Чіт-коди на «ГТА 5» на мотоцикли. Літаючий мотоцикл

304 0 Новини високих технологій

Чіт-коди на «ГТА 5» на мотоцикл популярні як і на знаряддя, так і на автомобілі, зміну погоди або відновлення шкали спеціальних умінь. До того ж компанія Rockstar передбачила можливість введення команд з телефону. Про все це читайте у статті.

Чіт-коди на «ГТА 5» на мотоцикли. Літаючий мотоцикл

Про проект

Гангстерський блокбастер Grand Theft Auto знаком геймерам від мала до велика. Навіть ті, кому проект довівся не за смаком, знають сюжет і відмінні якості: мафіозні розбирання, масові угони автомобілів, вертольотів і літаків, повністю відкритий світ і можливість використовувати будь-який предмет як зброю. П'ята частина стала справжнім проривом: за 2018 рік продано 95 мільйонів копій. За кількістю продажів поступається тільки «Майнкрафту» і «Тетрису» (так-так, Tetris все ще існує). «ГТА 5» виділяється з низки проектів франшизи наявністю трьох головних героїв, гравець може управляти ким забажає, «перестрибуючи» з одного протагоніста на іншого в будь-який момент. У гру привнесений елемент містики: у героїв є надздібності (що зовсім не характерно для гангстерської ігровий всесвіту).
 • Майкл Де Санта здатний уповільнити хід часу під час ведення вогню, що дає можливість прицілитися (віддалено нагадує slow motion в грі «Макс Пейн»). Його шкала умінь заповниться, якщо буде попадання в голову, усунення ворога в ближньому бою або швидка їзда на автомобілі з порушенням правил. Зручно: постріляв, когось завалив лоб в лоб, ввів чит-код на мотоцикл на «ГТА 5» і був такий.
 • Клінтон Франклін. Темношкірий гангстер, що привласнив ініціали двох президентів США, що спеціалізується на викраденні авто. Особливе вміння аналогічно попередньому персонажу, але час сповільнюється під час їзди на машині, дозволяє уникати аварій, атак і йти від гонитви. Шкала заповниться при збільшенні швидкості до максимуму, їзді по зустрічній без ДТП.
 • Тревор Філіпс уподібнився «Поглиначів Світів» з Warhammer 40000 бо в нападі сказу трощить все направо і наліво, не отримуючи особливої шкоди. Заповнить свою шкалу, якщо буде вбивати, хэдшотить або ганяти на повній швидкості, отримуючи шкоди. Якщо все зовсім погано з показниками здоров'я, краще ввести чит-код на мотоцикл на «ГТА 5» і зробити ноги.
 • Чіт-коди на «ГТА 5» на мотоцикли. Літаючий мотоцикл

  Введення команд

  Активація секретних кодів, за традицією, проводиться через консоль, активируемую натисканням тильди (знак ~), розташованої на клавіші літери Е на клавіатурі. Достатньо написати і натиснути «Enter».


  Інший спосіб — натиснути «Вгору» у рядку стану та отримати послідовність цифр. Вона запроваджується на телефоні, після натискання пробілу в «Контактах». Слід пам'ятати, що введення чіт-кодів «ГТА 5» на мотоцикли, машини або зброю (а також будь-яких інших) обнуляє досягнення. Тому не рекомендується зберігати прогрес. Краще покомизитися, завантажити останнє збереження і продовжити.
  Чіт-коди на «ГТА 5» на мотоцикли. Літаючий мотоцикл

  Різні мотоцикли «ГТА 5»

  Чіт-коди на ПК, Xbox One, PS4 однакові, дозволяють отримати в розпорядження техніку, зброю або змінити будь-який інший аспект ігрового процесу. Список команд

  телефон (починається з 1-999-)  предмет  команда  633-7629  мотоцикл для ралі Sanchez  OFFROAD  226-348  видається велосипед BMX  BANDIT  762-538  протагоніст отримує спортбайк PCJ  ROCKET

  Двоколісного транспорту в грі не так багато, бо популярністю користуються в основному автомобілі і літаюча техніка.
  Чіт-коди на «ГТА 5» на мотоцикли. Літаючий мотоцикл

  Літаючий мотоцикл

  У многопользовательском режимі GTA V Online існує літаючий байк Oppressor, отримав погану славу, так як недобросовісні геймери використовували його заради троллінгу і створювали ряд незручностей іншим користувачам, заважаючи їм виконувати квести. Для довідки, кооперативний режим передбачає наявність 30 чоловік онлайн.


  Ще більше обурення викликала новина про впровадження версії Oppressor Mk. II, здатного розвивати великі швидкості польоту і стріляти ракетами. Є надбанням онлайнового режиму, тому марно шукати чити «ГТА 5» на літаючі мотоцикли. Мододелы зуміли виправити упущення, тому сингплеер обзавівся «Опрессором».
  Чіт-коди на «ГТА 5» на мотоцикли. Літаючий мотоцикл

  Висновок

  Резюмуючи, слід зазначити, що використання чит-кодів на «ГТА 5» на мотоцикли, зброю, велосипеди, зміна погоди і респавн шкали здібностей зміщує баланс в сторону протагоніста. Такі дії зводять нанівець старання програмістів, дизайнерів і сценаристів, копітко працювали над грою. Тому, якщо людина не знайомий з проектом, краще не шахраювати і отримати максимум задоволення від проходження. Інший варіант — коли гра була пройдена більше 1 разу. Можна зрозуміти бажання розслабитися після важкого трудового дня, поганявши по вулицях Сан-Андреаса озброєним до зубів за допомогою застосування консольних команд. Всім вдалої гри!

  Популярі новини
  Загрузка...