Red Alert 2: «Реванш Юрія». Короткий огляд стратегії

198 0 Новини високих технологій

Red Alert 2: «Реванш Юрія» — гра компанії Westwood Studios про протистояння Заходу і СРСР в альтернативній всесвіту, складається з кампаній за обидві сторони конфлікту за сім місій в кожній. Подробиці в статті.

Red Alert 2: «Реванш Юрія». Короткий огляд стратегії

Сюжет

Події «Ред Алерт: Реванш Юрія» проходять паралельно з Red Alert 2 де антагоніст був радником прем'єр-міністра Олександра Романова. На перевірку виявився сірим кардиналом і архітектором конфронтації наддержав. В Red Alert 2: «Реванш Юрія» очолює армію псі-солдатів і претендує на захоплення світу, ніж підштовхує колишніх ворогів виступити єдиним фронтом. Гра починається роликом, де президенту США повідомляється про влаштування на острові Алькатрас, на екрані з'являється Юрій, і спроби домовитися закінчуються приведенням військ у бойову готовність з подальшим ушкодженням ворожого ядерного реактора на острові. Залишившись без одного псі-домінатора, Юрій активує пристрою в Антарктиці та Єгипті. Гравець вибирає сторону і відправляється в минуле в день першого нападу СРСР, щоб зірвати плани лиходія. Бойові дії відбуваються в Сан-Франциско, Голлівуді, Єгипті, Лондоні і Місяці.
Red Alert 2: «Реванш Юрія». Короткий огляд стратегії

Геймплей

У «Ред Алерт 2: Реванш Юрія» сторони отримали нові будівлі і героїв.

СРСР З'явився Борис (аналог агента Тані Адамс у союзників), здатний викликати удар авіації, розстрілювати піхоту і техніку з автомата Калашникова; вертоліт з далекобійним артилерійським знаряддям і розвідувальний літак ІЛ-4. Радянська сторона обзавелася заводом, прискорюють на 25 % виробництво техніки, і позбулася Баків Клонування, так як Юрій окрема фракція. Союзники Війська в «Реванш Юрія» поповнилися гвардійцями, здатними сідати і вести вогонь по наземним і повітряним цілям. Автономні дрони активні при наявності електрики і Центру Керування Роботами і непідвладні псі-атакам Юрія. Пересувні Фортеці — бронетранспортери на п'ять солдатів тиснуть дрібну техніку та бетонні огорожі. Юрій Злий геній використовує магнітні та психічні технології, мутації, клонування та вірусні атаки. Бойові одиниці і будови унікальні, здатні руйнувати або брати контроль над технікою ворога. Геймерів приваблює поєднання технологій в режимі мультиплеєра: ставляться бази Союзників і СРСР поруч і захоплюються. На виході виходить армія з технологічними перевагами трьох фракцій.
Red Alert 2: «Реванш Юрія». Короткий огляд стратегії

Кампанія за Альянс

Red Alert 2: «Реванш Юрія» стартує в Сан-Франциско з спроб знищення Псі-Домінатора, військові дії тривають в Лос-Анджелесі, Сієтлі, Єгипті та Сіднеї.

Кульмінація протистояння — переговори глав США і СРСР у Лондоні: гравцеві доведеться захищати будівлю парламенту від сил Юрія, які розташовані на березі Темзи. В останній битві в Антарктиді гравець командує об'єднаними силами Союзників і СРСР. Спійманий ворог заточений в Псі-Ізолятор, винайдений Ейнштейном для утримання Юрія. У фінальному ролику на екрані переговорів замість антагоніста з'являється генерал Карвил. Агент Таня фліртує з головним героєм у розкішній сукні, запрошуючи йти за нею, але з'являється Єва і пропонує те ж саме. У відповідь Таня просить відправити її в минуле на кілька годин, щоб уникнути зустрічі.
Red Alert 2: «Реванш Юрія». Короткий огляд стратегії

Кампанія за СРСР

Проходження Red Alert 2: «Реванш Юрія» починається з наказів заточеного в темниці прем'єра Романова, який командує через Софію. Успіх операції залежить від захвату Машини Часу. Дії починаються в Сан-Франциско, де бій іде агент Борис, тривають в Німеччині з знищенням лабораторії Ейнштейна, і переносяться в Лондон для об'єднання з Союзниками і розгрому Юрія. Війна триває в пісках Лівії, де гравець руйнує ворожий псі-форпост, рятує прем'єра Романова і супроводжує в аеропорт. З Кремля прем'єр наказує розгромити флот Юрія в Тихому Океані і базу на Місяці.
Останній бій розгортається в Трансільванії, де під вплив псі-домінатора потрапили радянська і американська бази. Гравцеві належить зіткнутися з силою, що поєднує кращі якості трьох фракцій. У фінальній заставці «Реваншу Юрія» антагоніст використовує Машину Часу і переноситься в епоху динозаврів через диверсії лейтенанта Софії. Побіжний лиходій гине в пащі тиранозавра, радянські війська марширують по Нью-Йорку, а СРСР запускає орбітальну станцію.
Red Alert 2: «Реванш Юрія». Короткий огляд стратегії

Російськомовне видання

«Реванш Юрія» російською мовою отримав негативні відгуки зважаючи на невдалу озвучення: голос Юрія писклявий і комічний, що не передає авторську задумку про нещадному лиходія. Русифіковане видання з англомовними діалогами, де голос антагоніста вкрадливий і загрозливий, що користується попитом.

Актори

Головного лиходія із зовнішністю Леніна і здібностями Кашпіровського грав німецький актор Удо Кір, відомий за фільмами «Блейд» і «Армагеддон». Роль спеціального агента Тані Адамс дісталася зірці Голлівуду Кері Вюрер, засвітилася у блокбастерах «Худне», «Анаконда» і «Зоряна Брама: Атлантида».
Red Alert 2: «Реванш Юрія». Короткий огляд стратегії

Вердикт

Red Alert «Реванш Юрія» — ностальгія геймерів з дев'яностих років. Диск займає почесне місце на поличці улюблених ігор між Warcraft і Wolfenstein. Є продовження. Імовірно Юріко Омега з Red Alert 3: Uprising — дочка Юрія. Дівчина містилася у японській в'язниці, має псі-здібностями і підкидає в повітря танки. Частка «До» в перекладі з японської означає «Дочка», відповідно «Юрі-Ко» — «Дочка Юрія». Непідтверджена інформація і є приводом для суперечок серед шанувальників всесвіту. Третя частина не набула популярності оригіналу RE2 та доповнення «Реванш Юрія». Проект радує донині: випадкові спогади призводять до бажання провести вечір з коханою стратегією. Це гра, до якої хочеться повертатися раз за разом.

Популярі новини
Загрузка...