Гайд З-51: опис, способи проходження і правила гри

115 0 Новини високих технологій

У сьогоднішній статті, присвяченій грі WoT, мова піде про танку З-51 — унікальної самохідно-артилерійської установки 7 рівня, що належала СРСР в період Великої Вітчизняної війни. Головна перевага бойової машини — її могутнє знаряддя, яке здатне завдати значної шкоди і має високу пробиваемость. При цьому, горизонтальна наводка С-володіє 51 досить малими кутами, а знаряддя — довгим зведенням і поганий точністю. Про це та багато іншого можна буде прочитати в основній частині нашого сьогоднішнього матеріалу. Бонусом до гайду на С-51 ми поділимося з вами матеріалом про кількох інших танках, прокачуванням яких також можна буде зайнятися у вільний час.

З історії

Розробка цієї бойової машини припала на військову осінь 1943 р., процесом керував радянський конструктор Василь Р. Грабін, який займав у той час головну посаду в ЦАБК. На рішення використовувати букву "С" у назві танка вплинула прийнята у той час система позначень (відповідна розробок бюро). Що стосується "51", то даний індекс відповідав кодового номеру самого проекту. Хоча готова САУ успішно показала себе під час полігонних випробувань, однак питання про її подальше масовому виробництві був відхилений. На озброєння З-51 також не була прийнята (див. гайд З-51 від "Амвей").


Гайд З-51: опис, способи проходження і правила гри

Втілення в грі

У грі WoT З-51 отримала сьомий рівень. Головні відмітні особливості цієї артилерійської установки полягають у наступному: хороші показники швидкості і динаміки, завдяки яким можна швидко і ефективно переміщатися між позиціями, а також чудовий радіус зв'язок і відмінний огляд. У багатьох інших гайдах на С-51 і серед самих гравців, говорячи про танку, часто використовують його прізвисько "Буратіно". Вважається, що пішло воно від зовнішнього вигляду машини, а якщо конкретно, то від виду стовбура знаряддя, яке розташовується на помітному підвищенні і сильно виступає вперед.

Сильні сторони

Ряд переваг і переваг танка перед іншою технікою:
 • високий рівень загальної пробивання, нанесення великої шкоди всього за 1 постріл;
 • великий радіус ураження від осколкового розльоту;
 • високий рівень пробивання бронебійними снарядами;
 • відмінний огляд.
 • Слабкі сторони

  Гайд З-51 має недоліки, про які слід знати перед початком гри:


 • Проблеми з точністю і довгим зведенням основного знаряддя.
 • Низькі показники скорострільності.
 • Низькі показники швидкості, з якої повертається корпус.
 • Поганий рівень рухливості.
 • Горизонтальна наводка з малими кутами.
 • Великі габарити і загальна помітність.
 • Гайд З-51: опис, способи проходження і правила гри

  Про екіпаж: склад, ролі

  Екіпаж танка З-51 складається з таких бійців:
 • один командир (він же є радистом);
 • два навідника;
 • один механік-водій;
 • два заряджаючий.
 • Як вже було зазначено раніше, роль радиста у складі цього екіпажу виконує сам командир. З двома наводчиками і двома заряджають в команді у нас з'явиться більше можливостей для навчання різними вміннями і навичками. Ось тільки під час самого відіграшу можна буде помітити, що більша частина цих умінь досить марна і не варто того, щоб витрачати на неї свій час.
  Навчання варто почати з Шостого почуття, Маскування і Бойового братерства. Мехвод зможе зайнятися прискорення повороту, збільшенням загальної маневреності, а також зменшенням часу, потрібного на максимальний розгін. Для останнього доведеться навчитися навичкам Віртуоза і Короля бездоріжжя. Що стосується навідників, то для них підійде вміння Плавний поворот (в нашому випадку — знаряддя), який допоможе зменшити розкид від рухомого ствола. Не буде зайвим і вивчення Інтуїції, особливо для гравців, які люблять часто перемикатися між снарядами під час стрільби (для додаткової інформації див. на гайд З 51 від amway921).

  Пара слів про обладнання

  Для поліпшення заряджання та тривалого відомості можна скористатися установкою гаубичного досылателя (великий калібр), а також приводами наведення. Наявність відкритої рубки завадить гравцеві розжитися вентиляцією, а значить, установка третього модуля повинна відбуватися за власним бажанням та на власний вибір. Багато користувачів в підсумку зупиняються на маскувальною мережі або стереотрубі.

  Про спорядження

  Критичні пошкодження краще запобігати за допомогою ремкомплекту і аптечки. Про вогнегасники можна забути, так як танк володіє малим запасом міцності і низькою ймовірністю загорянь. Замість вогнегасників, кращий варіант — це установка подкрученного регулятора обертів.
  Гайд З-51: опис, способи проходження і правила гри

  Що можна сказати про боєкомплект

  Варто взяти з собою якомога більше близько-фугасних снарядів. Бронебійні будуть гарні в ближньому бою і під час зіткнення з вартими об'єктами. При цьому, кількість ББ снарядів можна обмежить до 2 або 3 штук.
  Атака премиумными близько-фугасными снарядами буде особливо ефективна проти щільно збитих в одну купу ворожих танків. Всього одним вдалим пострілом можна нанести серйозні пошкодження відразу 2 або навіть 3 машинам (див. гайд на 51 від "Куба").

