Як вивести дракона Блискавку: інструкція

234 0 Новини високих технологій

"Дракономания" - мультиплеєрна гра, в якій користувачі можуть виховувати і навчати своїх драконів. Всі вихованці унікальні і взаємодіють між собою. При бажанні ви можете завести ціле місто різноманітних драконів і керувати ним. Далі ми розберемося, як вивести дракона Блискавку в даній грі.

Як вивести дракона Блискавку: інструкція

Опис звіра

Першим ділом познайомимося з даними істотою ближче. Дракон Блискавка відноситься до рідкісного виду, який виходить при з'єднанні двох стихій - Вітру та Енергії. За замовчуванням тільки що створений дракон має 190 очок здоров'я, 67 шкоди. Якщо прокачати істота до 80-го рівня, то кількість очок здоров'я зросте до 342 мільйонів, а атака до 120 мільйонів пунктів. Початковий дракон Блискавка приносить 370 пунктів золота, а найпотужніший - більше 8 тисяч пунктів золота.


Процес розведення займає 14 годин реального часу, а зростання яйця і появу істоти займе майже 20 годин. Якщо ви використовуєте VIP-аккаунт, то дані терміни скоротяться на 4 години кожен. Якщо ви отримаєте одного представника даного виду, то зможете придбати ще одне яйця для вирощування за 950 алмазів.

Схрещування

Щоб вивести дракона Блискавку, необхідно схрещувати двох істот, що належать до різних стихій. Причому в залежності від обраних примірників, змінюється і шанс успіху операції. Безпосередньо схрещувати дракона Блискавки і Вітру не вийде, тому для отримання нового виду доведеться використовувати гібридних істот. Найвищий шанс (майже 15 відсотків) має пара з двох драконів Палітри. На другому місці знаходиться відразу кілька пар. До них відносяться Лист+Плазма/Метеор з 10 відсотками, а також Зернятко+Плазма/Метеор з тією ж імовірністю.


На останньому місці стоїть ще 4 пари з шансом 882 відсотка. Серед них Пил, яка схрещується з Палітрою/Цеглиною/Гейгером. Також можна змішати Цегла і Тік-Так з тим же шансом на успіх.

Умови

Тепер ви знаєте, як вивести дракона Блискавку в "Дракономании". Якщо ви визначилися з парою, то врахуйте наступні вимоги при розведенні:
 • обидві особини повинні бути 4-го рівня або вище;
 • виставляти драконів потрібно в точному порядку;
 • яйця потрібно тримати в інкубаторі до висновку дракончиків;
 • чим вище рівень скрещиваемых особин, то більший шанс отримання рідкісного дракона.
 • Як вивести дракона Блискавку: інструкція
  Для спрощення процедури ви можете скористатися спеціальним калькулятором під назвою Dragon Mania Championship. Тут представлені всі стандартні дракони, а також гібридні версії, які можна отримати при схрещуванні особин. Плюс калькулятора в тому, що всі істоти представлені з зображенням і докладним описом характеристик.

  Популярі новини
  Загрузка...