Геотермальний генератор: особливості і рецепт для крафта

103 0 Новини високих технологій

Геотермальний генератор – ефективний джерело електричної енергії, який є головним елементом розвитку у грі Industrial Craft 2. Для його створення потрібні цінні ресурси і лава, яка поступово обробляється і стає придатною для подальшого використання. Залишається тільки розібратися з цільовим застосуванням цього джерела і розглянути необхідний рецепт для створення. Про це далі.

Що це таке?

Геотермальний генератор є головним джерелом енергії в грі. Він перетворює лаву в энергосодержащий елемент, який в подальшому використовується для зарядки батарей та постачання інших виробничих структур. Він є незамінним, тому слід прагнути до створення генератора і подальшого ефективного застосування. А зараз ми постараємося відповісти на всі нагальні питання щодо цільового використання і необхідних ресурсів.


Геотермальний генератор: особливості і рецепт для крафта

Навіщо він потрібен?

Для початку слід зазначити, що геотермальний генератор є найефективнішим джерелом енергії. Без нього ви не зможете розвивати свою базу і просувати промисловість на новий рівень. Адже зі створенням інноваційних технологій потрібно набагато більше енергії, а добути її звичним шляхом буває складно. Тому для вирішення цієї проблеми і створений геотермальний генератор, який здатний виробляти електрику з лави. А його головною перевагою є те, що енергія витрачається виключно при цільовому використанні, не зникає з плином часу.

Як його створити?

Тепер ми підібралися до найцікавішого питання щодо створення джерела електрики. Щоб сконструювати геотермальний генератор Industrial Craft 2 вам знадобляться наступні ресурси:


 • Скло – 4 шт.
 • Універсальна рідинна капсула – 2 шт.
 • Залізна оболонка – 2 шт.
 • Генератор – 1 шт.
 • Геотермальний генератор: особливості і рецепт для крафта
  А щоб ви не заплуталися в конструюванні джерела енергії, ми залишили картинку з відображенням правильної розстановки ресурсів. І якщо ви все правильно зробите, то зможете відразу користуватися геотермальним генератором, але не забувайте про сировинний матеріал у вигляді лави. Тепер ви володієте всією необхідною інформацією щодо правильного використання нового джерела енергії. Обов'язково створіть його, щоб назавжди вирішити проблему нестачі електрики. Спочатку знадобиться накопичити велику кількість лави, але з початковим промисловим розвитком для вас це не складе труднощів. А натомість ви отримаєте багато електрики, яке відкриє широкий простір для подальшого процвітання.

  Популярі новини
  Загрузка...