Як видалити Firefox повністю зі свого ПК

86 0 Новини високих технологій

Браузер Mozilla вже давно відомий багатьом користувачам як надійний інструмент для інтернет-серфінгу. Вперше Firefox для Windows XP з'явився в далекому 2004 році і становить велику конкуренцію браузерів на движку "Хромиум". Новітні версії даного браузер характеризують себе як оптимізоване програмне забезпечення для роботи в інтернеті. На даний момент останнє оновлення веб-браузер отримав 11 грудня 2018 року.

Достоїнства браузера Mozilla Firefox

Основними достоїнствами Firefox є плавний скролінг сайтів, оптимізація під системні характеристики персонального комп'ютера, а також мінімалістський стиль, що вміщає в себе безліч самих популярних і поширених функцій. До речі, Mozilla функціонує на вільному движку Geko і є безкоштовною, а також позбавленої реклами програмою. На сьогоднішній день даний браузер з перемінним успіхом знаходиться на другому і третьому місці за популярністю у світі. Багато користувачі відзначають наступні характеристики, що позиціонують дану програму з позитивної сторони:


Як видалити Firefox повністю зі свого ПК
 • Легка архітектура браузера.
 • Високий ступінь безпеки.
 • Наявність майстер пароля.
 • Комфортна робота з закладками і переходами між вкладками.
 • Повне блокування спливаючих вікон.
 • Недоліки браузера Mozilla Firefox

  Незважаючи на всі переваги, даний продукт має свої недоліки, які, в свою чергу, для багатьох користувачів є основоположними при виборі інтернет-браузера. Мабуть, сама головна негативна сторона даного браузера - це висока ресурсомісткість. До речі, спочатку движок Geko не був призначений для слабких машин. А можливість оптимізації програми під системні характеристики актуальна, перш за все, для сучасних персональних комп'ютерів. Безліч користувачів виділяють наступні негативні параметри браузера Firefox:


 • Велика кількість непотрібних функцій і панелей в головному меню.
 • Установка великої кількості розширень при оновленні програми.
 • Висока ресурсоємність програми.
 • Ускладнився інтерфейс програми в її останніх версіях.
 • Деяким користувачам з тієї чи іншої причини даний браузер не доводиться по смаку, і в підсумку юзер замислюється про те, як видалити Firefox повністю зі свого персонального комп'ютера. В даному матеріалі ми розглянемо, як видалити Mozilla Firefox повністю без залишкових файлів з вашого ПК, але для початку розберемося, з якої причини його можна видалити.

  З якої причини можна видалити Firefox

  Посилаючись на вищенаведені недоліки, варто зрозуміти, що саме вас не влаштовує в даному браузері. Перш ніж видалити "Мозиллу" встановіть собі якийсь інший браузер на движку "Хромимум". Це може бути "Опера" або "Гугл Хром" і подивіться як він буде себе вести. На тлі інших браузерів "Фаєрфокс" відрізняється стабільністю і плавністю при перегляді сторінок, чого не можна сказати про "Опері". Якщо ж і інші програми для веб-серфінгу мають схожі проблеми, то вам слід звернути увагу на характеристики вашого комп'ютера. У тому випадку, якщо у вас низькі характеристики, то вам необхідно провести детальне налаштування даного браузера. А також звернути увагу на роботу основних елементів комп'ютера, таких як відеокарта і процесор. Вимкніть непотрібні служби та розширення, приберіть всі візуальні ефекти інтерфейсу, а також не тримайте більше трьох відкритих вкладок одночасно.
  Якщо ж нічого не допомагає і веб-освітніх зависає, то нічого іншого не залишається? як видалити Firefox повністю з комп'ютера. Або ж методом виключення шукати підходящий браузер під вашу систему. Вирішити цю проблему також можна скачавши більш стару версію програми і вимкнути в ній оновлення.

  Як видалити Firefox повністю з комп'ютера за допомогою штатних засобів Windows

  Браузер Firefox можна видалити за допомогою стандартного дєїнсталлятора операційної системи Віндовс". Даний спосіб є досить простим, але не гарантує повного видалення програми з вашого комп'ютера. Після видалення стандартним компонентом "Установки і видалення програм" вам буде необхідно видалити залишкові файли вручну. Також варто відзначити, що перед тим як видалити Firefox повністю з комп'ютера, видаліть весь кеш браузера за допомогою спеціалізованої програми, наприклад CCleaner. Дотримуйтесь нижчеподаній інструкції з видалення веб-утворювача Mozilla:
  Як видалити Firefox повністю зі свого ПК
 • Відкрийте "Провідник".
 • У верхній панелі інструментів клацніть по кнопці "Видалити або змінити програму".
 • У вікні, знайдіть у списку браузер, натисніть по ньому правою кнопкою миші.
 • Потім з'явився контекстного меню натисніть "Видалити".
 • Запуститься програма видалення, перейдіть в ній натисканням на "Далі".
 • Після завершення процесу видалення, натисніть кнопку ОК.
 • Як видалити Firefox повністю зі свого ПК

  Видалення залишкових файлів браузера Firefox вручну

  Як і було зазначено раніше, для того щоб повністю видалити браузер Firefox з комп'ютера, необхідно вручну очистити залишкові файли на жорсткому диску комп'ютера. Щоб це здійснити, дотримуйтесь керівництву представленому нижче:
  Як видалити Firefox повністю зі свого ПК
 • Після проведення деінсталяції програми перейдіть на диск, на який був встановлений браузер. Як правило, це диск (С:).
 • Потім перейдіть в папку Program Files.
 • Тут вам необхідно знайти теку, іменовану як Mozilla Firefox, клікніть по ній правою клавішею миші.
 • З появи контекстного меню натисніть "Видалити"
 • Підтвердьте своє рішення натисканням клавіші ОК.
 • Також не забудьте після того, як вийшло видалити Firefox повністю, скористатися спеціалізованою програмою для очищення кеша і системного сміття. Для видалення не тільки часових, а й файлів реєстру.

  Висновок

  Таким чином, в даній статті ми розглянули переваги та недоліки даного веб-утворювача, дізналися про причини, за яких можна видалити браузер, а також про те, що можна зробити для його оптимізації. А також розповіли, як видалити браузер Firefox з комп'ютера повністю з подальшим видаленням залишкових файлів вручну.

  Популярі новини
  Загрузка...