Серія графічних прискорювачів ATI Radeon HD 4600. Характеристики, драйвери і порядок налаштування

270 0 Новини високих технологій

Серія графічних відеокарт ATI Radeon HD 4600 була представлена компанією AMD у 2008 році. Дана лінійка включала дві моделі. Їх параметри, порядок налаштування надалі будуть розглянуті. Хоч і на момент початку продажів це пристрій відносилося до ніші акселераторів середнього рівня, але зараз такі адаптери абсолютно застаріли. Саме ці дві моделі прискорювачів далі будуть повністю розглянуті з точки зору технічних специфікацій і продуктивності.

Серія графічних прискорювачів ATI Radeon HD 4600. Характеристики, драйвери і порядок налаштування

Модельний ряд графічних прискорювачів

Лінійка ATI Radeon HD 4600 включала такі моделі графічних прискорювачів:
 • Молодша з них маркировалась 4650.
 • Старша - 4670.
 • Ключова відмінність між ними полягає в значеннях такої частоти. У першому випадку її значення дорівнює 600 МГц, а в другому - 750 МГц. Тому прискорювач HD4670 мав трохи більший рівень швидкодії.


  Спеціалізація пристроїв виведення інформації

  Дана серія відеокарт призначалася для складання ігрових комп'ютерних стаціонарних пристроїв середнього рівня. Подібні графічні пристрої дозволяли запускати більшість таких програм, але на середніх налаштуваннях зображення. Сьогодні ж серія даних прискорювачів повністю застаріла і потребує модернізації.

  Специфікації акселераторів

  Молодший графічний прискорювач розглянутої серії базувався на чіпі RV730PRO. Цей чіп зібраний за технологією 55нм. Він включав 514 мільйонів транзисторів. Його тактова частота була зафіксована на значенні в 600 МГц. Тип використовуваних мікросхем - DDR3. Розрядність шини підключення ОЗП була рівна всього лише 128 бітам. Тактова частота відеобуфера дорівнює 500 МГц. Обсяг ОЗП міг бути дорівнює 512 Мб або 1 Гб. До складу чіпа входило 320 потокових процесорів.


  Старша модель прискорювача забезпечувала більш високу швидкодію лише за рахунок збільшеної тактової частоти графічного процесора і відеобуфера. У першому разі вона була дорівнює 750 МГц, а в другому - 1000 МГц. В іншому ж це було ідентичне пристрій.

  Короткий порядок налаштування

  Порядок налаштування розглянутих адаптерів наступний:
 • Монтаж в роз'єм системної плати і фіксація у корпусі комп'ютера.
 • Включення ПК.
 • Завантаження останньої модифікації драйверів ATI Radeon HD 4600 і їх інсталяція.
 • Перезавантаження ПК.
 • Коригування налаштувань зображення при необхідності.
 • Серія графічних прискорювачів ATI Radeon HD 4600. Характеристики, драйвери і порядок налаштування

  Висновок

  У цьому огляді описано модельний ряд графічних пристроїв ATI Radeon HD 4600. З моменту випуску пройшло багато часу. Такі акселератори користувачам пора міняти на нові. Це обумовлено тим, що з можливостями на них завданнями вони вже не справляються.

  Популярі новини
  Загрузка...