Driver: San Francisco: проходження, опис ігри, системні вимоги

108 0 Новини високих технологій

Driver: San Francisco є мультиплатформовий комп'ютерною грою. Вона характеризується аркадним стилем водіння, мають ухил на реалістичність. Ця гра є п'ятою з серії Driver. Її розробник - компанія Ubisoft Reflection. Офіційно гра Driver: San Francisco була представлена в 2010 р. на Е3 а випущена в 2011 р. для ПК і консолей.

Системні вимоги

Проходження Driver: San Francisco стає можливим при наявності на ПК наступного:
 • операційної системи Windows 7/XP/Vista;
 • процесора Intel Pentium D3.0 ГГц або AMD Athlon 64 X2440022 ГГц;
 • пам'яті для XP на 1 Гб, для 7/Vista - на 2 Гб;
 • відеокарти на 256 Мб;
 • HDD 10 Гб;
 • DirectX 9.0 с.
 • Звіривши конфігурації ПК з мінімальними системними вимогами ігри, знадобиться оновити версію драйверів відеокарти. Вони повинні бути остаточними. При наявності операційної системи Windows для збереження Driver: San Francisco можна знайти в папці Documents. Знаходиться вона на диску С. Ця папка для збереження Driver: San Francisco є в профілі користувача за замовчуванням.

  Сюжет

  Скачавши від "Механіків" Driver: San Francisco, користувач може зануритися в феєричне і неймовірне продовження популярної гоночної гри. Тут надається можливість побувати в місті Сан-Франциско. Сюжет розгортається через кілька місяців після закінчення дії подій Driv3r.
  Driver: San Francisco: проходження, опис ігри, системні вимоги
  Історія розповідає нам про те, як з в'язниці якимось чином вдалося втекти ватажкові банди жорстоких злочинців Чарльза Джеріко. У зв'язку з цим місто знаходиться в небезпеці. Вже скоро Сан-Франциско занурюється в морок беззаконня і насильства. Користувачеві належить зіграти за поліцейського Джона Таннера, що володіє відвагою і високим рівнем професіоналізму. Попереду його чекає шлях опору і подальшого відновлення справедливості, знищення банди і бій з її ватажком. Головна мета гри – відправити злочинця назад за грати.

  Незважаючи на те, що поліцейський Джон Таннер є відмінним водієм, під час переслідування кримінального авторитета він потрапляє в аварію, в'їжджаючи в фургон. Наш персонаж потрапляє в лікарню і впадає в кому. І тут проявляється незвичайна здатність героя Driver: San Francisco. Джон починає вселятися в свідомість людей, що дає йому можливість сидіти за кермом однієї машини, то інший. Так що варто розуміти, яка здатність Driver: San Francisco є відмінною рисою цієї гри. Завдяки подібним переміщення персонажа користувача очікують вельми правдоподібні погоні з руйнуваннями автомобілів і з різними трюками. Все це дозволяє надати дії надзвичайну реалістичність.

  Ігровий процес

  Проходження Driver: San Francisco має багато спільного з попередніми іграми серії. Користувачеві належить виконати різні місії в місті Сан-Франциско, керуючи поліцейським Джоном Таннером. Герою додано незвичайна здатність. У Driver: San Francisco для її застосування необхідно скористатися клавішею Shift. Вперше серед всіх продуктів серії при проходженні Driver: San Francisco можна скористатися 140 лицензируемыми, повністю руйнуються машинами. У їх список входить широка лінійка авто, що починається від звичайних серійних, що зустрічаються на вулицях будь-якого міста, до дуже рідкісних. Російські машини в Driver: San Francisco також є. Для того щоб вибрати їх, знадобляться спеціальні моди.
  Driver: San Francisco: проходження, опис ігри, системні вимоги
  У Driver: San Francisco немає можливості вийти з автомобіля, як це було в попередніх двох серіях. Але при цьому проїхати по місту можна на самій великий ігровий території. Це 335 км доріг. Вперше гра стала доступна через Інтернет з використанням дев'яти різноманітних режимів.

