Проходження квесту "Ритуальне заклинання Відновлення"

61 0 Новини високих технологій

У грі The Elder Scrolls 5: Skyrim вам належить вирішити чимало завдань. Особливий інтерес представляють квести від фракції магів Колегії Вінтерхолда, адже завдяки їх проходження, можна розвинути чимало корисних навичок і нових умінь. І в цьому невеликому гайде мова піде про завдання «Ритуальне заклинання Відновлення».

Проходження квесту "Ритуальне заклинання Відновлення"

Початок завдання

Перш ніж квест «Ритуальне заклинання Відновлення» стане доступним, вашому горою знадобиться прокачати навичка «Відновлення» до 90-го рівня. Після цього в діалогах з Коллетой Маренс (маг з Витерхолда) з'явиться новий варіант запитань і відповідей. Вам необхідно дізнатися про нове заклинання біля чародійки, і вона направить вас до Авгуру Дайнленскому, з яким вже доводилося зустрічатися під час виконання основної сюжетної лінії. Так почнеться завдання гри Skyrim «Ритуальне заклинання Відновлення». Проходження цього квесту можна назвати особливо важким, але все ж і тут доведеться проявити свої навички.


Проходження квесту "Ритуальне заклинання Відновлення"

Випробування Авгура

Для проходження завдання «Ритуальне заклинання Відновлення» вирушайте в Мидден, що знаходиться під Колегією магів Вінтерхолда. Потрапити в цю локацію можна через люк, розташований поруч зі входом в «Зал Підтримки». Пройдіть через печери і відшукайте Авгура Дайнлеского. Безтілесний маг розповість, що може навчити вашого героя ритуального заклинання відновлення, але для цього потрібно пройти випробування. І тоді він вирішить, чи гідні ви магічних знань. Випробування Авгура полягає в тому, що вам потрібно встояти проти примар, які будуть атакувати заклинаннями і зброєю, а ваш герой може покладатися тільки на свої навички школи «Відновлення». Тобто вам будуть недоступні сувої, зілля і зброю. А також ви не зможете скористатися магією школи «Руйнування» і «Чаклунство».


Встаньте в центр світиться кола і чекайте на початку випробування. Привиди будуть з'являтися по одному, але в кінці їх стане відразу троє. У будь-якому разі випробування йде на час, так що ваше завдання – це намагатися уникнути шкоди і вчасно використовувати заклинання школи «Відновлення».
Проходження квесту "Ритуальне заклинання Відновлення"

Нагорода

Після проходження випробування Авгур навчить вашого героя нового заклинанню «Прокляття нежиті», яке буде вельми корисним в битвах зі скелетами і драуграми. Крім того, ви зможете придбати закляття «Захисний коло» у Колетты Маренс. Правда, для цього доведеться почекати, поки оновиться її торговельний інвентар.

Деякі хитрощі

Якщо ви прокачали навичка «Скритність», то можете спокійно пережити випробування, не отримавши навіть найменшого шкоди. Для цього перейдіть в режим скритності до того, як вас помітить перший привид. Тоді ви залишитеся непоміченим до кінця випробування. Крім того, в цьому поєдинку буде корисний Крик «Бесплотность», якщо ви, звичайно, його вивчили. А якщо знаєте всі три Слова цього ту'розуму, то можете повністю пройти випробування, взагалі не отримавши шкоди. При бажанні ви можете «взяти» з собою кілька відновлюють і захисних зіль, а також зачарованих предметів. Але це можливо тільки в тому випадку, якщо з вами поруч є компаньйон. Тоді вам потрібно передати йому необхідні предмети до початку тесту, а потім забрати при необхідності. Але в будь-якому випадку не варто атакувати примар зброєю, адже тоді завдання буде вважатися проваленим, і доведеться починати проходження з останньої контрольної точки.

Популярі новини
Загрузка...