Як видалити "Собейт": інструкція

144 0 Новини високих технологій

"Собейт" – це багатофункціональна програма-чит для мультиплеєрних серверів SAMP. Являє собою неофіційну складання кодів, які включаються при натисканні певних клавіш. Багато користувачів, награвшись з нечесними методами прокачування, хочуть видалити "Собейт" і зануритися у нормальний геймплей. Для них призначена ця стаття.

Як видалити "Собейт": інструкція

Можливі проблеми

Якщо ви завантажили цю програму з ненадійного джерела, то при видаленні можуть виникнути проблеми, оскільки деякі зловмисники воліють надавати ПО віруси. У такому випадку потрібно не тільки повне видалення самої гри і встановлення заново, але і сканування комп'ютера антивірусною програмою. Повне видалення гри з усіма встановленими модифікаціями з-за чита Sobiet виглядає зовсім невигідним для гравця, тому обов'язково робіть резервні копії ігрових файлів.

Як видалити "Собейт"?

При установці інсталятор Sobiet створює спеціальний файл, який необхідний для запуску процедури автоматичного видалення програми. Програма зачіпає тільки ті файли, які відносяться до читу, тому після деінсталяції SAMP буде повністю робочий.


Цей файл розташовується в кореневому каталозі з грою і має назву "удалить.ехе". Не сплутайте його з дєїнсталлятор самої гри – у потрібного нам файлу замість іконки логотип програми. Якщо "Собейт" для САМПО не віддаляється, то ви можете зробити це вручну. У папці з грою вам необхідно знайти файли з назвами m0d_s0beit_sa.ini,m0d_s0beit_sa.raw і d3d9.dll, після чого видалити їх. Рекомендується зробити резервну копію на той випадок, якщо працездатність клієнта гри буде зачеплена.
Як видалити "Собейт": інструкція
Видалення Sobiet може знадобитися в будь-який час, оскільки даний софт заборонений на більшості серверів. Якщо адміністрація виявить чит у гравця, то, швидше за все, забанить його аккаунт назавжди. У кращому випадку ви отримаєте попередження, а потім встигнете позбутися від сторонньої програми.

Популярі новини
Загрузка...