Як відновити листування в "Телеграмі": покрокова інструкція, поради

1751 0 Новини високих технологій

Як відновити листування в "Телеграмі" після видалення? Це питання мучить багатьох користувачів месенджера. Буває, що на емоціях, непотрібності або просто випадково видаляєш переписку, а потім шкодуєш про це. Для вирішення проблеми існує кілька способів.

Як відновити листування в "Телеграмі", віддалену випадково або помилково

По-перше, можна заглянути в кореневу папку програми. Розташована вона в пам'яті смартфона і називається Telegram. Швидше за все, в ній нічого виявити не вдалося. Можна було б звернутися до налаштувань самого месенджера, але проблема в тому, що ніякі спеціалізовані функції для відновлення листування в "Телеграмі" не передбачені.
Як відновити листування в "Телеграмі": покрокова інструкція, поради
Можливо, існує сторонній софт, нехай навіть якимось дивним чином дозволяє отримати доступ до серверів "Телеграма". Але і там, на диво, не зберігається ні однієї віддаленої листування. Бути може, розробники допоможуть повернути "зажеванные" своїм дітищем повідомлення? Звернувшись в службу підтримки, користувач отримує остаточну відповідь на питання, чи можна відновити листування в "Телеграмі". На жаль, це неможливо! Втім, не варто відразу прощатися зі статтею, тому як нижче буде описано, яким чином можна зберігати листування в "Телеграмі" щоб уникнути повторення подібної неприємності.

Cloud Storage

Не так давно Telegram згідно з нинішнім мережевим трендом - хмарним сховищем - запустив свою власну. Розробники не стали вигадувати у функціоналі і зробили самий найпростіший варіант - Cloud Storage. Вся інформація, збережена користувачем в хмарі, знаходиться на спеціально виділених серверах месенджера.
Як відновити листування в "Телеграмі": покрокова інструкція, поради
Це дуже зручно, адже віддалене розміщення дозволяє зберегти важливі дані навіть в разі втрати або псування локального диска.

Деякі особливості "Телеграм"-хмари

Необмежений обсяг дискового простору на сервері дозволяє зберігати скільки завгодно інформації. Єдине обмеження - розмір збереженого в хмарі файлу не повинен перевищувати 15 Гб. Більш об'ємні документи можна розбити на декілька архівів і завантажити їх в Cloud окремо. Весь обсяг пам'яті, що надається користувачеві, безкоштовний. Ця функція є в будь-якої версії Telegram - десктопної, для смартфонів, планшетів і т. д. Тепер докладніше про те, як користуватися хмарним сервісом "Телеграма" на кожному з пристроїв.

Як відновити листування в "Телеграмі" на комп'ютері

Щоб відкрити сервіс на PC, необхідно завантажити десктопну версію програми з сайту розробника, авторизуватися в системі і клікнути на іконку у вигляді прямокутника зі згорнутими кутами, розташовану біля імені і аватарки профілю. При цьому користувач потрапляє в діалог "Вибране", куди і можна зберегти будь-які повідомлення, медіа і т. д.

Як відновити листування в "Телеграмі": покрокова інструкція, поради
Варто перевірити, а віддаляться дані з "Обраного", якщо стерти відповідну інформацію з діалогу з користувачем. Відповідь - ні. Тепер, навіть якщо розмова з ким-то очищена, ті повідомлення, що збереглися в хмарі, там і залишаться. Завдяки новому сервісу більше немає потреби замислюватися над тим, чи можна відновити видалену листування в "Телеграмі".

На смартфоні

Мобільна версія програми Telegram також надає можливість збереження повідомлень або медіа в Cloud. Для того щоб отримати доступ до хмари, необхідно:
 • Відкрити програму "Телеграм" на девайсі.
 • Натиснути на іконку спливаючого меню Telegram, розташовану в лівому верхньому куті програми.
 • У списку параметрів знайти опцію "Вибране". Відкриється вікно, в якому можна зберігати будь-яку інформацію як з "Телеграма", так і з пам'яті телефону.
 • Для того щоб перенести в даний діалог, тобто в хмару "Телеграма", повідомлення або медіа з іншої бесіди, необхідно виділити відповідної листуванні потрібний фрагмент і натиснути на стрілку вправо, що розташована зліва від іконки видалення. Тепер слід вибрати з списку діалогів для пересилання "Вибране". Залишається перевірити, пропаде інформація з Cloud Storage при її видаленні з листування? Якщо стерти якесь старе повідомлення (яке все одно залишиться у кінцевого одержувача), можна переконатися, що з хмарного сховища воно нікуди не зникло.
  Тепер можна видалити лист і у себе. Така можливість передбачена тільки при роботі зі свіжими повідомленнями. Результат виправдовує очікування - все так же будуть знаходитися в Cloud Storage. Те ж саме можна зробити з медіафайлами. І в цьому випадку функціонал програми успішно спрацює, і інформація нікуди не пропаде з хмарного сховища. Тепер можна відновити листування в "Телеграмі" в будь-який момент.
  Як відновити листування в "Телеграмі": покрокова інструкція, поради

  Загальні файли

  Останнє, що необхідно згадати стосовного Cloud Storage, - дані також можна зберігати і в спільній листуванні, і навіть у груповій бесіді. Щоб потрапити в меню роботи з медіафайлами, необхідно клікнути на ім'я користувача і в списку, що відкрився, вибрати "Загальні медіа". Саме там розташовані всі збережені дані. Проте варто зауважити, що при видаленні відповідного файлу з листування він стирається і з папки "Загальні медіа".

  Використання галереї

  Наостанок варто згадати ще про одну можливості. Якщо діалог був видалений, а функція "Зберігати в галереї" активована, то всі медіа можна буде виявити в пам'яті пристрою. Щоб перевірити статус даної опції, необхідно зайти у вже знайоме спливаюче меню "Телеграма" на смартфоні, перегорнути його до кінця і подивитися, переведений чи повзунок вправо біля функції "Зберігати в галереї".
  Як відновити листування в "Телеграмі": покрокова інструкція, поради

  Переваги сервісу "Телеграм"

  Незважаючи на те що для збереження видалених даних у цьому месседжере необхідно виконати деякі попередні кроки, у нього є безліч шанувальників. Користувачів привертають такі функції:
 • Можливість передачі файлів будь-якого типу і формату.
 • Легка синхронізація, необмеженість кількості одночасних сесій.
 • Організація спільних бесід, в яких можуть брати участь до 5 тисяч осіб.
 • Швидка робота, відсутність зависань, моментальна доставка.
 • Повна конфіденційність, що забезпечується функцією самознищення повідомлень після прочитання і максимальною надійністю вихідного коду месенджера.
 • Повсюдне використання сервісу, велика кількість користувачів.
 • Можливість створення власних каналів, присвячених будь-якої теми, цікавою автору. Можна розміщувати не тільки текстову інформацію, але і відео.
 • Перегляд чужих тематичних каналів. Можливість підписатися на найбільш цікаві та популярні. Оповіщення про нові випуски.
 • Як відновити листування в "Телеграмі": покрокова інструкція, поради
  Незважаючи на те що в самому месенджері не закладена можливість відновлення видалених повідомлень, зробити це можна, якщо заздалегідь подбати про збереження своїх даних. На допомогу приходять сучасні хмарні технології. Cloud Storage – це зручне сховище для всіх любителів месенджера. Будь-яка людина, хоч раз скористався цим сервісом, легко відповість на питання, як відновити листування в "Телеграмі".

  Популярі новини
  Загрузка...