Проходження Шрек 2: огляд, проходження

145 0 Новини високих технологій

Shrek 2: The Game. Ця назва з англійської перекладається як "Гра про Шрека 2". Це звичайна аркада, яка була випущена в 2005 році. Випустила їх компанія KnowWonder, і сама гра видавалася для дітей. Вона була побудована за сюжетом мультфільму, який називався "Шрек".

Про гру

Проходження Шрек 2: огляд, проходження
Герой фільму Шрек і його дружина принцеса Фіона повертаються на болото, де чекає їх вірний друг - Осел. Він повідомляє подружжю про те, що їм потрібно їхати в палац. У терміновому порядку знайомитися з батьками Фіони. Король Гарольд доручає завдання найманому розбійнику Коту в Чоботях - вбити Шрека. Все це відбувається тому, що королю зовсім не сподобався чоловік Фіони. Однак доручене завдання Кіт не виконує і стає другом Шрека. Далі, по ходу проходження гри "Шрек 2", команда, що складається з обме і Кота в Чоботях, направляється в будівлю, в якій вони вкрадуть одне дуже важливе зілля. Воно повинно було перетворити велетня в людини, а Осла - у коня. Однак, по ходу проходження "Шрек 2", за цей злочин їх посадили у в'язницю. Але і з цього випробування герої гри виходять переможцями - вибираються. Після чого друзі направляються назад до палацу, де відбувається подальше дію і проходження "Шрек "2. Хрещена Фея спробувала вбити велетня знову, проте нічого не вийшло. У підсумку, Фіона залишилася його дружиною назавжди.

Речі

Проходження Шрек 2: огляд, проходження
Монети, де намальований Осел - це найважливіша й основна валюта в грі, яка призначена для купівлі речей і зілля. Вибухають коробки - це пастки, які розставлені для того, щоб налякати або перешкодити гравцеві. Батончик з їжею - відновлення "хитпоинтов" гравця. Конюшина - збільшує максимальну кількість "хитпоинтов" у гравця. Плакати - заховані в таємних місцях, за їх збір даються бонусні рівні.

Боси

Їх у грі рівно чотири штуки. Один з них - Кіт у Чоботях, який стане другом і членом команди Шрека. А решта - розбійники і ті, хто не хотів, щоб огр став чоловіком Фіони.

Популярі новини
Загрузка...