Що таке ДПМ: розшифровка, характеристика знаряддя і завдається шкоди в грі

248 0 Новини високих технологій

Що таке ДПМ? Начебто багатьом здасться цей термін знайомим і зрозумілим, але його зміст має глибокі коріння і може допомогти відразу визначати ефективність танка. Хоча навіть при такому розкладі ситуація анітрохи не спрощується, адже в грі World of Tanks: Blitz цей показник не є вирішальним. Але не будемо сильно вас плутати і просто почнемо поступово розкривати всі нюанси, які пов'язані з цією термінологією.

Як розшифровується цей термін?

Для початку варто розібратися з тим, що таке ДПМ. Насправді це простий показник, який вказує на те, скільки може завдавати шкоди танк за період в одну хвилину (damage per minute). Спочатку звучить складно, але поступово ви почнете розуміти його значення і відразу зможете порівнювати всю наявну у вас техніку. Якщо говорити про професійної класифікації, то вона звучить як «Втрата у хвилину» і розраховується шляхом множення максимальної дамага зброї на кількість пострілів за невеликий проміжок часу.


Що таке ДПМ: розшифровка, характеристика знаряддя і завдається шкоди в грі
В якості прикладу можна зазначити бойову машину, яка здатна забирати 200 одиниць міцності за 9 залпів. Якщо провести математичні розрахунки, то вийде 1800 шкоди. Тепер ви знаєте, що таке ДПМ і як його розрахувати. Але на цьому класифікація поняття не закінчується, далі продовжуємо уважний розбір.

За що він відповідає?

Так чи необхідні ці розуміння і розрахунки? Насправді це важливо, так як можна заздалегідь визначати найбільш результативне знаряддя. Якщо танк володіє великою втратою, то це вже говорить про його ефективності. Але приймати остаточне рішення ще рано! Після ретельного порівняння ДПМ шкоди в хвилину необхідно уважно вивчати всі інші характеристики. А як тільки вся інформація буде перевірена, можна приступати до вибору техніки для наступного бою.


Що таке ДПМ: розшифровка, характеристика знаряддя і завдається шкоди в грі
Завдяки цим показником стає можливим вибір найбільш зручного знаряддя. Досить уважно порахувати всі характеристики, і порівняльна картина відразу покаже, який модуль є більш результативним. Тому не варто втрачати можливості уважно вивчати можливості танка, щоб потім показувати відмінні показники в бою.

Які танки завдають найбільшої шкоди в хвилин?

Хотілося б розповісти повністю про ДПМ всіх танків WoT: Blitz 5.5 але ця інформація буде дуже «важка» в плані сприйняття і читання. У грі багато техніки та про кожну розповісти буде складно, тому ми склали список найбільш ефективних моделей, на які слід звернути увагу. Ми намагалися враховувати всю доступну техніку, включаючи премиумную, тому можете влаштовуватися зручніше і починати вивчення (нумерація йде в відповідності з рівнем танка, а цифри позначають максимальний збиток в хвилину):
 • L.Tr – 740.
 • FT AC – 1052.
 • Т-46 – 1959.
 • M5 Stuart – 1547.
 • Pz. IV – 2280.
 • Jg. Pz. IV – 3566.
 • СУ-152 – 4192.
 • АТ-15 – 3156.
 • Jagdtiger – 2945.
 • Про. 263 – 3325.
 • Що таке ДПМ: розшифровка, характеристика знаряддя і завдається шкоди в грі
  Тепер ви володієте інформацією щодо самих ДПМ танків. Правда, можуть виникнути розбіжності, так як деякі дані можуть бути не настільки точними. Відразу зазначимо, що ці показники обчислювалися на основі ведення бою і збору статистики, що дозволило прийти до такого висновку. Одними математичними розрахунками ефективність танка не довести, потрібні практичні дані. Аналогічно не слід забувати про різних ситуаціях в бою і використанні снарядів різних типів.

  Чи завжди цей показник є вирішальним?

  ДПМ для танків WoT: Blitz хоч і є важливим, але він не завжди допоможе вам вирішити результат бою. У деяких ситуаціях може знадобитися швидкість, не слід забувати про непроникність і багато інші фактори, які теж важливі в грі. Якщо забувати про них і просто орієнтуватися виключно на шкоду, то результативність навряд чи проявить себе. Все ж комп'ютерна гра збалансована і деякі недоліки одного показника компенсується чимось іншим. Тому для більш об'єктивного оцінювання краще вивчати всю інформацію про танку, щоб зробити правильний вибір.
  Що таке ДПМ: розшифровка, характеристика знаряддя і завдається шкоди в грі

  Де подивитися інформацію по DPM?

  Що це таке ДПМ в танках? Тепер ви з легкістю зможете відповісти на це питання. Залишилося тільки розібратися з тим, де саме можна переглянути необхідну інформацію. Як ми вже відзначали вище, щоб обчислити шкоди в хвилину, необхідно провести математичні розрахунки. А насамперед треба отримати всі дані, які знаходяться в самому ігровому клієнта на сторінці будь-якого танка. Просто натискаєте на нього і у вікні ангара з'являться докладні характеристики. Іншим способом одержання інформації є офіційний сайт ігрового проекту. У ньому передбачена спеціальна сторінка з Wiki, де зібрана абсолютно вся інформація щодо характеристик по кожному танку. Можете уважно її вивчати і проводити всі необхідні розрахунки. При цьому вам знадобиться всього лише калькулятор і не потрібно намагатися шукати автоматичні розрахунки за характеристиками, так як вони не завжди є актуальними і правильними.
  Що таке ДПМ: розшифровка, характеристика знаряддя і завдається шкоди в грі

  Чи може змінюватися цей показник?

  А тепер про найприємніше напрямку щодо імовірності зміни цього показника. Справа в тому, що гра постійно отримує різні патчі з балансовими правками, які спрямовані виключно на зміну встановлених технічних даних техніки. Простіше кажучи, розробники іноді цілеспрямовано змінюють характеристики і намагаються збалансувати той чи інший танк. Іноді відбувається ситуація, що гравцеві дуже сподобалася модель і у нього виходить на ньому грати. Але після виходу патча ефективно застосовувати старі тактики вже не виходить, так як були змінені ті чи інші дані про моделі. На щастя, за цим можна стежити, так як розробники офіційно оголошують про заплановані зміни.
  Що таке ДПМ: розшифровка, характеристика знаряддя і завдається шкоди в грі
  А це означає, що жоден показник у грі не має міцної основи і може згодом змінюватися. Не варто хвилюватися і турбуватися з цього приводу, так як подібні коригування сприятливо відбиваються на балансі, створюючи адекватні умови для танкових битв. Якби цього не відбувалося, то в грі б спостерігалися дисбалансные елементи, які б відбивали бажання грати.

  Настільки серйозний цей показник?

  Тепер ви знаєте, що таке ДПМ, і можете спритно маніпулювати отриманою інформацією. Правда, є один нюанс – не поспішайте витрачати на це багато часу. Подібні поглиблені знання знадобляться лише тим користувачам, які налаштовані для серйозної гри. Якщо ви проводите час в танках тільки для отримання задоволення, то витрачати сили на подібні обчислення не потрібно. Вони не гарантують перемоги, в більшості випадків все буде залежати від рандома в грі. Наприклад, команда не завжди буде робити те, що необхідно для сприятливого результату. У танка можуть пошкодити деякі модулі, які змінять показник ДПМ на час, та інше. Щоб домогтися перемоги, потрібно враховувати безліч чинників, постійно боротися і прагнути до кращого результату. Приємної гри і відмінних боїв, танкіст!

  Популярі новини
  Загрузка...