Як змінити стартову сторінку в "Яндекс.Браузері": інструкція

82 0 Новини високих технологій

"Яндекс.Браузер" - фірмове додаток для серфінгу в Інтернеті від однойменної компанії. Як і більшість сучасних браузерів, дана програма заснована на ядрі Chromium, тому має безліч подібностей з Google Chrome і подібними рішеннями. Сервіс від Yandex відрізняється хорошим швидкодією і простотою в налаштуванні і управлінні. Якщо у вас виникають труднощі при зміні параметрів браузера, то одну з проблем зможе вирішити дана інструкція. Розберемося, як змінити стартову сторінку в "Яндекс.Браузері".

Як можна змінити сторінку?

Як змінити стартову сторінку в "Яндекс.Браузері": інструкція
Спочатку зупинимося на тому, якими способами можна це зробити. Перший варіант - це закріплення однієї панелі в якості вкладки, яка буде відкриватися при запуску браузера. За замовчуванням у програмі встановлена панель з плитками, де знаходяться ті сайти і ресурси які ви відвідували більшу кількість разів. Також зверху знаходиться рядок фірмового сервісу Yandex.


Другий варіант - це змінити стартову сторінку в "Яндекс.Браузері" на ті сторінки, які були запущені в момент останньої роботи з програмою. У цьому випадку при запуску відразу відкривається одна або декілька вкладок. Якщо під час останнього сеансу ви закрили все і залишили тільки стартову панель, то вона і з'явиться при наступному включенні. І, нарешті, останній варіант зміни стартової сторінки Яндекс.Браузер" - це візуальне оформлення. Користувачі могли встановлювати фонові зображення, розташування іконок і т. д., щоб досягти максимально комфортного і приємного використання у повсякденній діяльності.

Інструкція по налаштуванню

Як змінити стартову сторінку в "Яндекс.Браузері": інструкція
Отже, перший варіант - вибір параметрів в настройках браузера. Для доступу до них необхідно зробити наступне:
 • Запускаємо браузер і тиснемо на кнопку меню на верхній панелі.
 • У списку, що відкрився відкриваємо пункт "Налаштування".
 • Тут необхідно перегорнути всі параметри до підрозділу "При запуску відкривати".
 • Якщо ви виберіть перший пункт, то зможете змінити стартову сторінку в "Яндекс.Браузері" на таблицю з улюбленими сайтами, про яку йдеться трохи вище. Якщо переключити параметр на пункт "Раніше відкриті вкладки", то при повторному включенні браузера ви побачите на екрані ті сайти, які були завантажені вами в минулий раз.


  Також тут є окрема налаштування з галочкою. Якщо її включити, вона дозволить запускати сторінку з пошуковою системою yandex.ru у тому випадку, якщо раніше запущених сайтів не було виявлено. Коли ви зніміть позначку з цього пункту, то при включенні без вкладок з'явиться чиста сторінка. Якщо ви хочете повернути всі параметри за замовчуванням, в тому числі і зміну стартової сторінки в "Яндексі", то перегорніть вкладку вниз і натисніть на кнопку "Скинути". Оновлений браузер з'явиться після перезапуску.

  Зовнішні зміни

  Як змінити стартову сторінку в "Яндекс.Браузері": інструкція
  Тепер трохи про управління табло, яке з'являється при запуску. Його також можна модифікувати. Наприклад, переміщати таблиці з сайтами та повідомленнями. Для цього потрібно всього лише затиснути курсор лівою кнопкою миші і потягнути в потрібну сторону. Крім цього, ви можете змінити стартову сторінку в "Яндекс.Браузері" додаванням папок і об'єднанням окремих сайтів в розділи. Так можна зручно сортувати сайти і переходити на них з початковою вкладки.

  Популярі новини
  Загрузка...