Яке обладнання ставити на Т49 в World of tanks.

391 0 Новини високих технологій

Незважаючи на те, що в історії легкий танк Т49 не залишив значного сліду і навіть не був випущений в серійне виробництво через незатребуваність, він зайняв свою нішу в комп'ютерній грі. Сьогодні ми постараємося розглянути, яке обладнання ставити на Т49.

Яке обладнання ставити на Т49 в World of tanks.

Зброя

Почнемо розгляд даної машини з її озброєння. В стоковому варіанті вам доступна стандартна вежа Т49. Вона має звичайну броню 254 мм по всій окружності, що вельми непогано для легкого танка 8-го рівня, і швидкість повороту 40 градусів за секунду.


На ній може бути встановлена тільки базова 90 мм гармата. Вона здатна подолати захист в 100 мм, але завдає дуже мало шкоди (всього 320). Використовуючи голд-боєприпаси, ви підвищите пробивання, але ще більше зменшити збитки. Граючи на стоковому танку, у вас навряд чи вийде сильно вплинути на результат бою, але вже з першими поліпшеннями ви практично миттєво перетворитеся в машину для знищення. Купивши вежу XM551 test bed, ви збільшите лобову броню, однак, пожертвуєте кормою і боками. Але головне - це можливість встановити нове знаряддя, яке робить цей танк однією з найбільш ефективних машин у грі.
Яке обладнання ставити на Т49 в World of tanks.
Знаряддя 152 mm Gun-Launcher XM81 не залишає іншого варіанту для відповіді на питання, яке обладнання ставити на Т49. Воно здатне фугасу пробити броню товщиною 76 мм і нанести до 910 одиниць шкоди ворожому танку. Кумулятивні снаряди цієї гармати пробивають товщину 152 мм і заподіюють 700 одиниць збитку. Завдяки цьому обладнанню танк отримує можливість вільно брати участь у боях на рівнях 8-11 залишаючись при цьому актуальним, а не черговим фрагом. Яке обладнання ставити на Т49 (ЛТ) ще?


Корпус

Важливими деталями в танку є ходова частина та двигун. У будь легкій машині основним параметром, незважаючи на високий шкоди, залишається швидкість. У стандартній комплектації у вас буде двигун на 500 кінських сил і гусениці зі швидкістю повороту 38 градусів в секунду. Яке обладнання ставити на Т49 після прокачування? Особливого вибору тут немає. Ви зможете тільки збільшити потужність двигуна на 50 кінських сил, а нове шасі прискорить поворот до 44 градусів в секунду. В цілому маневреність танка покращиться не сильно через підвищення загальної ваги за рахунок нового знаряддя.
Яке обладнання ставити на Т49 в World of tanks.

Зв'язок

З радіостанцією аналогічна ситуація. Покращуючи її, ви отримаєте бонус до збільшення дальності зв'язку з товаришами по команді додаткових 335 метрів. Таким чином, 410 перетворяться в 745. Незважаючи на те що основне завдання легких танків - підсвічування противника, початкове обладнання не дозволяє ефективно справлятися з цією роллю. Однак перед тим, як вирішувати, яке обладнання ставити на Т49 ви повинні враховувати, що даний танк кидають у бої проти техніки 9-11 рівня, а зі стоковим озброєнням щось зробити буде дуже важко. Тому купівлю радіостанції все-таки доведеться відкласти до кращих часів.

Екіпаж

Останнє, що залишилося розглянути в питанні "яке обладнання ставити на Т49 8 рівня" - це додаткове спорядження. Даний танк повний недоліків і саме їх потрібно прикривати обладнанням. Але перед тим як вибрати необхідне, потрібно правильно прокачати екіпаж. Всього вам доступно чотири людини і підвищення їх навиком стоїть на першому місці.
 • Командир повинен володіти вміннями "Шосте почуття", "Радіоперехоплення" та "Орлине око". В сукупності вони підвищать ваші здібності до підсвічуванню противника.
 • Наводчику абсолютно необхідні "Плавний поворот башти" і "Злопам'ятний". В першу чергу, із-за низької базової швидкості відомості знаряддя танка. Також непогано взяти "Майстер-зброяр", хоч і пошкодження знаряддя у ЛТ складно уявити.
 • У механіка-водія та ж функція - зменшення розкиду, тому обов'язково потрібний "Плавний хід". Також обов'язково прокачайте "Король бездоріжжя" і "Віртуоз".
 • Заряжающему знадобляться всі три його навички - "Інтуїція", "Безконтактна боеукладка" і "Відчайдушний. В принципі, їх можна замінити на будь-яке інше вміння, але варто пам'ятати, що загальні перкі вираховуються як середнє значення у всього екіпажу. Тобто вони будуть працювати лише на 25 % від максимальної потужності.
 • Яке обладнання ставити на Т49 в World of tanks.
  В якості двох останніх навичок варто взяти "маскування" та "бойове братство". Перший просто необхідний для "світлячків", а другий - для абсолютно будь-якої машини. Тепер нам залишилося розглянути, яке дод. обладнання ставити на Т49.

  Знаряддя 90 мм

  Можна виділити дві групи додаткового спорядження. Одна з них підходить стоковим танках і спрямована, в першу чергу, на посилення функції підсвічування. Це пов'язано з низькою бойовою ефективністю гармати 90 мм, в результаті чого гравцеві доводиться зосереджуватися на інших аспектах. У загальному випадку варто використовувати наступні матеріали - вогнегасник, малий ремкомплект і аптечку. Якщо ви хочете бути активним "світляком", то замість першого краще взяти "100-октановий бензин". Також вам, у будь-якому випадку необхідна "поліпшена вентиляція".
 • Активний світло. Для того щоб ефективніше виконувати дану функцію, вам знадобляться "ресори" і "просвітлена оптика".
 • Пасивний світло. Обов'язкові "маскувальна мережу" і "стереотруба".
 • Універсал повинен мати і "маскування" і "оптику".
 • Яке обладнання ставити на Т49 в World of tanks.

  Знаряддя 152 мм

  Після покупки цієї гармати на танк стиль гри різко змінюється. Яке обладнання ставити на ІС Т49 в такому випадку? Тут все залежить від ваших ігрових навичок. Візьміть "поліпшену вентиляцію" і вирішуйте, чого вам не вистачає. У будь-якому випадку, варто використовувати "стабілізатор вертикальної наводки" для підвищення ефективності стрільби в русі, оскільки базовий розкид знаряддя дуже високий. Для останнього слоти є два варіанти.
 • "Посилені приводи наведення", щоб підвищити влучність.
 • "Досилатель" для поліпшення скорострільності.
 • Все залежить від вашого стилю гри.

  Популярі новини
  Загрузка...