Battlefield - антологія: опис гри, проходження, системні вимоги

86 0 Новини високих технологій

Battlefield – це гра, яку випускають для комп'ютерів, ігрових приставок і телефонів. За весь час існування серії було випущено 15 додатків. Серед них є ті, що займали призове місце в номінації «Краща гра року». В антологію Battlefield входять ігри з движком Refractor і Frostbite. Деякі геймери вважають, що це кращий шутер за весь час існування індустрії.

Перша гра

Battlefield - антологія: опис гри, проходження, системні вимоги
Додаток було випущено в 2002 році на Windows і в 2004 на Mac OS. Перша гра в серії Battlefield 1942. Антологія початку розвиток далі. Сталося це завдяки високій популярності шутера. Він присвячений подіям другої світової війни. Для користувачів у ній є, як багатокористувацький режим, так і одиночна гра з ботами. Починає повну антологію - Battlefield 1942. У грі геймерам потрібно захоплювати і утримувати контрольні точки. Це спеціальні місця на карті. Людина, яка контролює таку точку, може скористатися відродженням після смерті. В деяких місцях з'являються бойові машини. В їхній список входять танки, авіація, автомобілі, самохідні установки. Всі ці привілеї доступні гравцеві, який захопив контрольний пункт.

У кожної команди кількість відроджень обмежена. Перемагає сторона, у якої менше всього було знищено солдатів. На кожну команду дається від 50 до 300 реінкарнацій. Також цей показник зменшується, якщо одна з сторін захоплює багато контрольних пунктів. Системні вимоги цієї гри підійдуть практично під будь-який комп'ютер. Це Intel Pentium, 512 Мб оперативної пам'яті. Відеокарта на 128 мегабайт. Вільного місця на диску буде потрібно більше двох гігабайт.

Вихід Battlefield Vietnam

Компанія EA через два роки видала другу частину "Батлфилд". Сталося це завдяки хорошим відгукам гравців про Battlefield 1942. У новому продовженні події присвячені В'єтнамській війні. Гравці можуть брати участь у боях за армію США. Крім цього, є військо Південного і Північного В'єтнаму. Розробники врахували всі побажання та прибрали безліч недоліків у новій частині Battlefield. Тепер в грі з'явилися історичні карти. Крім цього, локації стали різноманітнішими. В іншому геймплей залишився таким, як у попередній частині гри. Багато елементи творці взяли з фільмів про війну у В'єтнамі. Завдяки цьому в додатку було сознано безліч сюрпризів. До них відноситься музична композиція «Політ валькірії» на радіо. Також дизайнери змінили забарвлення гранатомета, надихнувшись фільмом "Апокаліпсис сьогодні". Системні вимоги залишилися такі, як в минулій частині гри.

Подальший розвиток серії

Battlefield - антологія: опис гри, проходження, системні вимоги
Антологія Battlefield далі продовжує радувати шанувальників. У 2005 році виходить "Батлфилд-2". Творці кардинально змінили механіку та графічні програми. Бойові дії відбуваються в XXI столітті. В онлайн режимі битв змінена командна гра.

Учасникам належить боротися за одну з п'яти держав. До них відноситься Росія, США, Китай, ЄС і армія Середнього Сходу. Розробники додали 35 видів нової зброї і наземної техніки. Завдяки цьому гра стала кращим мультиплеерным шутером. Крім цього, антологія Battlefield-2 включає в себе:
 • Доповнення. До них відносяться Special Forces and Euro, Armored Fury. У них було змінено зброю. Також були додані режими захоплення прапора та виживання.
 • "Батлфилд 2142". Дія відбувається в далекому майбутньому. За сюжетом на планеті розпочалися катаклізми. Внаслідок цього Земля стала замерзати. Це призвело до війни між лідируючими країнами.
 • Battlefield-2: Modern Combat. Ця гра доступна тільки власникам портативних приставок. Геймери можуть брати участь, як в одиночних, так і в багатокористувацьких режимах бою. За сюжетом відбувається війна між НАТО і Китаєм.
 • Системні вимоги гри підвищилися. Геймеру потрібно володіти процесором з частотою 18 гігагерц. Оперативної пам'яті буде потрібно 512 мегабайт. Відеокарта знадобиться з 256 Мб. Управління здійснюється клавіатурою та мишею. Повноцінної історії програмісти ще не зробили, тому пройти сюжет до кінця неможливо. Всі ці ігри - це повна антологія Battlefield на движку Refractor Engine. У майбутньому розробники почали використовувати інший підхід до реалізації шутерів.

