Як заробити гроші в "Відьмака 3": поради по проходженню

188 0 Новини високих технологій

У кожній рольовій грі є декілька способів заробітку грошей. Їх необхідність зумовлена тим, що гравець може придбати для свого персонажа краще спорядження, а також допоміжні предмети. З цієї статті ви дізнаєтеся, як заробити гроші в "Відьмака 3".

Опис гри

Як заробити гроші в "Відьмака 3": поради по проходженню
Це чудова рольова гра з відкритим світом і практично безмежним потенціалом для свободи дій. Вигляд від третьої особи дозволяє повною мірою насолодитися усіма принадами ближнього бою. У центрі подій опиняється відьмак по імені Геральт, у якого є прийомна дочка Цірілла. За дівчиною женеться Дике Полювання - примарні вершники, які хочуть роздобути джерело Старшої крові. Щоб убезпечити Цири, Геральт готовий піти на все, тому йому доведеться подолати немало перешкод на шляху до порятунку дочки. Для того щоб виконати своє завдання, головному героєві потрібно знати, як заробити гроші в "Відьмака 3". Гроші в грі - основна складова, так як в боротьбі з бандитами і монстрами потрібно володіти якісним зброєю і міцною бронею. "Відьмак 3" - гра з душею, тому гравцеві час від часу надається нагода відпочити від нескінченних битв з монстрами і пропустити склянку горілки під партію в карткову гру в гвинт. Завдяки їй гравець не тільки зможе заробити, але й отримає при виграші унікальну карту в колоду. Ставку, на яку персонажі будуть грати, виставляє гравець - там є нижній і максимальний поріг.

Як заробити гроші в "Відьмака 3": поради по проходженню
Таким же чином можна заробити грошей на "Відьмака 3: Дике Полювання", якщо взяти участь у кулачних боях. Проте варто бути обережним, адже втрата у ворогів там набагато вище, ніж у головного героя.

Полювання на монстрів

Так як основне ремесло відьмаків - це відлов і знищення різного роду монстрів, то в грі "Відьмак 3: Дике Полювання" заробити багато грошей не складе праці.
Як заробити гроші в "Відьмака 3": поради по проходженню
Часто в містах і селах можна знайти дошки оголошень, на яких люди виставляють свої замовлення на лови монстрів. Взявши такий замовлення та виконавши його, відьмак може отримати чимало крон. Плюс до всього, з самих монстрів випадають цікаві й корисні штучки, які також можна продати. Ось один із способів, як заробити гроші в "Відьмака 3".

Продаж предметів

У процесі дослідження ігрового світу головному герою будуть потрапляти різні тайники і забуті скарби. Деякі знахідки можуть стати в нагоді самому героєві, так як вони беруть участь в приготуванні зілля і масел. Останні добре допомагають в бою, і для кожного виду монстрів є своє особливе масло, яке наноситься на зброю. Так де заробляти гроші в "Відьмака 3"?

Однією з найдорожчих речей є діамантовий пил, тому що за одну штуку можна виручити більше тисячі золотих крон. У Новиграде є краснолюд Вівальді, старий друг Геральта. Його банк пропонує послуги з обміну валют. Справа в тому, що в грі присутні ще два грошових еквівалента - це орены (гроші Темерии) і флорены (гроші Нильфгаарда). Вівальді може поміняти ці валюти на крони, тим самим ще підкинувши грошей відьмак. Це ще один приклад того, як заробити гроші в "Відьмака 3". Предмети в грі діляться на кілька категорій: алхімічні речовини, матеріали для поліпшення спорядження, їжа і зілля, сюжетні предмети та інший непотріб. По останньому можна додати, що він ніде і ніколи не знадобиться, за винятком того, що такі предмети можна розібрати на матеріали. Отже, тепер вам відомо, як заробити багато грошей в "Відьмака 3".

На що можна витратити зароблені гроші?

Як заробити гроші в "Відьмака 3": поради по проходженню
Коли розумієш, як заробити гроші в "Відьмака 3", варто розглянути варіанти того, як їх витратити. Перше, що буде необхідно персонажу - це наявність броні і зброї. Звичайно, гравцеві будуть попадатися мечі в скринях і на тілах загиблих ворогів, але краще спорядження можуть зробити тільки ковалі, якщо їм принести креслення броні і зброї відьмака. Самими елітними обладунками і мечами є предмети шкіл Вовка, Кота, Ведмедя, Грифона і Мантікора. Останній вид озброєння доступний тільки в доповненні "Кров і вино". Для підтримки в бою необхідно використовувати зілля здоров'я, тому що в грі трапляються противники куди смертоноснее мисливців на чудовиськ. Відьмак вміє сам варити зілля, тільки для цього йому необхідні інгредієнти. Щоб зілля стали більш досконалими, потрібно купувати у торговців і знаходити в схованках рецепти поліпшених зразків зілля. Те ж саме стосується і масел проти чудовиськ.

Популярі новини
Загрузка...