Станція «Тургенєвська». Проходження «Метро 2033»

81 0 Новини високих технологій

Шанувальники постапокаліпсису люблять проект за яскраву атмосферу постъядерной Москви, перестрілки з бандитами і мутантами в підземці. В «Метро 2033» проходження «Тургенєвській» утруднене із-за загрози обвалення і монстрів. Подробиці ви знайдете в нашій статті. Отже, вирушаємо на проходження станції «Тургенєвська» в «Метро 2033».

Станція «Тургенєвська». Проходження «Метро 2033»

Прокляті тунелі

Загроза мутантів змушує торговельні каравани обходити стороною закинуту станцію. Відсутність вибухівки і недолік патронів в умовах безперервних атак чудовиськ ускладнюють проходження «Тургенєвська» в «Метро 2033». З допомогою компаса на планшеті гравець знайде динаміт серед останків загиблої групи саперів. Перший напрямок підривається однією шашкою, для другого потрібно ящик. Кожен крок для героя смертельний.

Спосіб проходження «Тургенєвській»

В «Метро 2033: Redux» слід обрушити два тунелі, щоб врятувати місцевих жителів. Шлях до першої точки пролягає по вестибюлю і вгору по сходах. Герой встановлює на колону заряд за допомогою клавіші «Е» і біжить сховатися від вибуху до плямі світла в центрі станції.

Поки загін обороняється, можна залікувати рани і перезарядити зброю. Компас на планшеті вкаже напрямок до валізи з динамітом у групи загиблих бійців і точки підриву у правому тунелі. Артему доведеться відстрілюватися в обох випадках, щоб не опинитися загнаним у кут нападниками упирями.
Станція «Тургенєвська». Проходження «Метро 2033»

Важливо

Помилки гравців, що проходять «Тургенєвську» в «Метро 2033», пов'язані з неправильною тактикою. За аналогією з онлайновими PVE-шутерами, зачистка станції від мутантів потрібна для подальшого монтажу вибухівки. Ці дії неправильні, так як монстри нескінченні. Тригер зупинки потоку ворогів запуститься після підриву тунелів. У протагоніста незабаром закінчаться боєприпаси і доведеться битися врукопашну. Брак патронів гостро відчувається на високому рівні складності: кожна куля або спиця на рахунку, а нетопири дуже агресивні і здатні вбити одним вдалим ударом. Єдиний спосіб вижити — виконати місію швидко: після підриву тунелів локація стане безпечною. «Проклята станція» — небезпечне місце у «Метро 2033». Проходження «Тургенєвській» просто тільки на початкових рівнях складності для новачків. Досвідчені гравці вибирають режим складніше і куштують принадність авторської задумки. Умови жорсткого дефіциту патронів в повній мірі сприяють ретельного продумування кроків, грі в стелс-режимі, економії боєприпасів та проходження деяких локацій без вбивств. Збережені боєприпаси згодяться в локаціях, де уникнути стрілянини неможливо. Якщо повз людину можна прослизнути в тіні, то мутанти чують жертву за запахом і нападають зненацька. Бити багнетом можна, але надовго сил не вистачить.
Станція «Тургенєвська». Проходження «Метро 2033»

Висновок

Проект «Метро 2033» продовжує розвиватися: у лютому 2019 року вийшло продовження культової серії під назвою Metro: Exodus. Вперше події розгортаються на поверхні і охоплюють територію середньої смуги Росії. До Артема приєдналася дружина Ганна з Metro: Last Light, а геймплей поєднує елементи шутера і стелс-режим. Додався крафтінг зброї, світ став відкритим, сюжет як і раніше лінійний, а ажіотаж навколо релізу обіцяє успіх новому дітищу 4A Games і Дмитра Глухівського.

Популярі новини
Загрузка...