Як створити сервер в "ТС": найдоступніші способи

167 0 Новини високих технологій

"Тім Спік" - це одна з найпопулярніших програм для ігрової зв'язку. Саме тому більшість користувачів цікавляться, як створити сервер в "ТС". Для цього необхідно знати нюанси управління, різні команди, вміти створювати кімнати і так далі. Розібратися з усіма налаштуваннями здатний будь-який користувач.

Підготовка до створення

Перед здійсненням процедури слід звернути увагу на особливості роботи програми. Сервер в "ТС3" буде запущений тільки при включеному комп'ютері. Якщо користувач хоче, щоб його майданчик працювала постійно, йому необхідно звернутися до хостинг менеджерам. Для створення сервера потрібно зробити кілька дій:
 • Завантажити програму "TeamSpeak" з офіційного сайту розробника. Це спеціальний архів з файлами, який можна знайти в меню "Download TS". Завантажувати його необхідно у вікні з написом "Сервер".
 • Після скачування треба розпакувати архів з програмою.
 • Відкрити файл під назвою "TeamSpeak3server". Може з'явитися попередження від системи "Windows". В такому випадку слід натиснути на пункт "Дозвіл доступу". Після цього користувач може продовжити створення "TeamSpeak" сервера.
 • Розробники сервісу рекомендують завантажувати його тільки з офіційного сайту. В іншому випадку користувач ризикує скачати троянську програму. Крім цього, "Тім Спік", скачаний з неофіційного джерела, може працювати некоректно.


  Створення сервера

  Як створити сервер в "ТС": найдоступніші способи
  Коли відкриється файл під назвою "TeamSpeak3server", перед користувачем з'являться три графи. До них відносяться: пароль, логін і "Server Admin Token". Всі дані необхідно обов'язково зберегти. Найкраще в текстовому файлі. Також можна зробити скріншот з допомогою стандартної утиліти "Ножиці" - її легко знайти в пошуку "Windows". Всі дані, які необхідно записати, знадобляться в подальшому:
 • коли користувач буде підключатися до сервера;
 • при отриманні прав "Ванкувера".
 • Після цього можна закрити вікно. У фоновому режимі запускається клієнт "TS". Його не складно знайти в панелі завдань. Якщо користувач зробить все правильно, то йому досить швидко вдасться створити сервер в "ТС". Однак на цьому етапі налаштування не закінчується. Тепер потрібно буде зробити її роботу коректною.
  Як створити сервер в "ТС": найдоступніші способи

  Як налаштувати сервер

  Щоб повноцінно налагодити роботу "МС", необхідно підключитися до нього. Після цього вже можна здійснювати всі рекомендовані настройки. Для підключення необхідно:
 • Запустити програму "TeamSpeak". Іконку можна знайти на робочому столі.
 • Зайти в окреме меню "Підключення". У цій вкладці необхідно натиснути на посилання "Підключитися".
 • Після цього з'явиться меню підключень. У ньому слід вписати свої дані. Перший пункт - це IP-адресу комп'ютера, який реєструвався під час створення сервера. Переглянути його можна в інтернеті. У полі "Нікнейм" потрібно написати будь-яке слово. У графу "Пароль" необхідно внести дані, які відобразилися під час створення сервера.
 • Після першого підключення потрібно буде отримати права "Ванкувера". Для цього необхідно ввести дані "Server Admin Token" з збереженого документа або скріншота.
 • На цьому етапі налаштування і створення майданчика повністю закінчені. Тепер можна запрошувати своїх друзів, банити сторонніх відвідувачів і спілкуватися з людьми з правами адміністратора. Крім того, можна призначати модераторів, блокувати звук порушників правил і транслювати музику в загальний чат. Якщо все робити правильно, дотримуючись інструкції, проблем з тим, як створити сервер в "МС", у користувачів виникнути не повинно. В іншому випадку - якщо в процесі завантаження щось не вийшло - розробники рекомендують перевстановити програму.
  Як створити сервер в "ТС": найдоступніші способи

  Висновок

  Дуже часто під час першого створення майданчика люди забувають зберегти дані. В такому випадку необхідно буде заново відкривати групу "ТС". Для цього буде потрібно повторити всі дії з самого початку. Сподіваємося, що тепер у користувачів не буде питань, як створити сервер в "ТС".

  Популярі новини
  Загрузка...