Що таке "Рейдж" для CS:GO?

86 0 Новини високих технологій

У комп'ютерній грі Counter-Strike: Global Offensive є багато нечесних гравців, які користуються стороннім софтом для отримання переваги. З даної статті ви дізнаєтеся, що таке "Рейдж" у даному шутере і як його використовують.

Попередження

Кожен гравець встановлює і включає сторонній софт/чити тільки на свій страх і ризик, оскільки існує висока ймовірність отримання довічного бану від адміністрації Valve. Якщо на вас поскаржиться достатня кількість користувачів, які представлять докази нечесної гри, то ваш аккаунт буде заблокований найближчим часом.
Що таке "Рейдж" для CS:GO?

Що дає Rage?

Зазвичай Rage входить до складу комплексних читів. До них відносяться Antiaim, Wallhack, Bhop, ESP та інші. Серед гравців даний софт отримав назву "крутилка". Основний функціонал програми спрямований на поліпшення стрільби і аима (прицілювання в модель ворога). Якщо правильно налаштувати чіт і використовувати його в потрібний час, то вас будуть чекати одні перемоги у рейтингових матчах.


Що таке "Рейдж" для CS:GO?

Як встановити?

Для початку вам потрібно завантажити і встановити "Рейдж" для "КС:ГО". Для інсталяції розпакуйте файли в будь-яке місце і запустіть виконавчий файл з розширенням .exe. Після цього почекайте, поки програма виявить встановлену гру CS:GO і завершить установку. Тепер залишається запустити гру і вибрати відповідні функції. Самий повний список можливостей представлений нижче:
  • ручна настройка автоприцеливания в голову ворогові;
  • распрыжка для більшої виживання;
  • відсутність ефекту засліплюючих і димових гранат;
  • відображення всієї інформації про ворогів (рівень здоров'я, зброю, розташування);
  • можливість бачити ворогів крізь стіни.
  • Тепер ви знаєте, що таке "Рейдж" для популярного мультиплеєрного шутера. Щоб мінімізувати підозри з боку гравців, ви можете поставити мінімальний радіус дії. Однак з автоматичним прицеливанием так не вийде - кулі будуть летіти прямо в голову, як би ви не намагалися приховати цей факт від своїх ворогів.

    Популярі новини
    Загрузка...