Як затролить одного в "Майнкрафт": найбільш ефективні методи

140 0 Новини високих технологій

«Майнкрафт» - це одна з найпопулярніших ігор на комп'ютери. У ній є кооперативний режим. З його допомогою друзі можуть грати разом. Іноді людині стає нудно з приятелем. Щоб додати емоцій в гру, геймеру потрібно знати, як затролить одного в «Майнкрафт». Для цього геймери споруджують будівлі, змінюють файли програми і редагують сервер.

Як затролити на невеликому майданчику

Як затролить одного в "Майнкрафт": найбільш ефективні методи
Цей метод підійде для людей, що володіють власною карткою. На майданчик вже підключаються інші геймери. У творця сервера є права на редагування усього світу. Перед тим як грати з другом в "Майнкрафт", людині потрібно змінити звуки в додатку. Можна налякати приятеля неіснуючим крипером. Для здійснення троллінгу геймер змінює звук відкривання дверей на цього монстра. Коли один почує ознаки кріпера, то відразу почне панікувати. Особливо якщо він знаходиться в своєму новому будинку.

Як затролить одного в "Майнкрафт": кращі способи

Як затролить одного в "Майнкрафт": найбільш ефективні методи
Якщо геймер знаходиться на сторонньому сервері, то потрібно докласти зусилля для гарного розіграшу. Для здійснення троллінгу слід дочекатися моменту, коли один буде знаходитися один в будинку. Після цього гравцеві потрібно швидко обкласти його залізом або сріблом. Приятелеві буде дуже складно вибиратися з такого становища. Інші методи троллінгу в "Майнкрафте":
 • Використання механізмів. Людині потрібно спорудити спеціальне обладнання в шахті. Для цього використовується липкий поршень. На нього ставиться блок алмазу. У непомітному місці треба поставити важіль, який буде активувати поршень. Якщо один знаходиться в печері, і помітить алмаз, то він відразу почне його добувати. В цей час геймеру потрібно активувати поршень. Після чого алмаз пропаде.
 • Розлити лаву в будинку. Коли приятель повернеться додому, то відразу потрапить у пастку. Так як він не очікує, що в його будинку буде лава.
 • Моторошна музика в печері. Для цього потрібно акуратно встановити програвач, якщо один вирушив на розкопки. Коли він буде перебувати в підземеллі, слід включити страшну музику.
 • Також можна побудувати сарай без вікон, а в ньому залишити яйця ворожих мобів. Після цього, варто попросити друга зайти в приміщення і знайти якусь річ. Приятель не буде очікувати, що на нього нападуть.

  Висновок

  Геймер повинен пам'ятати, що часто тролити одного не можна, так як приятель може образитися. Якщо ж він нормально реагує на жарти, то можна продовжувати розіграші. Найголовніше - не завдавати серйозної шкоди майну одного.

  Популярі новини
  Загрузка...