер", щоб грати в шутер було максимально комфортно?
Як підвищити ФПС в "Вар Тандер": поради та рекомендації
Для початку рекомендується відкрити диспетчер заду (Ctrl+Alt+Del) і подивитися, наскільки сильно ваша система є завантаженої за умови виключення всіх додатки. Для цього необхідно перейти у вкладку "Процеси" і подивитися, скільки відсотків ОЗП споживає процесор. Оптимальний показник не повинен перевищувати 5% – зворотна ситуація свідчить про наявність шкідливих процесів, які необхідно відключити.

Наявність вірусів у комп'ютері

Щоб підняти ФПС в "Вар Тандер", іноді буває недостатньо просто відключити процес, який споживає ресурси комп'ютера. Якщо всередині операційної системи є шкідливий програмний код (вірус), то позбутися від нього просто так не вийде. Швидше за все, у адміністратора не буде доступу до його закриття або він просто запуститься через кілька секунд після зняття задачі.
Як підвищити ФПС в "Вар Тандер": поради та рекомендації
У цьому випадку на допомогу приходять антивірусні програми, які здатні просканувати всю систему на наявність несправностей і виправити їх одним клацанням по кнопці. Настійно рекомендуємо завантажувати антивірус з офіційного сайту розробників. В іншому випадку користувач ризикує занести на свій комп'ютер ще більш шкідливу програму, яка буде передавати його особисті дані третім особам.

Як там з механічною чисткою?

Задумалися над тим, що робити, щоб підвищити ФПС в "Вар Тандер"? У деяких випадках втрата продуктивності викликається перегрівом основних комплектуючих з-за поганої роботи системи охолодження. Виявити подібну проблему досить просто – потрібно лише завантажити і запустити спеціальну програму, яка вимірює температуру процесора, графічного редактора, оперативної пам'яті і так далі. Найбільш зручним інструментом є Speccy – ідеальний варіант для недосвідченого користувача та IT-фахівця.

Як підвищити ФПС в "Вар Тандер": поради та рекомендації
Якщо програма покаже, що температура того чи іншого пристрою під час гри перевищує допустиму, то необхідно буде провести механічну очистку комп'ютера. Відкручуємо кришку корпусу, після чого акуратно від'єднуємо комплектуючі та продуваємо їх від пилу компресором. У разі перегріву процесора слід обов'язково замінити термопасту. Після закінчення процедури збираємо комп'ютер і повторюємо діагностику.

Старі драйвера на відеокарту

Щоб збільшити ФПС в "Вар Тандер", іноді буває достатньо оновити драйвера графічного адаптера, оскільки при встановленні надто старої версії відеокарта може працювати нестабільно. Достатньо буде зайти на сайт компанії, яка займається виробництвом комплектуючих і перейти в розділ "Драйвера". Після цього залишиться вибрати різновид операційної системи, а також модель і серію відеокарти, яка використовується для гри.
Як підвищити ФПС в "Вар Тандер": поради та рекомендації
Що робити людині, яка не знає назву графічної карти? Просто зайдіть в диспетчер пристроїв і перейдіть в розділ "Відеоадаптери". В ньому ви знайдете точну назву вашого пристрою, після чого зможете скачати драйвера. Однак існує й альтернативний варіант – просто скачайте спеціальну програму, яка визначить назва відеокарти і сама завантажить останню версію драйверів. Знайти таку утиліту можна на сайті з драйверами.

Що таке кеш і як його почистити?

Давно використовуєте комп'ютер для відвідування різних сайтів в інтернеті? Тоді у вас практично напевно частина оперативної пам'яті витрачається на підтримання інформації, що знаходиться в кеші браузера. Історія відвідування сайтів, паролі, куки та інша непотрібна інформація, яка знаходиться у тимчасовому сховищі, може споживати величезну кількість ОЗУ і викликати серйозний дискомфорт під час гри не тільки в онлайн-ігри, але і "одинаки".
Як підвищити ФПС в "Вар Тандер": поради та рекомендації
Для очищення кеша можна використовувати спеціальні утиліти, які позбавлять комп'ютер від різного "сміття" і будуть підтримувати його продуктивність на максимальному рівні в подальшому. Приміром, досить непоганим варіантом є програма CCleaner, яка полюбилася багатьом власникам ігрових комп'ютерів і ноутбуків. Просто встановіть утиліту перевірте систему – програма сама усуне всю непотрібну інформацію.

Налаштування графіки в грі

Підвищити ФПС в "Вар Тандер" можна з допомогою налаштувань самої гри. Звичайно ж, кожен гравець хоче грати з максимальною деталізацією і промальовуванням, однак коли мова йде про вибір між якістю картинки і хорошою продуктивністю, то краще віддати перевагу другому варіанту, особливо якщо враховувати, що це онлайн-гра, в якій навіть секунда зволікання може коштувати програшу.
Як підвищити ФПС в "Вар Тандер": поради та рекомендації
Для підвищення ФПС в "Вар Тандер" слід в першу чергу знизити якість текстур з максимального просто до високого. Крім того, настійно рекомендується вимкнути вертикальну синхронізацію і згладжування, оскільки саме ці функції найчастіше знижують продуктивність комп'ютера в грі. А ось дозвіл краще не чіпати, оскільки це призведе до серйозного погіршення якості графіки і майже ніяк не позначитися на кількості FPS.

Висновок

Як підвищити ФПС в "Вар Тандер": поради та рекомендації
Як бачите, існує чимало способів, що допомагають підвищити ФПС в "Вар Тандер". Використовуючи хоча б половину з них, ви помітно підвищити продуктивність комп'ютера, завдяки чому грати в онлайн-шутер стане набагато комфортніше. Однак якщо не один з вищенаведених порад вам не підійшов, то радимо замінити старі комплектуючі ПК на більш сучасні. Багато геймери намагаються зробити неможливе, запускаючи гру 2012 року на пристроях, які вже років 10 вважаються застарілими. "Вар Тандер" весь час розробляє різні графічні нововведення, які значно покращують візуальну складову, але навантажують оперативну пам'ять. Тому не думайте, що гра, що вийшла 7 років тому, буде працювати без просідання ФПС на застарілих пристроїв.

Популярі новини
Загрузка...