  Особливості

  При проходженні гри Driver: San Francisco ви отримаєте наступні можливості:
 • Можна набрати велику кількість очок, скориставшись одним трюком. Необхідно сісти в Chevrolet Impala Taxi, забратися під Dykeman Haulier і натиснути на газ. Чим довше гравець буде залишатися там, тим більше їм буде отримано очок за дріфт.
 • При проходженні гри Driver: San Francisco можна виявити цікавий елемент. Так, якщо сісти в DeLorean і розігнатися до 88 миль на годину, автомобіль просто зникне. Замість нього на екрані з'явиться вогняний слід. Після цього відкривається додаткова місія. Вона є першою з оригінальної версії 1999 р. Назва цієї місії - «Привіт з минулого».
 • Якщо персонаж знаходиться в пожежному автомобілі і йде на таран з каретою швидкої допомоги або машиною поліції, то ніякої реакції не відбудеться.
 • При проходженні Driver: San Francisco час від часу з'являються ворони. Вони попереджають про вибух.
 • Гра містить у собі ряд місій, які присвячені двом студентам-японцям, братам-невдахам Аюмо і Дзюну. Ці невдалі хлопці намагаються розбагатіти на участь у вуличних гонках.
 • На вулицях під час проходження Driver: San Francisco машини сусідять з велосипедами. Правда, останні не їдуть по дорозі, а стоять уздовж тротуарів.
 • Пішоходи у цій версії гри, як і в попередніх її частинах, дуже спритні. Незважаючи на швидкість руху автомобілів, ніхто з них не виявляється в ролі потерпілого.
 • При проходженні місій Driver: San Francisco можна зустріти автомобіль Asym Desanne. Проте їздити на ньому не можна, так само як і купувати в гаражах.
 • Персонаж в грі може повністю розбити автомобіль. Однак, незважаючи на свій гнітючий стан, такі машини продовжують рух.
 • При проходженні Driver: San Francisco PC варто мати на увазі, що поліцейські в цій грі настільки швидкі, що від них неможливо відірватися по прямій. Не дозволяє зробити це навіть використання прискорення. Відірватися від переслідування можливо тільки в тому випадку, коли герой стане лавірувати по вулицях міста. У цьому випадку охоронці закону не будуть такими наполегливими. Якщо не потрапляти в їх поле зору всього 10 секунд, вони тут же припинять погоню.
 • Валюта в грі – це окуляри. Їх можна набрати, виконавши завдання або ефектно керуючи автомобілем.
 • Під час проходження першої місії здатність героя Driver: San Francisco дозволяє йому вселитися в тіло Рея – водія карети швидкої допомоги, який везе пораненого людини. В кадр із зображенням документів видно поліцейське посвідчення Джона Таннера. Виходить, що він везе до лікарні самого себе.
 • При натисканні та утриманні кнопки Alt, що відповідає за проведення тарана інших автомобілів, машина героя Driver: San Francisco, на відміну від його супротивника, залишиться цілою і неушкодженою.
 • Під час проходження місії, де має місце фінальна гонитва Таннера за Джеріко, на вулицях міста з'являються люди в помаранчевому одязі або в білих футболках і помаранчевих штанах. Це злочинці, які були випущені на свободу ватажком банди.
 • При проходженні Driver: San Francisco російською мовою відзначається м'якість переказу порівняно з англійським оригіналом. Особливо це помітно при проголошенні лайливих виразів і слів. Наприклад, англійське «сучий син» звучить у російському варіанті як «чорт».
 • При проходженні місій Driver: San Francisco можна зустріти «кінопогоні». У них беруть участь зірки, відтворюючи подібні сюжети з відомих голлівудських кінострічок.
 • Гра дає можливість редагування записів заїздів і повторів. Для цього необхідно скористатися режимом «Режисер». В ньому можна керувати камерою, роблячи вибір об'єкта і змінюючи кут зйомки, що дозволяє створювати унікальні фільми.
 • Коли здійснено проходження Driver: San Francisco на 100%, відкривається вся місцевість. Після цього по місту можна кататися без всяких перешкод. У грі відкриваються всі машини, в тому числі і секретні.
 • Пролог

