Як відкрити зброю в Battlefield 1: основні подробиці

70 0 Новини високих технологій

Як відкрити зброю в Battlefield 1? Щоб відповісти на це питання, досить уважно розібрати всю систему, яка була знову перероблена на відміну від минулих ігрових частин. У ній немає нічого незвичайного, і ви швидко зможете розібратися в нюансах. Головне — бути готовим до того, що доведеться добре грати і постійно прагнути до отримання великого кількість досвіду. Не хвилюйтеся, ми докладно розповімо про всіх елементах, і до кінця ви вже будете добре розбиратися в цьому процесі.

Як відкрити зброю в Battlefield 1: основні подробиці

Що це за гра?

Перш ніж ми уважно розглянемо, як відкрити зброю в Battlefield 1 потрібно поглянути на саму гру. Цей мережевий шутер від першої особи володіє високою часткою популярності серед гравців, які з великим задоволенням змагаються на полях битв і демонструють свій скілл. Протягом довгого часу компанія DICE радує шанувальників покращеною графікою, новими просторами для битв і пропонує оновлені часові епохи.


На цей раз гравцям належить зануритися в оточення Першої світової війни з деякими відхиленнями: наприклад, в війну будуть приймати участь жінки з імплантатами, що вже наводить на цікаві думки. У будь-якому випадку грати буде цікаво і весело.

Види озброєння в грі

Без сумніву, найбільш цікавим ігровим елементом, як і у всіх попередніх частинах серії, є озброєння. Воно виконане, унікальна і практично повністю відповідає канонічним версіями. Правда, щоб насолодитися ним, доведеться розібратися з тим, як відкрити нову зброю в Battlefield 1. Система зазнала деякі зміни, і тепер користувачам потрібно докласти набагато більше зусиль, щоб отримати доступ до повноцінного арсеналу.


Як відкрити зброю в Battlefield 1: основні подробиці
В основному поліпшення торкнулися класів солдатів, кожен з яких володіє декількома видами загального зброї і десятками унікальних моделей. Навіть є ексклюзивні варіанти, які видаються виключно після виконання завдань і випробувань, але про це ми поговоримо далі. А спочатку розберемо основну активність, яка необхідна для отримання заповітної нагороди.

Як отримати доступ до нового озброєння?

Тепер розглянемо питання про те, як відкривати зброю в Battlefield 1. В принципі, нічого складного в цьому немає, достатньо просто постійно грати за певний клас і прокачувати рейтинг. Щоб це відбувалося, потрібно боротися, добиватися успіху і заробляти очки досвіду. З кожним новим рівнем ви будете отримувати доступ до оновленого вигляду арсеналу, правда, відразу користуватися всім доброго не вийде, так як потрібно буде заплатити спеціальну валюту — облігації. Вона, в свою чергу, аналогічно заробляється на теренах битв. Правда, її кількість набагато менше досвіду, і, щоб забезпечити собі повноцінний арсенал, доведеться добре постаратися.
Як відкрити зброю в Battlefield 1: основні подробиці
Ми рекомендуємо відразу облігації не витрачати, а запасатися ними. Як тільки ви досягнете високого рівня розвитку профілю, вам потрібно буде уважно вивчити характеристики кожного виду зброї і тільки потім вже інвестувати ігрову валюту для отримання нового спорядження. Тільки пам'ятайте про те, що певні моделі будуть доступні відразу всім класам солдатів, а інші різновиди можна буде взяти лише на певному персонажа, в основному це стосується універсальних гранат, мін, важкого озброєння і знарядь для ближнього бою.

Нагороди за завдання

Тепер ви знаєте, як відкрити зброю в Battlefield 1 щоправда, не слід забувати про ексклюзивні види озброєння. До них можуть ставитися які-небудь іменні рідкісні гармати, нерідко гравцям пропонують посилені варіанти вже наявних моделей і т. д. Щоб роздобути подібне, потрібно докласти додаткові зусилля і виконувати ряд обов'язкових завдань.
Як відкрити зброю в Battlefield 1: основні подробиці
В основному вам будуть пропонувати озброюватися певними видами зброї, вбивати суперників і виконувати додаткову задачу (віддача наказів, накопичення очок і т. д.). Як тільки все буде виконано, ви зможете за облігації отримати рідкісне озброєння. Тепер ви володієте інформацією про те, як відкрити зброю у Бою за 1 завдання, що стане вашою перевагою. Ці види озброєння дійсно володіють поліпшеними характеристиками, що буде вирішальним фактором під час бою. Battlefield 1 — амбітний шутер від першої особи, що володіє глибоким потенціалом. Гра поступово наповнюється контентом, пропонує безліч ігрових режимів і продовжує удосконалюватися. А щоб бути успішним гравцем в ній, потрібно постійно покращувати навички і добре розбиратися в нюансах геймплея. Наприклад, сьогодні ви дізналися про те, як відкрити зброю в Battlefield 1 і зі спорядженням у вас проблем точно не буде. Залишилося розібратися в пріоритетних моделях озброєння.

Популярі новини
Загрузка...