Як зробити спис в The Forest: інструкція

122 0 Новини високих технологій

Комп'ютерна гра The Forest - велика "пісочниця", в якій ви можете створювати будь-які предмети та будівлі, починаючи від знарядь праці, і закінчуючи фортецями. На початку своїх пригод потрібно обзавестися самими елементарними предметами - сокирою, списом, сумкою і подібними речами, які допоможуть вижити на перших порах. Нижче ми розберемося, як зробити спис в The Forest - без нього виходити на нічні прогулянки або нападати на чужі табори не рекомендується!

Як зробити спис в The Forest: інструкція

Опис зброї

Для початку зупинимося на характеристиках предмета. Спис є самим першим бойовим зброєю, яку можна скрафтить або знайти в даній грі. Якщо ви не хочете створювати його вручну, то пошукайте на найближчому пляжі біля води має валятися кілька примірників.


Використовувати спис можна у двох режимах - ближній бій і метання. Як показує практика, цей предмет найкраще проявляє себе в контактній бійці. Якщо мова йде про битву проти кількох аборигенів, то краще скористатися сокирою. Також складно застосовувати спис і проти рухомих цілей - воно може просто відлетіти в бік, і ви залишитеся без зброї. Ви можете покращити спис в The Forest і підвищити його потужність. Цей предмет вже представляє серйозну загрозу для ворогів. Також його можна використовувати в ролі робочого інструменту, наприклад, для лову риби.
Як зробити спис в The Forest: інструкція

Порядок крафта

Щоб отримати звичайне метальна зброя, ви можете зібрати одну дерев'яну палицю і один гострий камінь. Після цього потрібно зайти в меню крафта за допомогою клавіші E і з'єднати ці два предмети. Покращене зброю має дещо змінений "рецепт": 3 одиниці ганчірки 3 кістки і звичайний спис. Зробити в The Forest будь-який предмет можна через меню, натиснувши на клавішу E. Метальний спис можна поліпшити і іншим методом. Наприклад, додати перо і смолу, щоб при польоті снаряд летів точніше і швидше. З допомогою додавання зубів тварин можна збільшити шкоди супротивника.

Популярі новини
Загрузка...