Комунікатор DES-1008D від компанії D-Link. Комплектація, специфікації і порядок налаштування

119 0 Новини високих технологій

Комунікатор моделі DES-1008D в більшості випадків використовується при реалізації різних обчислювальних мереж економ-класу. Для такого застосування у нього достатні технічні параметри і прийнятна вартість. Саме цього мережного пристрою і буде присвячений цей невеликий огляд.

Комунікатор DES-1008D від компанії D-Link. Комплектація, специфікації і порядок налаштування

Комплектація і призначення

Список поставки комунікатора D-Link моделі DES-1008D включає такі основні елементи:
 • Маршрутизатор.
 • Керівництво по експлуатації та налаштування системи у стислій формі.
 • Блок живлення.
 • Стандартний гарантійний талон із зобов'язаннями від виробника.
 • Найбільш оптимально таке пристрій використовувати при реалізації комп'ютерних мереж бюджетного класу. Також в деяких випадках його можна застосувати і в складі ЛОМ середнього рівня. В останній ситуації такий некерований комунікатор дозволяє створити невеликий фрагмент більш великої комп'ютерної мережі. Саме для такого використання і призначається розглянуте пристрій.

  Специфікація та налаштування

  Комутатор DES-1008D укомплектований 8 портами. Кожен з них може передавати інформацію на швидкості, що досягає 100 Мбіт/с, але тільки у випадку використання витої пари, яка відноситься до категорії 5. Якщо ж ця умова не виконати, то швидкість автоматично знизиться до 10 Мбіт/сек. Максимально можлива кількість підключених ПК до цього маршрутизатора не перевищує семи системних блоків. При цьому один з портів використовується для комутації з Глобальною павутиною.

  Порядок налаштування мережного пристрою складається з наступних етапів:
 • Витяг з упаковки.
 • Установка на місце експлуатації.
 • Підведення всіх комунікаційних проводів і їх підключення.
 • Включення мережного пристрою.
 • При цьому програмну налаштування реалізовувати немає необхідності. У цьому випадку комунікатор поставляється у вигляді готового пристрою. Тобто на рівні програмного забезпечення він налаштований.

  Відгуки та вартість

  В більшості випадків користувачі і фахівці дуже позитивно відгукуються про провідному маршрутизаторі DES-1008D. У нього дуже висока ступінь надійності, прийнятний рівень функціональності і доступна вартість. До того ж у цьому мережевому вузлі реалізована підтримка технології РоЕ. Тобто його можна задіяти при комутації пристроїв IP-телефонії. До того ж енергоспоживання такого комунікатора знаходиться на вкрай низькому рівні. Єдиний його умовний мінус – це відсутність програмного конфігурування. Але сам виробник відносить пристрій до серії не перенастраиваемых. Тобто потенційний власник до покупки вже знає можливості такого маршрутизатора, і це віднести до його недоліків вже неможливо. На поточний момент купити такий комунікатор можна за 4500 – 5000 рублів. Це дуже низька вартість для маршрутизатора такого класу.
  Комунікатор DES-1008D від компанії D-Link. Комплектація, специфікації і порядок налаштування

  Висновок

  В рамках цього огляду був розглянутий маршрутизатор DES-1008D. Це доступне і одночасно надійне пристрій. Його найбільш оптимально використовувати для реалізації комп'ютерних мереж початкового рівня.

  Популярі новини
  Загрузка...