  Розглянемо особливості модів Driver: San Francisco. Спочатку ознайомимося зі вступним роликом. Після цього прямуємо до виїзду на магістраль. Розуміємо, що управлінням автомобілем нескладне. Однак варто мати на увазі, що на підвищених швидкостях його все ж може занести. Якщо подивитися в центр екрану, то можна побачити, міні-карту. Її можна збільшити, утримуючи кнопку Tab. Карту корисно застосовувати в тих випадках, коли потрібно заздалегідь розпланувати свій шлях.
  Driver: San Francisco: проходження, опис ігри, системні вимоги
  Метою нашого героя є Джеріко. Цей ув'язнений під час своєї втечі з в'язниці викрав вантажівку. Їдемо за ним, але особливо геройствувати не потрібно. Головне на перших порах освоїти управління автомобілем. Якщо має різкий поворот на 90 градусів, то рекомендується пригальмувати або, затиснувши ручник, крутити кермо до досягнення найкращої траєкторії. Якщо вивернули занадто багато, то такі ж рухи знадобиться зробити у зворотний бік. На шляху нашого героя чекає засідка. Саме тому по провулку йому варто рухатися без зупинки. Таннер продовжує переслідувати Джеріко. Того вдається втекти. Наш герой раптово виявляється за кермом швидкої допомоги. В автомобілі знаходиться пацієнт, пульс якого стрімко наближається до критичної цифри. Щоб хворий не помер, мчимо до найближчого госпіталю. Направляємо машину до автомайстерні. По дорозі бачимо черговий рекламний щит, на якому написано «Давай, Таннер». Душа нашого героя знову відправляється на пошуки чергового автомобіля. Використовуючи ліву клавішу Shift, виробляємо активування режиму переміщення по місту. При наборі кнопок W, A, S і D стає можливим руху в просторі. Душа героя вселяється по черзі в кілька машин. Після цього - будь-яке таксі, яке на карті відмічено жовтим кольором.

  Міські завдання

  У грі нашим персонажеві належить проходження додаткових місій. Вони являють собою завдання, які передбачають надання допомоги жителям міста. Після їх виконання отримуємо перший сюжетний квест. У розпорядженні нашого героя виявляється спортивна машина, яка знаходиться на тест-драйві. Її варто гарненько обкатати. В першу чергу на шаленій швидкості обженемо кілька машин. Після цього виконаємо на місцевих дорогах трюк. Далі приїжджаємо в автосалон. Орієнтуючись за наявною міні-карті, відшукуємо потрібну машину. Однак просування по сюжетній лінії поки ще не є доступним. Наш герой продовжує виконувати додаткові завдання. Для цього йому належить вселитися в поліцейську машину і наздогнати злочинця, протаранивши його автомобіль. Розганятися занадто сильно не варто. Адже той, кого ми переслідуємо, постійно крутить на дорозі з боку в бік.
  Driver: San Francisco: проходження, опис ігри, системні вимоги
  Знову повертаємося у свою машину і їдемо в ділянку. Після цього гра дає можливість збільшення масштабу при використанні стрілок, що дозволяють підвищувати швидкість переміщення по місту. Переміщаємося до синього ромбику на карті. Це місце перших випробувань. Проїхавши певний шлях без аварії, отримуємо окуляри сили. Їх слід використовувати в гаражі для придбання нових автомобілів та подальшого покращення. Купуємо вподобану машину і їдемо на захід по контрольним точкам. При цьому не можна допускати того, щоб кількість очок знизилася до нуля.

  Гонитва

  Переходимо до розгляду проходження першої глави. З допомогою дрібних сошок Орделла і Даріуса нам належить вийти на Джеріко. Однак насамперед необхідно сховатися від поліції. Щоб відірватися від копів, рекомендується використовувати швидкість, а також трафік, за допомогою якого утворюються аварії. Можна податися по вузьких вуличках або почати швидко змінювати напрямок. Відірвавшись від поліції, прямуємо до місця зустрічі. Один із трюків, що дозволяє налякати інструктора, – їзда по зустрічній смузі з максимальною швидкістю. Аварій при цьому слід уникати. Отже, виконавши додаткові завдання, знову повертаємося до лінії основного сюжету. Розповівши Джошу про унікальні здібності і намагаючись довести свою правоту, вселяємося у першої з розташованих неподалік лихачів. Далі дивимося на карту і визначаємо місце знаходження автовозів (жовті точки). Гарненько розганяємося на одному з них і подпрыгиваем в повітря. Далі знаходимо автомобіль копів (червоні точки) і таранимо його. Йдемо від поліції і врезаемся в один з евакуаторів (жовті точки).
  Driver: San Francisco: проходження, опис ігри, системні вимоги
  Для створення сюжету прямуємо на знімальний майданчик. У синій зоні будуть фіксуватися досягнення нашого героя. Вселяємося в найшвидшу машину і доводимо швидкість до 160 кілометрів на годину. Заїжджаємо в синю зону. Цей момент знімає камера. Після цього робимо 20-метровий дрифт. Для цього знадобиться розігнатися і після утримання ручника вивернути кермо вправо або вліво. Останній трюк – таран машини. Далі наш герой повертається в телефургон і добирається до наступної майданчики. Тут знову вселяємося в машину, що знаходиться поблизу. Розшукуємо поліцейський автомобіль (червоні точки) і врезаемся в нього. Прямуємо до зазначеного провулку. Тут, як і копи, робимо стрибок.
  Невідомий захоплює жінку і утримує її в багажнику автомобіля. Вона додзвонилася до нас і попросила про допомогу. Їдемо до площі, де, як передбачає заручниця, знаходиться машина її викрадача. Прибувши на місце, дізнаємося, що потрібно їхати далі. Прямуємо до лікарні. Паркуємося і при цьому вселяємося в тіло вкраденої жінки. Тиснемо Enter і чекаємо відкриття багажника. За обмежений проміжок часу доїжджаємо до Ембаркадеро і продовжуємо переслідувати злочинця, роблячи це акуратно і без аварій. Для того щоб зупинити переслідуваного, вселяємося в машини, які рухаються по зустрічній смузі і таранимо його в лобову. Переглядаємо ролик і заарештовуємо лихача. Після цього у героя з'являється нова здатність. Вона полягає в миттєвому перемиканні між двома машинами. Цю можливість варто використовувати в тому випадку, коли персонаж, який переслідує злочинця, потрапить в аварію.

