Красиві обличчя в "Скайриме": опис та встановлення модифікації

148 0 Новини високих технологій

Складно уявити, але The Elder Scrolls V: Skyrim вийшов вже майже 8 років тому, проте фанати не забувають про грі і по сей день. У деяких випадках вік "древніх сувоїв" все-таки дає про себе знати (особливо якщо мова йде не про спеціальному виданні). Наприклад, коли розмовляєш з NPC і бачиш їх не особливо приємний зовнішній вигляд. У нашій статті ви знайдете докладний опис мода, який дозволить зробити дійсно красиві обличчя в "Скайриме".

Опис модифікації Beauty Faces by Smitt

Красиві обличчя в "Скайриме": опис та встановлення модифікації
Якщо вам набридли стандартні особи "Скайриме", ви можете використовувати спеціальний мод, який замінює оригінальні текстури на більш якісні. Плагін допоможе "налаштувати" не тільки головного героя, але і всіх NPC в грі, в тому числі доповнення "Драконоборец" та "Сторожа світанку". При створенні даної модифікації використовувалися зачіски і текстури з інших паків, тому Beauty Faces – це щось на зразок збірника, який зібрав у собі величезну кількість напрацювань від різних авторів. Зміни торкнулися особи і тіла більше трьохсот персонажів. Практично у всіх людей була видалена бруд з обличчя, а веснянки стали більш реальними. Жінки стали дійсно гарними, а чоловіки – мужніми.

Особливості модифікації

Перш ніж приступити до установки мода на красиві жіночі особи "Скайриме", рекомендуємо ознайомитися з особливостями даної модифікації.
Красиві обличчя в "Скайриме": опис та встановлення модифікації
Ось лише деякі з них:
 • всі файли мода упаковані в bsa-архів для зручності використання;
 • плагін повністю автономним і не вимагає установки інших програм;
 • всі текстури максимально наближені до реальних і не суперечать лору;
 • мод встановлюється поверх інших графічних каталогів.
 • Що стосується останнього пункту, то мова йде про модифікації, які зачіпають зовнішній вигляд персонажів в "Скайриме". Тобто, якщо до цього у вас стояла модифікація зміна зовнішнього виду якогось компаньйона, то не дивуйтеся, коли під час гри він стане виглядати інакше.

  Установка текстур

  Моди на красиві обличчя в "Скайриме" встановлюються швидко і просто. Досить буде перемістити всі файли з архіву в папку Data. Якщо у вас придбана ліцензія "сувоїв", то потрібний шлях буде виглядати приблизно ось так: C:Program Files (x86)SteamsteamappscommonThe Elder Scrolls V: SkyrimData. Обов'язково підтвердіть заміну старих файлів на нові. Якщо ж ви не хочете возитися з ручною установкою, то можете встановити спеціальний менеджер, який зробить всю роботу за вас.
  Красиві обличчя в "Скайриме": опис та встановлення модифікації
  Сподіваємося, наша стаття допомогла вам встановити модифікацію на красиві обличчя в "Скайриме". Якщо у вас виникли якісь питання, то можете задати автору мода або почитати більш детальний опис на будь-якому ігровому форумі з The Elder Scrolls.

  Популярі новини
  Загрузка...