AMD Radeon HD 7470: характеристики

289 0 Новини високих технологій

Графічний прискорювач AMD Radeon HD 7470 є бюджетною відеокартою. Основна сфера його використання – це персональні комп'ютери початкового рівня. Найбільш часто такі обчислювальні системи використовуються для реалізації найбільш простих програмних завдань. Саме цієї моделі графічного акселератора і буде присвячений цей огляд.

AMD Radeon HD 7470: характеристики

Призначення

Вкрай низька швидкість роботи істотно обмежує можливі сфери використання AMD Radeon HD 7470. Подібний акселератор лише незначно перевершує за швидкодією інтегровані відеокарти. Тому лише тільки найменш вимогливі іграшки такий адаптер дозволяє запустити. Також більш прості завдання він теж здатний виконувати. До них можна віднести, наприклад, офісні пакети, мультимедійні програвачі або ж браузери. Тому єдиним випадком, коли використання такого прискорювача виправдано, - це тоді, коли вбудована відеокарта поламалася і потрібно в терміновому порядку відновити працездатність ПК шляхом мінімальних вкладень. У цьому випадку власник обчислювальної системи набуває найбільш доступний дискретний адаптер для виведення графічної інформації використовують саме його. У всіх інших випадках застосовувати таку модель прискорювача недоцільно.

AMD Radeon HD 7470: характеристики

Комплектація

Список поставки AMD Radeon HD 7470 включає такі основні елементи:
 • Графічний прискорювач.
 • Керівництво по експлуатації, в якому також наведено детальні параметри пристрою і основні рекомендації щодо його експлуатації.
 • Цифровий носій. На ньому можна знайти не тільки драйвера, а й різні керуючі утиліти для даної моделі акселератора. Також на цьому пристрої можна знайти і керівництво користувача.
 • Гарантійний талон.
 • Зазначений раніше перелік є достатнім для установки і першого запуску такого графічного пристрою. Додатково придбавати будь-які елементи в даному випадку немає потреби.

  Характеристики графічного процесора

  В основі цього адаптера лежить мікропроцесор Caicos. Цей чіп виготовлений по технології 40 нанометрів і має в номінальному режимі функціонувати на частоті 750 МГц. Також до його складу входить 160 потокових процесорів, 16 модулів виконання растрових операцій, 8 блоків реалізації текстурних операцій і 4 пристрою ROP. Характеристики AMD Radeon HD 7470 вказують на те, що його тепловий пакет не повинен перевищувати 27 Вт. Тому такі акселератори оснащуються однослотовою системою охолодження. Її можливостей цілком достатньо для відводу тепла з такої відеокарти. Рекомендована потужність блоку живлення персонального комп'ютера в цьому випадку не повинна бути менше 400 Вт.

  AMD Radeon HD 7470: характеристики

  Оперативна пам'ять

  Максимальний обсяг ОЗУ для AMD Radeon HD 7470 - 2Gb. Але оскільки це бюджетний прискорювач, то виробники прагнули заощадити на виробництві таких адаптерів. Тому найбільш часто такі акселератори комплектувалися лише 1 Гб оперативної пам'яті. Також по специфікаціям така відеокарта повинна функціонувати в поєднанні з мікросхемами стандарту GDDR5. Але з метою економії такі прискорювачі оснащувалися менш швидкодіючими чіпами DDR3. При цьому їх тактова частота становила 3200 МГц. Розрядність шини підключення оперативної пам'яті становить 64 біта.

  Комунікації

  Дана модель прискорювача призначена для установки в слот розширення системної плати PCI-Ex у виконанні 16х. Рекомендована його версія - 2.1. Також можна такий адаптер встановити в слот розширення 3.0 але в цьому випадку комунікаційний слот буде недовантажений. У всіх інших випадках швидкість роботи прискорювача знизиться. Для підключення до монітора цей акселератор оснащений трьома портами. Один з них передає дані в аналоговому форматі, і позначається він VGA. Інші два є цифровими. При цьому один з них - DVI, а другий - Display Port. Саме з допомогою останнього і рекомендується виводити зображення на екран монітора.
  AMD Radeon HD 7470: характеристики

  Порядок налаштування

  Дана модель акселератора вводитися в експлуатацію наступним чином:
 • Демонтуємо бокові панелі з корпусу системного блоку.
 • Витягаємо акселератор і упаковки.
 • Демонтуємо на задній кришці корпусу заглушку в тому місці, де буде встановлений адаптер.
 • Встановлюємо в слот розширення. Фіксуємо з використанням гвинта в корпусі ПК.
 • Збираємо корпус комп'ютера назад.
 • Підключаємо монітор до виходу прискорювача.
 • Включаємо ПК і монітор.
 • Після закінчення завантаження обчислювальної системи встановлюємо у привід цифровий носій. Після цього инсталлируем драйвер AMD Radeon HD 7470 з допомогою меню.
 • Здійснюємо перезавантаження ПК.
 • На моніторі за допомогою кнопки "AUTO" коригуємо розташування картинки.
 • Після цього адаптер повністю налаштований і готовий до подальшої експлуатації у складі обчислювальної системи.
  AMD Radeon HD 7470: характеристики

  Вартість

  Дуже доступним пристроєм є дана модифікація графічного прискорювача. Хоч цей адаптер і був представлений досить давно за мірками обчислювальних технологій, але його все ще можна зустріти у вільному продажу. До того ж в новому стані. Його вартість становить 1100-1200 рублів. Знов-таки чекати високої швидкості роботи від таких пристроїв не доводиться. Але низька швидкодія в даному випадку компенсується відповідною ціною. Тому така вартість для даної моделі акселераторів цілком обґрунтовано на сьогоднішній день.

  Відгуки

  Відеокарта AMD Radeon HD 7470 має такі основні переваги:
 • Низьке енергоспоживання.
 • Компактну систему охолодження.
 • Доступну вартість.
 • Прийнятне швидкодія для прискорювача початкового рівня.
 • Основний недолік цього пристрою - це швидкість роботи, яка порівнянна з швидкодією сучасних вбудованих графічних підсистем. Ну а оскільки практично всі мікропроцесори укомплектовані відеокартою, то купувати такий акселератор недоцільно. Лише тільки у разі інтегрованого прискорювача її можна купувати.
  AMD Radeon HD 7470: характеристики

  Висновок

  В рамках цього огляду була розглянута відеокарта моделі AMD Radeon HD 7470. Це пристрій початкового рівня. Його основними конкурентами є інтегровані адаптери. Оскільки такі прискорювачі зараз встановлені практично в кожному мікропроцесорі, то купувати такий акселератор доцільно лише при поломці вбудованої відеосистеми. В іншому ж це гідна відеокарта початкового рівня.

  Популярі новини
  Загрузка...