  Перша і друга частина Bad Company

  Battlefield - антологія: опис гри, проходження, системні вимоги
  Компанія Dice в цих іграх створила повноцінну сюжетну лінію. Перша частина Bad Company вийшла тільки на ігрові консолі. З неї починається антологія Battlefield на новому движку. Розробники використовували ПО Frosbite. Завдяки цьому в іграх покращилася графіка і фізика.
  Проходження починається з розповіді про 222 загін. Його називають Bad Company. До його складу входять злочинці і злодії. На службу вступив Престон Марлоу. У першому бою колону Bad Company знищать. Пов'язано це з російської армії. Гравцеві належить битися проти серйозних найманців. Після цього за сюжетом головний герой знаходить злиток золота в кишені трупа. Пізніше з'ясовується, що вбивці отримують нагороди не в грошах, а в коштовностях. Після цього гравцям належить битися за золото. Друга частина - це прямий сиквел до першої Bad Company. Шутер вийшов в 2008 році. За сюжетом команда залишилася з сержантом Редфортом, Свитвотером і Хаггардом. Проходження гри починається з невеликих завдань. Тепер команда виступає з благими намірами. Потрібно завоювати секретна зброя, яка ставить людство під загрозу існування. Системні вимоги на новому движку підвищилися. Тепер гравцеві потрібно володіти процесором на 3 гігагерца. Оперативної пам'яті не повинно бути менше двох гігабайт. Відеокарта підійде на 256 мегабайт.

  Подальший розвиток антології Battledield

  Battlefield - антологія: опис гри, проходження, системні вимоги
  У 2011 році вийшла гра, яка повністю змінила індустрію шутерів. Battledield-3 стала кращим додатком року. Зробити це вдалося завдяки проробленої фізики руйнувань і високому рівню графіки. Системні вимоги істотно підвищилися. Для стабільної гри потрібно володіти процесором Intel core 5 відеокартою на 2 Гб і оперативною пам'яттю на 6 гігабайт.
  Проходження починається з поїзда в США. Гравцеві потрібно зупинити його рух. Після цього починаються події в Іраку. Геймеру доведеться врятувати людство від ядерного вибуху. Подальший розвиток антології:
 • Battlefield-4. Дії відбуваються через 7 років після подій третьої частини. Людина буде грати за бійця елітного загону. Для запуску потрібно процесор на 3 гігагерца, 4 Гб оперативної пам'яті і відеокарта 1 Гб.
 • Battlefield Hardline. Це динамічний шутер в онлайн режимі. Гравцям належить битися один проти одного. Для цього є багато техніки та зброї. Системні вимоги залишилися такі ж, як у попередній частині.
 • Всі ці ігри дозволили компанії Dice зайняти лідируюче місце в жанрі шутера. За кілька місяців після виходу додатків компанія заробила понад 10 мільйонів доларів. Однак розробники трудяться не для грошей. Їм важливо, щоб гравці отримували задоволення від геймплея.

  Додаток Battlefield-1

  Battlefield - антологія: опис гри, проходження, системні вимоги
  Це твір завершує антологію. Battledield-1 вийшов у 2016 році. Дія розгортається в період Першої світової війни. Розробники поліпшили всі недоліки в новій частині "Батлфилд". Творці зробили акцент на багатокористувацький режим гри. Він підтримує до 64-х гравців на одній карті. Для запуску потрібно мати процесор Core 5 оперативної пам'яті 8 Гб і відеокарту на два гігабайти.

  Популярі новини
  Загрузка...