Проходження Need for Speed Rivals за обидві сторони

97 0 Новини високих технологій

Need for Speed Rivals - це та частина гоночної серії, яка повертає жанр і ігрове ім'я до своїх коренів. Розробники використовували вже підготовлений движок Frostbite, додали вільний світ і обґрунтували всю історію навколо протистояння нелегальних гонщиків і правоохоронців. Повноцінного сюжету немає, але геймплей вийшов у дусі класичних частин. Розглянемо проходження Need for Speed Rivals детальніше з обох сторін барикад.

Проходження Need for Speed Rivals за обидві сторони

Вибір сторони

На початку гри вам потрібно вибрати одну з сторін. Довго думати над вибором не потрібно, оскільки після навчальних місій в кожній кампанії ви зможете спокійно перемикатися між ними в будь-який час. Набридло тікати від копів, тоді вирушайте на завдання з поліцейського центру і навпаки. Закінченням кампаній є досягнення 60 рангу репутації в обох режимах та отримання фінальної заставки.

Кампанія за гонщиків

Проходження Need for Speed Rivals включає в себе два види подій - це кілька режимів гонок і розкидані по карті міні-завдання. Якщо перша частина контенту відрізняється в залежності від сторони, то друга буде єдиною для всієї гри в цілому - це швидкісні радари, окуляри дріфту, стрибки і так далі.

До перегонів за правопорушників відносяться наступні варіанти:
 • звичайна гонка - це спринт з іншими гонщиками з однієї точки в іншу;
 • гонка на час - швидкісна поїздка з пункту А в пункт Б;
 • гаряча гонитва - змагання, в якому крім вас і гонщиків, беруть участь поліцейські;
 • перехоплювач - місії, в яких необхідно позбутися від переслідування будь-якими способами.
 • В даній кампанії всього 68 завдань. Щоб досягти 60 рангу, доведеться завершити всі гонки і випробування на золоті медалі. Краще зосередитися на проходження режимів "перехоплювач" і "гонки на час", оскільки в них найпростіше заробити золото і більше очок. Варто також пам'ятати, що набір автомобілів для обох кампаній відрізняється.
  Проходження Need for Speed Rivals за обидві сторони

  Кампанія за поліцію

  Якщо ви вирішите піти по шляху закону, то вас чекають інші режими. На жаль, їх на один менше, ніж у гонщиків, оскільки змагатися один з одним копам немає необхідності. У поліції є наступні режими:
 • реагування - гонка на час від точки до точки, але зі штрафами при врізання в цивільні автомобілі і загородження;
 • гаряча гонитва - те ж саме, що і в попередній кампанії, тільки за іншу сторону;
 • перехоплювач - необхідно спіймати певну кількість гонщиків за відведений ліміт часу.
 • Проходження гри Need for Speed Rivals за копів рекомендується починати з гарячих погонь і перехоплювачів. Заробивши достатню кількість очок, прокачайте свій транспорт, щоб швидше заробити золото в більш складних випробуваннях.

  Популярі новини
  Загрузка...