Чіт-коди на зброю у «ГТА 5»: подробиці і методи використання

122 0 Новини високих технологій

Чіт-коди на зброю у «ГТА 5» є самими затребуваними серед гравців. Можливість отримати одразу все озброєння – це не тільки основа для тестування, але і відмінний шанс добре повеселитися. У грі не так багато зброї, але воно є і хочеться поекспериментувати з кожним. Напевно вам вже не терпиться дізнатися, тому спочатку ми подивимося на саму гру, а вже потім почнемо розбирати все, що пов'язано з використанням унікальних можливостей.

Що це за гра?

Перш ніж ви почнете активно використовувати чіт-коди в «ГТА 5», треба ближче познайомитися з цією пригодою. Воно не таке оригінальне і продовжує розповідь про злочинців, які вирішили повністю змінити своє життя. На цей раз вам належить управляти трьома героями, кожен з яких володіє індивідуальним характером, цілями та іншими рисами. В відміну від всіх минулих частин, ви зможете перемикатися між ними в будь-який зручний момент, особливо це стане в нагоді, коли будете проходити місії. В іншому гра залишилася такою ж: великий відкритий світ, маса транспорту, перестрілки і повна свобода дій. В таких умовах гріх не скористатися чит-кодами на зброю у «ГТА 5», залишається тільки розібратися з тим, як саме їх застосувати.


Чіт-коди на зброю у «ГТА 5»: подробиці і методи використання

Використовуємо телефон для читів

Перший спосіб, який дозволить використовувати унікальні коди – мобільний телефон. Ні, не ваш, а віртуальний, який є у кожного з трьох персонажів. Якщо ви вирішили скористатися новими можливостями, досить просто викликати меню мобільника і набрати унікальний номер (про нього ми поговоримо трохи пізніше). Після цього натискаєте на кнопку виклику, і він спрацьовує. Дана можливість відмінно підходить не тільки для використання чит-кодів на зброю у «ГТА 5» на Xbox 360 але і для PC-версії. А якщо раптом ви заплутаєтеся в цьому, можете перейти в пункт налаштувань в грі, вибрати вкладку «Управління» і подивитися, з допомогою яких кнопок можна відкрити меню телефону. Як бачите, нічого складного в цьому способі немає. Далі розглянемо окрему можливість щодо використання кодів.


Чіт-коди на зброю у «ГТА 5»: подробиці і методи використання

Викликаємо спеціальну консоль

Щоб активно застосовувати чит-коди на зброю у «ГТА 5» на ПК, можна користуватися не тільки телефоном. Приміром, доступна ще спеціальна консоль, яка викликається за допомогою кнопки «~», вона знаходиться зліва під «Esc». Досить у грі натиснути на неї, як з'явиться панель, куди потрібно буде ввести символи (про них ви дізнаєтеся в кінці статті). Як тільки все буде готово, використовуєте «Enter» і код активується. Головне в цьому випадку не допускати помилок і уважно вводити літери, так як якщо раптом ви неправильно вказали бажаний чит, він просто не спрацює. Якщо раптом діє розкладка на маленькі символи, обов'язково переведіть її на великі. Зробити це можна за допомогою кнопки «Caps Lock».
Чіт-коди на зброю у «ГТА 5»: подробиці і методи використання

Використовуємо геймпад для введення кодів

Останній спосіб використання чит-кодів на зброю у «ГТА 5» на «Ікс Бокс 360» полягає у використанні геймпада. У цьому випадку немає нічого складного, досить прямо в грі набрати певну комбінацію кнопок і активується код для подальшого використання. Зазвичай вони зазначаються з допомогою скорочених найменувань кнопок. Будьте вкрай уважні і акуратно вводите кожен символ, включаючи всі зазначені стрілки. Якщо у вас геймпад старого зразка, то на ньому може не відображатися деякі кнопки, які виглядають наступним чином:
 • LB і LT – вони знаходяться ліворуч (нижня і верхня).
 • RB і RT – а ці розташувалися вже справа (паралельно лівим).
 • У будь-якому випадку можете уважно подивитися на геймпад або скористатися додатковою інструкцією до нього, де є схема розташування всіх кнопок.
  Чіт-коди на зброю у «ГТА 5»: подробиці і методи використання

  Коди на озброєння

  Тепер ви знаєте, як саме використовувати чіт-коди на зброю у «ГТА 5», залишилося тільки ознайомитися з їх варіантами. Насправді їх доступно небагато, так як є всього лише один загальний код для отримання всього озброєння. Але ми вирішили його трохи розбавити додатковими варіантами. А щоб вам було зручно, ми будемо відразу вказувати всі три способи (телефон, геймпад і консоль) одержання бажаного переваги:
 • Отримати всю зброю: 1-999-8665-87; Y RT Y ? X LB LB LB; TOOLUP.
 • Вибуховою постріл: 1-999-444-439; -> X A LB LB LB; HIGHEX.
 • Палаючі кулі: 1-999-462-363-4279; LB LB X RB <- RT RB LB LB; INCENDIARY.
 • Як бачите, коди цілком прості і зрозумілі. Залишається тільки скористатися ними, щоб надалі починати руйнувати все, що вам заважає. Зверніть увагу на коди для бойових зарядів, які внесуть не тільки нові елементи геймплея, але і просто стануть вашим улюбленим варіантом приємно проводити час. Чіт-коди займають особливе місце, тим більше для ігрової серії «ДТА». Тепер у вашій скарбничці з'явилося більше можливостей, які ви можете використовувати для активного битви. Але враховуйте, що користуватися ними потрібно виключно в однокористувальницької грі. Якщо ви раптом захочете отримати перевагу в онлайн-режимі, то краще цього не робити. Подібні порушення є підставою для блокування облікового запису, що позначиться не тільки на настрої, але і повністю перекриє доступ до гри. Будьте уважні і грайте проти інших гравців чесно.

  Популярі новини
  Загрузка...