Як побудувати "Макдональдс" в "Майнкрафте": варіанти

267 0 Новини високих технологій

У комп'ютерній грі Minecraft можна не тільки проявляти фантазію для будівництва унікальних будівель, але і відтворювати реально існуючі об'єкти. Наприклад, ви можете легко побудувати "Макдональдс" в "Майнкрафте" - найпопулярніший ресторан швидкого харчування на планеті. Розглянемо, як можна отримати для свого ігрового світу.

Як побудувати "Макдональдс" в "Майнкрафте": варіанти

Побудувати вручну

Для початку розберемо основні елементи, що зроблять наше будівля впізнаваним. Звичайно, першою на думку приходити велика літера "M", що знаходиться на даху будівлі. Зробити її можна з золотих блоків. Варто пам'ятати, що в будівлі багато дерев'яних елементів (або імітації), а також скляних вітражів та дверей. Наприклад, при будівництві ви можете виділити кути за допомогою дубової деревини або блоків червоного каменю. Плоский дах будівлі можна вибудувати з кам'яних плит.


Щоб побудувати "Макдональдс" в "Майнкрафте" більш правдоподібним, необхідно не тільки подбати про самому будинку, але і про ландшафті. Продумайте розташування зелених галявин, кущів та інших елементів декору. Щоб позначити територію ресторану, можна прокласти лінію з кам'яних плит по всьому периметру.
Як побудувати "Макдональдс" в "Майнкрафте": варіанти

Що всередині?

Потрібно зробити "Макдональдс" схожим на реальний не тільки зовні, але і по інтер'єру. Наприклад, для входу через автоматичні скляні двері можна поставити натискну кришку. На кухні обов'язково встановити піч і робочі столи. Як стендів і терміналів для оформлення замовлення можна використовувати стандартні таблички. Щоб максимально підвищити рівень реалізму, можна встановити мод для приготування фастфуду. З цим додатком ви зможете на кухні ресторану готувати гамбургери, картоплю фрі, наливати колу і так далі. Відмінний варіант для roleplay-серверів. Тепер ви знаєте, як побудувати "Макдональдс" (McDonalds) "Майнкрафте" (Minecraft). Але ніхто вас не обмежує фантазії, оскільки ви можете змінювати елементи на свій розсуд. Також у реальному житті існує безліч різних будівель ресторану - вибирайте той, який підійде вашому проекту найбільше!

Популярі новини
Загрузка...