Ноутбук Sony VAIO SVF152A29V. Технічні характеристики і специфікації

191 0 Новини високих технологій

Технічні характеристики Sony VAIO SVF152A29V свідчать про те, що це пристрій відноситься до серії ноутбуків, які поєднують одночасно високий рівень продуктивності і тривалий час автономної роботи. Дане обчислювальний пристрій може похвалитися відмінною ергономікою і стильним дизайном. До того ж вартість у нього досить демократична. Це відмінний персональний комп'ютер для повсякденного використання. Саме його параметри будуть коротко розглянуті в цьому огляді.

Ноутбук Sony VAIO SVF152A29V. Технічні характеристики і специфікації

Комплектація ноутбука. Призначення

Комплектація:
 • Переносний персональний комп'ютер.
 • Акумуляторна батарея до нього.
 • Диск з документацією і драйверами.
 • Керівництво користувача.
 • Блок живлення.
 • Талон з гарантійними зобов'язаннями японського виробника.
 • Все це дозволяє відразу ж почати використовувати за прямим призначенням Sony VAIO SVF152A29V. Технічні характеристики і фото цього пристрою вказують на те, що це типовий ноутбук для реалізації повсякденних завдань. Обробляти складний програмний код, який використовується в сучасних іграшках або графічних редакторах йому досить проблематично. При реалізації більш простого софта у цього ПК вже точно не виникне проблем. Краще за все його використовувати для офісних програм, браузерів, невимогливих іграшок, мультимедійних програвачів та інших аналогічних завдань.


  Основні характеристики

  Основний компонент даного ПК – це мікропроцесор лінійки Core i3. Його модель – 3337U. Це енергоефективний чіп з двома обчислювальними ядрами. Також він може обробляти програмний код в чотири потоки одночасно (у разі активації технології НТ). В додаток до цього даний мікропроцесор може змінювати свою частоту в процесі роботи від 18 до 27 ГГц. Діагональ екрану мобільного комп'ютера дорівнює 156". Його дозвіл одно 1366 х 768. Ноутбук оснащений двома графічними картами. Одна з них є інтегрованою – HD Graphics 4000. Друга вже є дискретною – GT 740M. Вона отримала 1 Гб швидкої оперативної пам'яті. Чудово реалізована дискова підсистема в цьому мобільному комп'ютері. Є універсальний привід для читання або запису різних лазерних дисків. Ємність жорсткого диска становить 750 Гб і такого обсягу цілком достатньо для зберігання будь-якої інформації. Кількість же ОЗП дорівнює 6 Гб.
  Ноутбук Sony VAIO SVF152A29V. Технічні характеристики і специфікації

  Висновок

  Відмінно збалансованим ноутбуком по праву можна вважати Sony VAIO SVF152A29V. Технічні характеристики пристрою просто чудові, як і швидкодію. Для виконання більшості повсякденних програмних завдань він підходить відмінно. Істотних ж недоліків у нього просто немає.

  Популярі новини
  Загрузка...