Як встановлювати моди на Just Cause 2: інструкція

168 0 Новини високих технологій

Just Cause 2 - шутер від третьої особи у відкритому світі. У грі можна виконувати різноманітні трюки, влаштовувати перестрілки, вибухи та інший бєспрєдєл. Веселощів в оригінальній грі вистачає, але багато геймери доповнюють те, що відбувається на екрані модифікаціями. Розберемося, як встановлювати моди на Just Cause 2.

Як встановлювати моди на Just Cause 2: інструкція

Необхідні компоненти

Найпростіший варіант установки - це просте копіювання файлів модифікації в папку з грою. Для цього не знадобиться додаткова програма. Вам досить встановити гру і завантажити файли мода на Just Cause 2. Встановлювати їх необхідно в кореневий каталог. Другий варіант - це використання спеціального менеджера модів. За допомогою даної утиліти ви зможете впорядкувати завантаження та використання модифікацій. Їх можна буде вибірково відключати, редагувати і так далі. Подібний софт актуальний у тих випадках, коли рахунок доповнень і змін йде на десятки і сотні. Розглянемо обидва варіанти докладніше.


Установка безпосередньо

Спочатку вам потрібно завантажити архів з доповненням і розпакувати його в будь-яку зручну папку. Після цього відкрити провідник і зайти в папку, куди встановлена гра. Якщо ви не змінювали цей шлях при інсталяції гри, то папку з назвою Just Cause 2 можна буде знайти в папці Program Files. Тепер тут необхідно створити папку з назвою DropZone і скопіювати файли модифікації в неї. В деяких випадках досить просто перемістити додаток в папку з грою. Якщо в архіві з модом був readme-файл, то рекомендується спочатку ознайомитись з інструкцією від творців. Можливо, саме у цього доповнення є які-небудь особливості і нюанси при інсталяції.
Як встановлювати моди на Just Cause 2: інструкція

Установка через менеджер

Через утиліту ви можете переглядати вже встановлені моди на Just Cause 2. Однак у програми є одне істотне обмеження - вона не дозволяє додавати сторонні модифікації. Менеджер має 26 вбудованих додатків, які були підібрані за популярністю, тому серед них ви точно знайдете те, що доведеться вам за смаком.


Наприклад, через додаток Just Cause 2 Mod Manager можна включити режим безсмертя, нескінченного боєзапасу. Також доступні різні зміни, що стосуються погоди, умов на дорозі і так далі. Наступна категорія змін стосується транспорту. Наприклад, включити здатність літати на автомобілях, додати швидкості при польоті, відключити фізику автомобілів поліції і так далі. І остання частина відповідає за зміну скінів головного гравця. Наприклад, можна пограти за персонажів з Mortal Kombat або за супергероя Deadpool. Після вибору необхідних пунктів просто натисніть на кнопку "Start game". Дана модифікація встановлюється точно так само, як і будь-які інші доповнення - простим копіюванням в папку з грою.

Популярі новини
Загрузка...