  Тактика ведення бою

  Основний параметр для танка З-51 — нанесення тяжкої шкоди. Тактика геймплея буде цілком і повністю залежати від того, яке було вибране знаряддя. З гаубицею Б-4 найкращим рішенням буде зайняти позицію в тому місці, де зазвичай відбуваються зіткнення і ведуться активні перестрілки. Якщо раніше, до великих оновлень, тактика ведення бою З-51 полягала в атаці однієї конкретної мети, то тепер танк може легко виступати відразу проти декількох супротивників. Досить випустити одиничний снаряд прямо в групу ворожої техніки — вдалий постріл і сплеш в сумі дадуть до тисячі одиниць шкоди. Урізноманітнити геймплей допоможе БР-2. Це стічне знаряддя має швидку підзарядку і хорошою точністю, завдяки чому гравець отримає контроль практично над всією картою. В такому випадку, зовсім необов'язково чекати засвітки ворожої техніки — можна спокійно стріляти в іншому напрямку.

  На які ще танки варто звернути увагу? Короткі гайди по ТВП Т50-51 і AMX M 4: характеристики, переваги та поради до отыгрышу

  Гайд З-51: опис, способи проходження і правила гри
  У грі WoT TVP T 50-51 вважається середнім танком 10 рівня. Як і інша техніка зі схожими характеристиками, він володіє середнім запасом міцності і досить непоганим радіусом огляду. Завдяки хорошим параметрами ваги і загальної потужності двигуна, танк здатний продемонструвати більшу жвавість, динамічність і швидкість. Максимальний розгін ТВП Т50-51 набирає впевнено, також він без праці забирається в гору і легко долає інші різні перешкоди, що зустрічаються на шляху. У запалі битви можна покластися на високу швидкість повороту шасі і вежі — завдяки цьому особливо зручно крутити ворожий танк і завдавати йому шкоди.

  Сильні сторони бронювання машини полягають у великій маски знаряддя і її обтічних формах. Завдяки цим особливостям можна відображати атакуючі снаряди ("рикошет"), що вельми зручно і корисно.
  Гайд З-51: опис, способи проходження і правила гри
  Завершуємо наш гайд на ТВП 50-51 деякими порадами щодо тактики ведення бою. У випадку з цим танком важливо не кидатися в атаку з головою, а вміти правильно використовувати всі його переваги. Машина по-справжньому сильна, коли повністю заряджена. При цьому, якщо в барабані відсутній хоча б один снаряд, то подальші дії повинні бути більш зваженими і обдуманими. Слід пам'ятати, що в запасі у ТВП 50-51 є 4 постріли, після яких доведеться якось виживати протягом двадцяти трьох секунд (приблизно). З цієї причини важливо мати заздалегідь приготовлений маршрут для відступу. У багатьох випадках краще залишитися де-небудь в укритті, зайняти другу лінію, перезарядити зброю і почекати більш удалої можливості для вирішального ривка.
  Гайд З-51: опис, способи проходження і правила гри
  Ми почнемо амх м451 гайд з розгляду його головних переваг. Серед його найбільш сильних сторін можна відзначити хорошу динаміку і точність пострілів. Головне знаряддя 120 мм володіє вельми непоганим пробиттям, що особливо вигідно виглядає на тлі "альтернативної" гармати 127 мм ("Альфастрайк" — 470 од.). Що стосується бронювання, то в цьому плані у АМХ М 4-51 також все досить добре. Непогане бронювання встановлено на лоб башти і корпус. Борти залишаються не сильно захищеними, тому про танковании ромбом краще забути. До місць підвищеної небезпеки можна також віднести командирські вежі і нижню лобову деталь — їх бронювання дуже слабке. Вирушаючи в бій, слід пам'ятати не тільки про переваги АМХ М 4-51 (більш докладну інформацію див. гайд на 51 - 60 від "Куба"), але і про всіх його уразливих місцях. Незважаючи на те, що цей танк вважається важким, танкувати їм не так-то й просто. Справа в тому, що АМХ М 4-51 має кілька ключових вразливих місць (нижня лобова деталь, борти і командирські вежі), які при зіткненні з противником, з легкістю їм пробиватися. Саме тому тактика ведення бою за даний танк спирається на продумані і обережні дії.
  Гайд З-51: опис, способи проходження і правила гри
  Головне знаряддя 120 мм дозволяє комфортно себе почувати як на дальній дистанції, так і під час ближнього бою. Вражати супротивника допомагає сукупність хороших показників утрати в хвилину, точності і непоганого бронепробития. Ще одна ключова особливість АМХ М 4-51 яка неодмінно стане в нагоді в бою, полягає у швидкій зміні позицій та флангу. Ця перевага досягається завдяки вмінню танка швидко розвивати свою максимальну швидкість і при цьому демонструвати відмінну динаміку.

  Популярі новини
  Загрузка...