"Денвер" - це Огляд програми для створення і налагодження сайтів

75 0 Новини високих технологій

Кожен користувач мережі Інтернет рано чи пізно замислюється про те, як можна створити власний сайт, наприклад, для розваг, для впровадження бізнес-проектів. У цьому нелегкому питанні нам допоможе програма "Денвер". Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся, що таке "Денвер", як він працює і для чого він, власне, потрібен.

"Денвер" - це Огляд програми для створення і налагодження сайтів

Програма "Денвер"

Отже, давайте відповімо відразу на головне питання. Що таке "Денвер"? Це - спеціальна програма для створення, редагування та тестування сайтів на вашому комп'ютері. Даний софт складається з декількох корисних утиліт, вбудованих всередині самого ПО, з допомогою яких ви запросто зможете створити свій перший інтернет-ресурс за невеликий проміжок часу. При написанні сайтів часто виникає потреба протестувати написаний вами код. З цим завданням відмінно впорається програма "Денвер".


Це лише мала частина того, з чим вам доведеться зіткнутися при створенні сайтів, однак будьте впевнені, додаток має все необхідне для вирішення поставленої мети. Процес створення сайту досить трудомісткий і складний, але з використанням "Денвера" він стає на порядок простіше і цікавіше.
"Денвер" - це Огляд програми для створення і налагодження сайтів

Особливості програми

Зручне розташування усіх необхідних інструментів, легкість в установці і використанні, а також мала ємність займаного місця на пристрої, базовий пакет програм розробника - все це та багато іншого ви виявите, відкривши програму "Денвер". Для чого нам базовий пакет, запитаєте ви? Відповідь проста - без нього не можна було б назвати дану утиліту "джентльменським набором веб-розробника". У базовий пакет входять такі інструменти, як:


 • інсталятори (підтримують флеш-накопичувачі);
 • база даних MySQL;
 • PHP з підтримкою MySQL;
 • система управління безліччю веб-сайтів на одному сервері (шаблони);
 • система управління базою даних через адміністративну панель;
 • система запуску і завершення роботи;
 • веб-сервера Apache, mod_php, SSL, SSI;
 • установник;
 • сумісність роботи з Perl, PHP, Parser та ін.
 • "Денвер" - це не просто програма для створення і редагування сайтів, це експериментальний куточок веб-розробника. Тут ви можете відкривати відразу кілька проектів і тестувати їх в будь-якому зручному для вас порядку. Здійснити цю затію досить просто, для цього необхідно використовувати систему управління віртуальними серверами: додаєте нову папку, вводите ім'я сайту, перезапускаєте додаток, і тепер ви можете редагувати новий інтернет-ресурс.
  "Денвер" - це Огляд програми для створення і налагодження сайтів

  Додаткові властивості

  Програма "Денвер" працює, як годинник, причиною цього є пакет розширень, в який входять наступні компоненти:
 • робота з версіями PHP 3 і 4;
 • використання мови програмування Python;
 • наявність PHP5 з усіма необхідними шаблонами;
 • Active Perl 5.8;
 • FireBird/InterBase версії 1 і 2;
 • Perl.
 • Більше немає потреби витрачати свої ощадні кошти на покупку хостингу і інтернет-трафіку, адже всі операції по настройці і тестування сайтів ви проводите на своєму локальному диску, поза мережі Інтернет. Саме це і приваблює більшість веб-розробників до цього софту. Програма "Денвер" не найсучасніша, однак будьте впевнені, вона оснащена всім необхідним для якісної роботи з інтернет-ресурсами.
  Поширюється "Денвер" на просторах Всесвітньої павутини безкоштовно, однак не рекомендується завантажувати його на сторонніх сайтах, щоб не встановити шкідливі програми. Скачивайте "джентльменський набір" з офіційного сайту розробників. Творцем ж програми є Дмитро Котеров. Розробник не тільки постійно покращує якість даного додатка, але і виправляє виявлені помилки.
  "Денвер" - це Огляд програми для створення і налагодження сайтів

  Висновок

  У цій статті ми ознайомилися з такою чудовою програмою для роботи з сайтами як "Денвер". Це додаток дозволяє своєму користувачеві втілити будь-який проект в життя. Програма дуже проста і зручна в освоєнні, що безумовно робить її досить хорошим вибором для створення різних інтернет-ресурсів. Налаштування, створення, налагодження декількох проектів одночасно - головне достоїнство цього софта. Не можна не згадати про повну автоматизацію цього додатка. Системні файли хостингів виправляються в автоматичному режимі, що дуже зручно в роботі з локальними сайтами. Завдяки широким можливостям роботи з різними мовами програмування та баз даних, "Денвер" буде корисний як початківцю веб-розробнику, так і професіоналу своєї справи.

  Популярі новини
  Загрузка...