Череп ефемерного скакуна: опис предмета

62 0 Новини високих технологій

В онлайн-грі «Світ Варкрафта» існує безліч видів найрізноманітніших транспортних засобів. Череп ефемерного скакуна при активації додає одне з них в колекцію. Цей летючий кінь, якого бажають дістати собі безліч гравців. Щоб зробити це, необхідно знати всю доступну інформацію про маунте.

Способи отримання

В WoW череп ефемерного скакуна входить в категорію предметів, які не можна отримати простим способом у грі. Його неможливо вибити з певного рейду або рідкісного монстра. Він знаходиться в спеціальному платному наборі «Зрада зберігача», який купується у внутрішньому магазині клієнта за реальні кошти.


Череп ефемерного скакуна: опис предмета
Рідкість фанати порахували як 1 на 250 паків, що означає приблизну ціну 605 доларів. Це при врахуванні середньої статистики, адже може повезти і на другий-третій раз, а може і остання спроба не принести бажаного результату. На серверах були зареєстровані випадки, коли череп ефемерного скакуна з'являвся на аукціоні. Його ціна полягала від 800 тисяч золотих до 9 мільйонів залежно від сервера.

Опис транспорту

Череп ефемерного скакуна активується стандартним способом, і в колекції з'являється примарна кінь блідо-блакитного кольору. Гравцям чітко видно кістки маунта і зовнішню оболонку. Модель нагадує стандартний транспорт, який використовує ніжити на 20-му рівні. При польоті у нього не з'являються крила, що не властиво схожим маунтам.
Череп ефемерного скакуна: опис предмета
Замість цього він пересувається по повітрю кроками, тільки з меншим інтервалом, ніж по землі. Череп ефемерного скакуна більш звичний для Орди, але для гравців Альянсу має величезну цінність. Серед їх транспорту нічого схожого немає, тому додавання собі в колекцію такого коня принесе величезне задоволення. Користувач може регулярно перевіряти чорний ринок і аукціони або витратити 605 доларів. Кожен вибирає для себе кращий шлях.