Як прибрати значки на панелі завдань і що це таке

169 0 Новини високих технологій

Кожна людина час від часу робить прибирання будинку, щоб привести в пристойний вигляд те місце, де він живе. Крім будинку, потрібно приводити в порядок і персональний комп'ютер, щоб він працював довго і якісно. До того ж, кожному користувачеві буде приємно працювати з таким пристроєм, де немає нічого зайвого. У цій статті ми розповімо як прибрати значки на панелі завдань і що ця панель являє собою.

Вступ

Спочатку нам необхідно дізнатися, що ж таке панель завдань. Це унікальний компонент візуалізації і управління, який показує поточні включені програми, підключені пристрої і ін Як правило, розташовується в нижній частині екрана у вигляді горизонтальної смуги. Крім запущених додатків, може містити в собі папки та іконки програм для швидкого запуску, за умови, що ви обрали відповідні пункти в налаштуваннях.


Видалення додатків

Отже, вам треба прибрати з панелі завдань непотрібні значки. Як це зробити? Виконайте наступні дії.
 • Наведіть курсор миші на непотрібний для вас значок.
 • Натисніть на нього ПКМ.
 • Виберіть пункт "Відкріпити від панелі завдань" або "Видалити програму з панелі завдань" (на різних операційних системах по-різному).
  Як прибрати значки на панелі завдань і що це таке
 • Однак всі перераховані вище дії не допоможуть вам видалити значок гучності, індикатор Wi-Fi, харчування та інші іконки, що знаходяться поруч з годинником на панелі завдань. Для того щоб приховати ці значки, потрібно зробити наступне:
 • Натискаємо на "Пуск" /"Параметри" /"Персоналізація".
  Як прибрати значки на панелі завдань і що це таке
 • Шукаємо розділ "Область сповіщень".
 • Під ним є дві лінки: "Виберіть значки, які відображаються на панелі завдань" і "Включення та виключення системних значків".
  Як прибрати значки на панелі завдань і що це таке
 • При виборі першої посилання відкриється панель, в якій ми зможемо налаштувати значки, що знаходяться в треї. Змінюючи позицію перемикача, ви зможете приховати іконки програм або ж, навпаки, зробити їх видимими.
  Як прибрати значки на панелі завдань і що це таке
 • Скориставшись другий посиланням, ви зможете додати деякі системні значки. Наприклад, мову клавіатури, місце розташування, сенсорну клавіатуру та інші компоненти.
  Як прибрати значки на панелі завдань і що це таке

  Висновок

  Кожен користувач персонального комп'ютера бачить горизонтальну смугу внизу свого екрану, однак не всі знають, що вона собою являє і чи можна якось з нею взаємодіяти. У цій статті ми докладно розглянули ці питання, а також розповіли, як прибрати значки з панелі завдань. Тепер ви знаєте, що таке трей і як керувати прихованими і видимими іконками програм. Вам більше не доведеться спостерігати хаос на панелі завдань, адже тепер ви можете самостійно прибирати непотрібні вам компоненти, без допомоги фахівця.

  Популярі новини
  Загрузка...