  Добрий самаритянин

  У другій главі гри дізнаємося, що злочинці обікрали церкву та забрали з неї всі пожертви. Перемикаємося між двома поліцейськими автомобілями та зупиняємо переслідуваних. Наступне завдання - дістатися до клубу. По шляху при цьому слід збивати рожеві знаки. У центральному окрузі була помічена підозріла машина. Вирушаємо туди і бачимо білий спорткар. Починаємо стеження за цим автомобілем, залишаючись від нього на відстані не менше 50 м. При цьому стежимо за смужкою ліворуч. Вона не повинна зменшуватися, що вказує на безпечний стан. Дізнаємося, що за кермом цього автомобіля знаходиться Лейла Шаран. Це наемница, яку розшукує Інтерпол. Въехавшая на міст машина зупиняється. Таннер говорить про те, що проїхати далі він не може. Попереду на карті червона область. Вона в даний час поки що недоступна.
  Driver: San Francisco: проходження, опис ігри, системні вимоги
  Злочинець на червоному джипі викрав платину. Швидше за все, це Джеріко. Наш герой перебуває у вертоліт і сканує машини, перебуваючи в повітрі. Потрібний нам позашляховик позначений синім знаком питання. Направляємо на машину покажчик, утримуючи лівий Shift. Вселяємося у позашляховик, в якому знаходиться викрадений вантаж. Доставляємо машину на поліцейську стоянку.

  Детективи

  Наступна місія нашого героя полягає в тому, що йому привезти свідка в притулок. Переміщаємося тільки по провулках. Про те, де краще згорнути в підворіття, підкаже з'явилася смужка. Діставшись до одного притулку, вирушаємо за таким же принципом до іншого. Наступна задача – доставити пошкоджений тюремний фургон в лабораторію. У ньому повно доказів. По дорозі на нас нападають люди Джеріко. Для того щоб уникнути проблем з доставкою, не слід допускати їх атак ззаду. Захищаючи фургон, вселяємося в машини, що їдуть по зустрічній смузі, і йдемо на таран з злочинцями. Вирушаємо в невелику забігайлівку, в якій любить обідати Хейнс. Він відмовлятися зізнатися в тому, що навів злочинців на платину. Хейнса слід налякати. Для цього їдемо по зустрічній смузі на самій високій швидкості. Коли пульс у Хейнса досягне 180 ударів на хвилину, він у всьому зізнається. По рації нам повідомляють, що хтось вкрав автоцистерну, в якій знаходиться аміак. Наздоганяємо бензовоз. З допомогою зустрічних машин знищуємо його, врізаючись в лобову. У цьому випадку рекомендується використовувати великі машини.

  Полювання

  Четверта глава починається з наступного завдання для нашого героя. Воно полягає в тому, що йому треба відвезти в потрібне місце бомбу. Однак ми прямуємо в безлюдну область. Швидкість при цьому не повинна бути нижче за 95 кілометрів на годину. Приїхавши на місце, вселяємося в машину, яка має низьку посадку. Заїжджаємо на ній під вантажівку і очікуємо того моменту, коли бомба обезвредится. Дізнаємося, що син Девіда Тобі викрадений. І де його утримують, нікому невідомо. Викрадач вказує на карті точку, куди нам треба їхати. Час нашого героя обмежена, а потрібно переміщатися тільки по провулках. Раніше заарештованого за продаж аміаку Крюга випускають на свободу. При цьому за ним встановлюється стеження. Крюг може вказати шлях до Джеріко. Знаходимося від нього на відстані 40 м, не виходячи за межі синього кола, який можна бачити на міні-карті. Прослуховуємо розмова Крюга з Джеріко, з якого дізнаємося, що злочинці зробили ціанід. В кінці завдання стежимо за вибухом машини. В ній знаходився Крюг. Бачимо Джеріко. Переслідуємо його, і, вселяючись у зустрічні машини, намагаємося пошкодити авто злочинця. Таранимо його, але розуміємо, що помилилися. В автомобілі був не Джеріко.

