Як змінити мову системи Windows 7 різних модифікацій: найбільш актуальні рішення

271 0 Новини високих технологій

Кому доводилося стикатися з ситуацією, коли на комп'ютері або ноутбуці, привезеного з-за кордону, начебто і була встановлена ОС Windows 7 але ось інтерфейс опинявся нерусифицированным, а був представлений на мові тієї країни, в якій пристрій було придбано? У кращому випадку міг бути присутнім тільки англомовний інтерфейс. Як змінити мову системи в Windows 7 якоїсь певної версії і, взагалі, наскільки можливо виконати такі дії? Давайте спробуємо розібратися.

Чи можна змінити мову системи Windows 7 стандартними засобами?

Розрізняються між собою модифікації Windows 7 не завжди володіють потрібним набором для зміни мови інтерфейсу. Як вважають більшість експертів, використовувати стандартний інструментарій і змінити мову системи Windows 7 можна тільки у версії Ultimate і Enterprise, і то, тільки за рахунок встановлення спеціальних пакетів оновлень. У всіх інших модифікаціях без ручного завантаження додаткового мовного пакета нічого не вийде. Ситуація ускладнюється ще й тим, що в русифікованій професійній версії (Pro) є свої підводні камені. Наприклад, завантажити для зміни інтерфейсу мовний пакет з тим же казахським мовою можна, а от встановити англійську просто так не можна. Далі розглянемо кілька основних варіантів дій, які найбільш часто застосовуються для різних версій Windows і дають гарантований стовідсотковий результат.


Зміна мови інтерфейсу в модифікаціях Enterprise і Ultimate

Змінити мову системи Windows 7 цих двох модифікацій можна зовсім елементарно.
Як змінити мову системи Windows 7 різних модифікацій: найбільш актуальні рішення
Для початку необхідно зайти в розділ «windows update», використовуючи для цього звичайну «Панель управління», потім поставити ручний пошук доступних пакетів, відзначити або у важливих, або в необов'язкові оновлення апдейти для мовних пакетів і встановити їх.
Як змінити мову системи Windows 7 різних модифікацій: найбільш актуальні рішення
Після цього потрібно всього лише вибрати в «Панелі управління» розділ регіональних стандартів, перейти на вкладку мови і клавіатури, а потім з випадаючого списку вибрати потрібну мову. По завершенні дій систему слід повністю перезавантажити, після чого весь інтерфейс буде представлений саме на тій мові, який ви обрали.


Як змінити мову системи Windows 7 Home Premium/Basic/Starter?

З цими модифікаціями не все так просто, і класичний метод, описаний вище, для них не підходить. Однак і тут є вихід. Спочатку потрібно буде зайти в спеціальний розділ завантаження мовних пакетів безпосередньо на офіційному сайті Microsoft, вибрати потрібний пакет, звернувши увагу на версію ОС, для якої він призначений, і розрядність власної операційної системи, а потім завантажити його на свій комп'ютер. Стандартний файл має розширення MLC і є виконуваним компонентом. Щоб змінити мову системи Windows 7 Premium і подібних версіях, достатньо просто запустити установку від імені адміністратора, використовуючи для цього меню ПКМ, а по її завершенні виконати стандартні дії за зміну мови інтерфейсу, як це було показано вище.
Як змінити мову системи Windows 7 різних модифікацій: найбільш актуальні рішення
Якщо з якихось причин навіть після перезавантаження деякі елементи все одно не будуть переведені на українську мову, у використовуваному раніше розділі регіональних стандартів потрібно буде перейти на вкладку Administrative і поміняти мову вже там, використовуючи для цього відповідну кнопку. І тільки після повторного рестарту все встане на свої місця.

Нюанси зміни мови інтерфейсу в модифікації Pro

Нарешті, найбільші проблеми чекають володарів професійної модифікації. Змінити мову системи Windows 7 Pro дещо складніше, а вище наведені методи не працюють взагалі. Проте є одне цікаве рішення. Спочатку скачайте інсталяційний файл вибраного мови з урахуванням розрядності системи у вигляді EXE-файлу. Тепер запускаєте інсталятор і чекаєте появи в каталозі завантаження CAB-файлу, після чого моментально копіюєте його в інше місце на диску. Це необхідно тільки тому, що по завершенні роботи інсталятора він буде автоматично видалений, а потрібний або непідтримуваний мова просто не встановиться. Припустимо, що ви скопіювали CAB-файл у каталог 111 на диску «С».
Як змінити мову системи Windows 7 різних модифікацій: найбільш актуальні рішення
Тепер запускаєте від імені адміна командний рядок (cmd) і прописуєте команду, зазначену на зображенні, натискаєте клавішу введення і чекаєте завершення установки пакета. Далі, наприклад, для зміни російської мови інтерфейсу, англійською виконуєте ще дві команди (див. скріншот нижче).
Як змінити мову системи Windows 7 різних модифікацій: найбільш актуальні рішення
Тепер можна повністю позбавитися від російського інтерфейсу. Якщо це так вже вкрай необхідно, увійдіть до реєстру (regedit), розгорніть гілку HKLM, через розділи SYSTEM CurrentControlSet знайдіть каталог MUI і у вкладеній папці UILanguages повністю видалити розділ з російською мовою (ru).
Як змінити мову системи Windows 7 різних модифікацій: найбільш актуальні рішення
Після рестарту системи від російського інтерфейсу і сліду не залишиться.

Зміна мови сторонніми засобами

Все вище представлене непідготовленому користувачеві може здатися досить складним. Тому, щоб не займатися такими діями, можна скористатися спеціальними утилітами від сторонніх розробників. Однією з найпростіших вважається портативна програма Vistalizator. В ній потрібно лише виконати додавання потрібної мови, а потім дочекатися завантаження та встановлення необхідного пакету. Всі операції будуть виконані в автоматичному режимі, а за часом процес займає приблизно 15-20 хвилин.

Популярі новини
Загрузка...