Ноутбук середнього цінового діапазону Sony Vaio PCG-71211V. Характеристики, параметри, відгуки

954 0 Новини високих технологій

Поєднанням відмінною функціональності і доступною вартості може похвалитися ноутбук моделі Sony Vaio PCG-71211V. Характеристики його, основні параметри, відгуки про нього - ось те, що буде детально розглянуто в цьому матеріалі. Це чудове процесорний пристрій для створення мобільних комп'ютерів середнього рівня.

Ноутбук середнього цінового діапазону Sony Vaio PCG-71211V. Характеристики, параметри, відгуки

Ніша ноутбука

Дуже продуктивним, функціональним і універсальним обчислювальним мобільним комплексом є Sony Vaio PCG-71211V. Технічні характеристики його все продовжують бути актуальними і дозволяють виконувати програмний код будь-якого рівня складності. Причому навіть найбільш складний. Також наявність чотирьох логічних потоків знімає будь-які обмеження на запуск сучасних іграшок. У підсумку виходить доступний ноутбук, який при цьому має достатню продуктивність і може вирішувати будь-які програмні завдання, причому навіть ті, які найбільш вимогливі до апаратного забезпечення.


Ноутбук середнього цінового діапазону Sony Vaio PCG-71211V. Характеристики, параметри, відгуки

Основні характеристики

Процесор моделі Core i3 з індексом 2130 лежить в основі розглянутого мобільного пристрою Sony Vaio PCG-71211V. Характеристики цього чіпа вказують на те, що він належить до покоління ПРОЦЕСОРИ від Інтел Sandy Bridge. Він оснащений двома реальними обчислювальними модулями і чотирма логічними ядрами. Його тактова частота дорівнює 34 ГГц. Проводилося це процесорний пристрій за технологією 32 нм. Звичайно, на поточний момент подібну технологію уже не використовують нових чіпах, але в 2011 році при старті продажів аналізованого ноутбука цей техпроцес був дійсно актуальним. Кількість ОЗУ у вихідній комплектації дорівнює 4 Гб, а його тип - DDR3 з номінальною частотою до 1066 МГц. Контролер оперативної пам'яті входить в склад набору мікросхем материнської плати і здатний адресувати до 32 Гб. Знову-таки, кількість слотів ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті дорівнює 2 і це означає те, що у складі цього мобільного ПК максимум може бути встановлено до 16 Гб (2 модулі по 8 Гб).


Також даний комп'ютер укомплектований дискретною графічною системою на базі Radeon HD5470 від компанії "АМД" з номінальним обсягом відеобуфера 512 Мб. Діагональ дисплея дорівнює 155 дюйма, а його роздільна здатність - HD (1366х768). Тип матриці TN+Film, яка лежить в основі рідкокристалічного дисплея, і чекати феноменально високої якості виведеного зображення в цьому випадку не варто. Наявністю накопичувача в 320 Гб може похвалитися ноутбук Sony Vaio PCG-71211V. Характеристики даного компонента вказують на наявність 8 Мб кеша і швидкості обертання 5400 rpm. В якості програмної середовища в цьому випадку виступає "Віндовс 7" у версії Home Edition.
Ноутбук середнього цінового діапазону Sony Vaio PCG-71211V. Характеристики, параметри, відгуки

Відгуки та актуальність

За мірками сучасної комп'ютерної індустрії, давно був випущений Sony Vaio PCG-71211V. Характеристики ж його все продовжують бути актуальними. З моменту початку його продажів пройшло 6 років, і це великий часовий інтервал. Але навіть сучасні аналоги цього обчислювального комплексу мають схожі технічні параметри. Тому суттєвої різниці в плані продуктивності і швидкодії в порівнянні з нинішніми його аналогами немає. Єдина відмінність, на думку користувачів, це підвищене енергоспоживання і зменшене час автономності. Саме так це мобільний пристрій характеризують власники.
Ноутбук середнього цінового діапазону Sony Vaio PCG-71211V. Характеристики, параметри, відгуки

Висновок

Дійсно відмінним поєднанням вартості та параметрів технічного плану може похвалитися Sony Vaio PCG 71211V. Характеристики цієї електронно-обчислювальної машини все ще актуальні і дозволяють запускати завдання різного рівня складності. В останньому випадку необхідна застереження щодо того, що деякі іграшки на такий апаратному забезпеченні підуть не з максимальними характеристиками. В іншому ж даний ноутбук буде ще довгий час дозволяти працювати з значним переліком програмного забезпечення. Навіть зараз такий мобільний ПК можна віднести до рішень середнього рівня, і одне це обставина говорить про багато що.

Популярі новини
Загрузка...