  Глибоке прикриття

  Переходимо до п'ятої чолі. Сема кусає отруйний павук. Допомогти йому може тільки адреналін. Для отримання дози вирушаємо в лікарню. Наш шлях лежить по контрольним точкам. Сему не можна засипати. Саме тому набираємо швидкість і починаємо їзду по зустрічній смузі. У зв'язку з тим що машина добре управляється, використовуємо дрифт. Дізнаємося, що якийсь злочинець заклав в місті бомбу під вантажівку. Двоє поліцейських попрямували по його сліду. Наздоганяємо дві вантажних машини і заїжджаємо під них, знешкоджуючи вибухівку. Проте терорист повідомляє, що він замінував ще десять автовозів. Для того щоб дістатися до них як можна швидше, використовуємо здатність вселення. Беремо до уваги тільки низькі машини. Адже тільки вони можуть проїхати під автовозами. Вселяємося в тіло Орделла. Це допоможе нашому герою дізнатися плани Джеріко. Нашої пасажиркою стає Лейла. І їй треба довести, що ми чудово водимо машину. Розкриваємо міні-карту і заздалегідь плануємо шлях. Але швидкістю при цьому зловживати не варто. Адже на нашому шляху безліч небезпечних гірок і поворотів.

  Благодійність

  Переходимо до проходження шостої глави. З її сюжету дізнаємося, що злочинці викрали з благодійного аукціону 4 раритетних автомобіля. За справу беруться двоє поліцейських, але копи явно направляються не туди, куди потрібно. Використовуємо вселення і, діставшись до кожної з викрадених машин, завантажуємо їх у вантажівку копів. Практично вся поліція міста полює за злочинцем Шурупом. Включається в погоню і наш герой. Знищуємо вантажівка Шурупа, вселяючись в ті машини, які їдуть по зустрічній смузі. Вселяємося в Орделла. Відриваємося від поліції з допомогою самого потужного авто. Після цього відвозимо пасажира в промислову зону і залишаємо його складу. Таннер розробив чудовий план. Він вирішив, використовуючи тіло Орделла, дізнатися необхідну йому інформацію у Лейли. Проїжджаємо по контрольним точкам. В цей час вселяємося у напарника і рятуємо його і своє життя.

  Все проходить

  У сьомий главі умови завдань ускладнюються. Наш герой вселяється в машину, на якій, перебуваючи в синій зоні, робить 30-метровий дрифт. Після цього знадобиться зробити цей трюк з використанням ручника. Наступна дія – лобове зіткнення. Це 240 кілометрів на годину перед камерою. Вибираємо найшвидшу машину, яка знаходиться в 200-300 метрах від фургона. Після цього нам належить проїхати зі швидкістю 160 км /год по зустрічній смузі. І останнє – гонка в синій зоні з машинами копів. Двоє колишніх поліцейських намір знищити фальшиві препарати. Наш герой вирішує допомогти їм у цьому. Для цього тиснемо коробки з ліками і добираємося до вантажівки. Після цього, вселяючись у зустрічні автомобілі, нищимо його.
  Driver: San Francisco: проходження, опис ігри, системні вимоги
  Джонс повідомляє нам про те, де знаходиться Лейла. Вирушаємо туди. Бачимо чорний седан і ледве ухиляємося від вибуху. Для того, щоб вибратися з пастки, прямуємо на 101 магістраль. Продовжуємо шукати Лейлу і рухаємося по трасі. Набираємо велику швидкість і намагаємося відірватися від ворогів. Виявляємо Лейлу на мосту і знищуємо її автомобіль. Бачимо Джеріко і починаємо за ним погоню. Переслідування приводить нас в пустельний місто. Для переміщення по ньому вивчаємо вид зверху. Крім цього, правильний шлях підказують нам і ворони. Піддаємося нападу і намагаємося дістатися до безпечного місця. Після перегляду ролика знову повторюємо вправу з того моменту, коли зустріли в останній раз Джеріко. Розбиваємо його машину, інакше він знищить нашу. Повертаємося в реальність і вирушаємо в центр міста, де виявляємо Джеріко. Починаємо його переслідування, затримуючи злочинця біля доків. Переглядаємо завершальний ролик.

  Популярі новини
  Загрузка...