"Історія комори" - рай для любителів ферми

92 0 Новини високих технологій

З появою соціальних мереж все більшу популярність стали набирати ігри-симулятори ранчо, де потрібно збирати гроші і розвивати на них своє сільське господарство. З'явилося безліч ігор цього жанру, які можна встановити на комп'ютер або телефон. Одна з них - гра "Історія комори".

Передісторія

Гра від творців "Дивний сад" в жанрі симулятора ферми одночасно пошуку предметів. "Історія комори" захоплює своєю легкістю. Це відмінний спосіб відволіктися від проблем і весело провести час. Протягом всієї гри головні герої будуть стикатися з різними персонажами, які будуть давати завдання і у кожного з яких є своя цікава історія.
"Історія комори" - рай для любителів ферми

Сюжет "Історії комори"

Головні герої дідусь Джо і його онук Тому за копійки купують сусідський сарай. Головна задача - перетворити цю мізерію в затишне житло домашнього господарства. В коморі повно всякого мотлоху, який потрібно розібрати, потім продати непотрібні речі. Під час цього процесу можна знайти гроші і навіть дорогоцінні камені. Зібрані кошти підуть на ремонт комори та облаштування будинку. Головне - встигнути перетворити старий сарай в затишний комору до настання суворої зими.


Початок гри "Історія комори"

Джон сидить у своєму будиночку біля каміна і розглядає фотографію комори, який продає його сусід Арнольд. Хоч і сарай дуже старий і потребує капітального ремонту, Джо він дуже подобається із-за свого розміру, адже там можна розмістити і курей, і корову. До того ж там є величезна піч, завдяки якій зимові морози не загрожують тваринам. У той час як Джо вирішує купити комору, лунає дзвінок. Це дзвонить його онук Тому. Він каже, що батьки їдуть у відрядження і хлопчик тимчасово поживе у нього, свого дідуся Джона.
"Історія комори" - рай для любителів ферми
Наступного ранку на подвір'ї Джона завдяки підйомного крану з'являється комору. Але увійшовши в нього, новий господар вирішує, що без термінового ремонту комору не простоїть довго. У першу чергу потрібно замінити балки, до того ж наближається землетрус. На ремонт потрібні гроші, які можна заробити, влаштовуючи розпродажі в різних кімнатах садиби. Завдяки статті в газеті про розпродажі дізнається безліч людей, що живуть по сусідству. Кожен з покупців хоче якийсь певний предмет, який потрібно знайти і продати. Серед речей можуть попастися загубилися монети. Після ремонту балок потрібно відремонтувати піч, замінити стіл і стільці, а також крісло. Далі слід облаштувати місце для домашньої птиці та корови.

Популярі новини
Загрузка...