Карта "Еволюція видів" для Warcraft 3

89 0 Новини високих технологій

У світ WoW можна повертатися знову і знову, кожного разу відкриваючи для себе щось нове, будь це небачені раніше квести, артефакти, локації або цілі карти. Сьогодні ми розповімо про одну з таких карт, створенням якої займалися умільці з Росії. "Еволюція видів" для Warcraft 3 - це масштабне захоплююче додаток до основної грі, доступне для гравців зі всього світу. Незважаючи на те що самі розробники вже припинили підтримку свого творіння, воно як і раніше користується успіхом і отримує фанатські оновлення. В даний час є можливість завантажити "Еволюцію видів" для Warcraft 3: Frozen Throne.

Загальна інформація

Карта "Еволюція видів" для Warcraft 3
На самому початку проходження гравці вже отримують повну свободу і можуть самостійно вибрати, як вони будуть розвивати свого персонажа. Головний герой — бактерія-мутант, якій доводиться знищувати різні слабкі організми заради власного зростання та еволюціонування в більш розвинену форму життя. Для досягнення цієї мети гравець може використовувати найрізноманітніші стратегії розвитку. Наприклад, бактерія може перетворитися спочатку в рослину, а потім стати гігантським ходячим деревом; приєднатися до розумним істотам і перетворитися на людину, орка або ельфа; чи можна стати справжнім самотнім вовком, який стане справжньою грозою для своїх жертв — варіантів маса!

Звичайно, на цьому довгий шлях розвитку навіть не думає закінчуватися. Після досягнення певного рівня персонаж отримає можливість оселитися в таборі, де він зможе зайнятися розмноженням для створення справжньої армії собі подібних. У кожної раси є відмінності, які проявляються не тільки в зовнішньому вигляді, але і в тому, як вони добувають здобич або ресурси.

Мета гри

Карта "Еволюція видів" для Warcraft 3
Основне завдання всіх граючих в карту Еволюції видів" для Warcraft 3 (крім подорожі від нижчої форми життя до вищої) полягає в тому, щоб стати кращими з кращих. Для цього доведеться не тільки усувати будь-який прояв конкуренції, але і вступати в ділові союзи з іншими користувачами. Можливо тому гра в "Еволюцію видів" для Warcraft 3 з ботами може здатися надто складним і менш захопливою, ніж гра в компанії друзів. Одинакам доведеться сильно постаратися, щоб дійти до кінця проходження. В очікуванні повного розвитку своєї цивілізації гравці можуть присвятити більшу частину часу двом головним заняттям — стеження і полювання на ворогів, або укриття від цих самих ворогів в безпечних місцях. Тим, хто грає соло, краще вибрати другий варіант, і постаратися не влазити в небезпечні пригоди. Така тактика допоможе перечекати час до появи більш потужних технологій. Коли це станеться, цивілізація більш-менш стане на ноги, і можна буде сміливо йти в бій.

Торгівля

Будь-який герой може купувати і продавати доступні внутрішньоігрові предмети. При цьому розташування на карті тут не має ніякого значення, тобто торгувати можна перебуваючи абсолютно в будь-якій локації. Остання версія "Еволюції видів" для Warcraft 3 пропонує велику різноманітність товарів - простих, але при цьому вельми корисних.
Карта "Еволюція видів" для Warcraft 3
До речі, дешеві предмети, що використовуються для атаки і захисту, допоможуть швидко прокачатися персонажу під час битви з більш сильними монстрами. Саме тому багато досвідчені гравці радять заздалегідь подбати про те, щоб в інвентарі завжди була парочка-інша подібних речей.

Хто такий гранітний голем?

Одним з головних супротивників на карті "Еволюція видів" є гранітний голем. Єдине місце, де його можна знайти — самий центр локації. Щоб його покликати, необхідно зібрати два артефакту під назвою "Ноги Вірта", а потім помістити кожен з них в окремий магічне коло. Як тільки ці умови будуть виконані, можна починати сам заклик. Під час битви з гранітним големом головне пам'ятати кілька важливих моментів. По-перше, чим менший запас його здоров'я, тим потужнішим він стає. Гранітний голем починає краще ухилятися від нанесених йому ударів; у нього з'являється здатність до оглушению; його здоров'я збільшується на 10 одиниць. Крім того, якщо ХП голема опуститься до позначки в 2500 то він отримає невразливість до магічних атак.
Карта "Еволюція видів" для Warcraft 3
По-друге, гранітний голем володіє здібністю заповнювати власне здоров'я на 250 одиниць. Ймовірність того, що таке може статися, дорівнює 1 %, що є гарною новиною. Однак ми б порадили не недооцінювати свого супротивника і бути готовими до всього!

Популярі новини
Загрузка...